Įkraunama...
Įkraunama...

Visų šalių neišnešiotukai

user posted image
Atsakyti

Koks mazutis mazutis zmogus...
Stai rankyte, kojyte. Matai?
Isbuciuosim visus pirstukus,
Gal po tukstanti kartu. Tikrai.

Jis uzaugs, ir stiprus, ir gazus...
Laimingiausia jam liks si diena.
Tik sunus niekad nesupras,
Koks tas kelias pasaulin sunkus...


Viena ankstyva vasario ryta,si pasauli isvydo musu mazytis sunelis ,jis gime budamas tik 28 savaiciu, mazytis,mazytis...Taciau jis buvo ir yra tikrai stiprus berniukas.Rytoj jau menesiukas jam ,o tai reiskia kad laikas bega ir mazylis auga gerai...
Paprasiau kad sukurtu sia temute mano drauge,kuriai labai aciu,neszinau ar atsiras tarp lietuvaiciu kurios isgyveno sita visa nerima ir laukima gyvendamos cia JAV

Jei yra mamyciu turinciu ir auginanciu neisnesiotuku ,arba tekusioms susidurti su NICU prasau junkites ,pasidalinkite savo dziaugsmais,savo isgyvenimais,savo patirtimi...
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal tokiu mamyciu nera,arba jos neuzsuka i SM
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 03 03, 10:05)
Koks mazutis mazutis zmogus...
Stai rankyte, kojyte. Matai?
Isbuciuosim visus pirstukus,
Gal po tukstanti kartu. Tikrai.

Jis uzaugs, ir stiprus, ir gazus...
Laimingiausia jam liks si diena.
Tik sunus niekad nesupras,
Koks tas kelias pasaulin sunkus...



Sypsenele, labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sypseneleee, neabejoju, kad atsiras mamyčių su panašia patirtimi ir pasidalins su tavimi tuo, kuo galės. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papasakok, jei gali, kas šiuo metu sunkiausia tau, tavo mažyliui ir visai šeimynai?
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 03 03, 14:39)
Gal tokiu mamyciu nera,arba jos neuzsuka i SM

manau, kad visos SM senbuves, jau susidure su NICU, pasipasakojo pas busimas mamytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2011 03 04, 07:49)
manau, kad visos SM senbuves, jau susidure su NICU, pasipasakojo pas busimas mamytes  4u.gif

sveikos... gal tema pavadinti reikejo visu saliu neisnesiotukai... as auginu maza berniuka.. gime 29 sav.. aciu D viskas gerai,,, smagu pabendraut wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 03 03, 13:39)
Gal tokiu mamyciu nera,arba jos neuzsuka i SM

Mano neisnesiotukui praejusia savaite suejo 5 metai. Senai viskas buvo, nezinau net ka pasakoti. Jei turi kokiu klausimeliu tai butinai atsakysiu.
Atsakyti
QUOTE(maya @ 2011 05 24, 05:04)
Mano neisnesiotukui praejusia savaite suejo 5 metai. Senai viskas buvo, nezinau net ka pasakoti. Jei turi kokiu klausimeliu tai butinai atsakysiu.

klausimu. kaip ir nera dideliu.. jau viskas praeityje.. prazdioj sunku buvo.. nezinai nei kas nei kaip... dabar auga sveikas... aciu D tfiu tfiu tfiu... ne slogos nera turejes.. siaip idomu, kada kalbetis pradejo? nes musu mazius nekalba.. savo kalba tik visokius ten zodzius.. bet nesuprantam mes.. siaip jau yra manau visus pasivijes.. na as taip galvoju.. vaiku cia pazystamu nera.. vieni esam.. ir man pirmas vaikas.. bet jau ir pats valgo ir be pamperiu vaiksto.. zaislus susitvarko.. manau,kad tikrai pasivijo. smile.gif
Atsakyti
Vitalyte25 tikrai reikejo temute pavadinti kitaip ,bet tuo metu kai buvo man sunku ir norekau su kazkuo apie tai pasikalbeti ieskojau tokio pat likimo mamu cia anapus atlanto.Bendravau ir su LT merginomis bet daug kas skiriasi ...na manau tavo super auga,juk kalbeti ir laiku gime kiti vaikai velai pradedamano 2 m mazai dar kalba ,na nezinau kaip pas jus su tais tokiais pirminiais zodeliais ar skiemenimis ma ma te te ar ten koks au?o siaip gali papasakoti apie savo maziuka ,kas nutiko kad tiek anksciau laiko gime, kiek prabuvote ligonineje ar kartu istisai buvote ar jis vienas ? Kokio svorio maziukas gime ir koks svoriukas buvo kai jau buvo tikroji diena gimti?
Maya na tavo fainuoliukas tikrai sauniai auga ,o palauk kiek savaiciu jis gimes buvo?man irgi idomu o viskas ...O kaip bus galvoju su primaitinimu na kada juos pradeda ar pagal tikraji amziu ar pagal ta kuris tik turejo buti nes pas mus skirtumas nemazas?
Atsakyti
QUOTE(sypseneleee @ 2011 05 24, 11:55)
Vitalyte25  tikrai reikejo temute pavadinti kitaip ,bet tuo metu kai buvo man sunku ir norekau su kazkuo apie tai pasikalbeti ieskojau tokio pat likimo mamu cia anapus atlanto.Bendravau ir su LT merginomis bet daug kas skiriasi  ...na manau tavo super auga,juk kalbeti ir laiku gime kiti vaikai velai pradedamano 2 m mazai dar kalba ,na nezinau kaip  pas jus su tais tokiais pirminiais zodeliais ar skiemenimis ma ma te te ar ten koks au?o siaip gali papasakoti apie savo maziuka ,kas nutiko kad tiek anksciau laiko gime, kiek prabuvote ligonineje ar kartu istisai buvote ar jis vienas ? Kokio svorio maziukas gime ir koks svoriukas buvo kai jau  buvo tikroji diena gimti?
  Maya na tavo fainuoliukas tikrai sauniai auga ,o palauk kiek savaiciu jis gimes buvo?man irgi idomu o viskas ...O kaip bus galvoju su primaitinimu na kada juos pradeda ar pagal tikraji amziu ar pagal ta kuris tik turejo buti nes pas mus skirtumas nemazas?

ilga mano istorija.. labai ilgai negalejom susilaukti mazylio.. gydymas.. kalnai vaistu aisku ir pinigu.. Lt viskas cia vyko.. gyd konsultacijos... ir po antro apvaisinimo pastojau. nestumas sunkus.. vis mazylis noredavo pabegti..ligoninej kas men guledavau.. ir 29 sav jis atejo... gerai kad spejom iki ligonines nuvaziuoti.. suleido vaistukus kad plauciai subrestu.. dar para islaikiau.. ir greit paskuj 15 min ir gime mazylis.. 1,5kg bet svoris krito.. beliko 1,3kg.. bet jis kazkoks stiprus gime.. greit pradejo pats valgyti.. greit temperatura toleravo.. bet galvytej vandenu buvo.. padideje skilveliai.. tai visus metus kasmenesi tikrindavo.. bet va isaugo..ligoninej 2 men prabuvau kartu su mazyliu.. gimimo doiena jis svere beveik 3kg.

o tu papasakok apie savo? del priamitinimo, mano gyd sako, kad skrandukas neatsilieka.. ne placenta ji maitina.. o maista gauna tiesiogiai.. as 5 beveik 6 men pradejau primaitinti.
Atsakyti