Įkraunama...
Įkraunama...

Riebi/ mišri veido oda

Atsakyti
jei tesiant ankstesne tema, tai del vandens yra taip, jog retai as ji geriu, netroskina manes ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
O as su tonikais vargstu sad.gif Jeigu spec misriai odai, nu man jie buna per "stiprus", sausina skruostu oda, jei sausai odai, tada kakta blizga.. doh.gif Noriu kazko paprasciausiai drekinancio, normaliai odai (jau logiskai mastant jis neturetu nei sausint nei riebint g.gif ). Gal ka nors rekomenduotumet bigsmile.gif

Anksciau naudodavau Garnier ta rozini tonika su roziu ekstraktu, kol kas vienintelis tonikas po kurio galedavau vakare net jokio kremo netept - oda jausdavosi lengvai padrekinta.. Noreciau pasiklaust pas Himalaia del sudeties, alie niekur internete nera doh.gif Tiesiog noreciau but tikra kad nera ten kokiu nors agresyviu medziagu, kuriu poveikis gali pasijaust einant laikui. unsure.gif (arba reikes pirkt, nurasyt o tada jau galvot, naudot ar ne biggrin.gif )

Na, jau oda visiskas jautrumas siom dienom, prisizaidziau su ekologiska margarita verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2011 03 03, 23:22)
O as su tonikais vargstu sad.gif Jeigu spec misriai odai, nu man jie buna per "stiprus", sausina skruostu oda, jei sausai odai, tada kakta blizga..  doh.gif  Noriu kazko paprasciausiai drekinancio, normaliai odai (jau logiskai mastant jis neturetu nei sausint nei riebint  g.gif  ). Gal ka nors rekomenduotumet  bigsmile.gif

Anksciau naudodavau Garnier ta rozini tonika su roziu ekstraktu, kol kas vienintelis tonikas po kurio galedavau vakare net jokio kremo netept - oda jausdavosi lengvai padrekinta.. Noreciau pasiklaust pas Himalaia del sudeties, alie niekur internete nera  doh.gif  Tiesiog noreciau but tikra kad nera ten kokiu nors agresyviu medziagu, kuriu poveikis gali pasijaust einant laikui.  unsure.gif  (arba reikes pirkt, nurasyt o tada jau galvot, naudot ar ne  biggrin.gif )

Na, jau oda visiskas jautrumas siom dienom, prisizaidziau su ekologiska margarita  verysad.gif

as tai toniko isvis jau gal metus nenaudoju smile.gif man jis kazkaip nereikalingas biggrin.gif nejauciu tikrai pablogejimo kai nenaudoju,atvirksciai net sakyciau.O del margaritos kremu,apskritai visu biok kiek teko bandyt-tai as kelis kart buvau taaiip susigadinus oda.Pirma kart su margaritos agurkiniu geliu,taip poras uzkimso doh.gif bet sitas dar nieko palyginus su rasoso linija probleminei odai unsure.gif va po jos naudojimo kazkur po men laiko(nes naudojau vis toliau tikedamamsi po kazkiek laiko rezultato,atseit oda dar valosi biggrin.gif ),nustojau naudot ir dar puse metu kakzur gydziau veida,nes pridygo tiek spuogu,kiek gyvenime pas mane nebuvo doh.gif ir kas svarbiausia,dygo nauji ,o seni visikai negijo,raudoni tokie buvo doh.gif zodziu,dabar tas priemones apeinu ratu cool.gif
Atsakyti
Aš tai jau nebežinau ir ką naudot, oda šiaip mišri, T zona blizgėt pradėda gana greit, bet va aplink nosį lupasi, nesąmonė kažkokia.. gal kas turi panašių problemų? kaip jas sprendžiate?
Atsakyti
QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 03 04, 08:04)
as tai toniko isvis jau gal metus nenaudoju smile.gif man jis kazkaip nereikalingas biggrin.gif nejauciu tikrai pablogejimo kai nenaudoju,atvirksciai net sakyciau.


As tai be toniko negaliu, su juo valau veida ryte/vakare, negaliu as veido su vandeniu praust, nes ziauriai oda sauseja. O jeigu jau prausiu, tai sekantis zingsnis iskart tonikas buna.
Atsakyti
QUOTE(october' @ 2011 03 04, 08:06)
Aš tai jau nebežinau ir ką naudot, oda šiaip mišri, T zona blizgėt pradėda gana greit, bet va aplink nosį lupasi, nesąmonė kažkokia.. gal kas turi panašių problemų? kaip jas sprendžiate?


Aš naudoju drėkinamuosius kremus, kurie kartu ir matiniai būna. Plius per dieną porą kartų tiesiog popierine servetėle tą blizgesį sugeriu - ir gerai veikia ir nesausina nieko smile.gif

Pastebėjau, kad jei naudoju kažką sausinančio odą, tai T zona dar labiau blizga, o kas lieka - dar labiau sausėja. Kai drėkinu daug kartų per dieną, tai viskas normalizuojas...
Atsakyti
sveikutes, ziuriu pas dauguma beidas ne tik riebus bet ir spuogu metasi ,gal kam yra toks odos tipas kaip mano, anksciau galvojau kad mano oda sausa nes pleiskanojo ir tempe oda, bet pasirodo mano oda jautri misri o vasara riebi taip sake kosmetologe, bet keistai pas mane kakta , nosis, ir zandai visada blizga bet metasi pleiskanos ypac ant nosies, nieko nerandu kas nuimtu blizgesi, veidas dienos kitoj pusej visas blizga, kiek tik kremu is kosmetologes nebandciau , nieks nepadejo, ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(Antithesis @ 2011 03 04, 11:56)
Aš naudoju drėkinamuosius kremus, kurie kartu ir matiniai būna. Plius per dieną porą kartų tiesiog popierine servetėle tą blizgesį sugeriu - ir gerai veikia ir nesausina nieko smile.gif

Pastebėjau, kad jei naudoju kažką sausinančio odą, tai T zona dar labiau blizga, o kas lieka - dar labiau sausėja. Kai drėkinu daug kartų per dieną, tai viskas normalizuojas...

gal radote kokį gerą drėkinamąjį kremą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2011 03 03, 16:22)
O as su tonikais vargstu sad.gif Jeigu spec misriai odai, nu man jie buna per "stiprus", sausina skruostu oda, jei sausai odai, tada kakta blizga..  doh.gif  Noriu kazko paprasciausiai drekinancio, normaliai odai (jau logiskai mastant jis neturetu nei sausint nei riebint  g.gif  ). Gal ka nors rekomenduotumet  bigsmile.gif

Jei norisi visiškai paprasto, pigaus toniko, kad tik padrėkintų, tai
Margaritos Gaivinamasis tonikas su alavijais toks ir yra. Iš dirgiklių tik kvapiųjų medžiagų turi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 05 kovo 2011 - 19:15
QUOTE(Mintee @ 2011 03 04, 10:31)
As tai be toniko negaliu, su juo valau veida ryte/vakare, negaliu as veido su vandeniu praust, nes ziauriai oda sauseja. O jeigu jau prausiu, tai sekantis zingsnis iskart tonikas buna.

Jei jūsų oda mišri, gal naudokite dvejas priemones? Ta prasme, kremą+toniką sausai odai (tai tikrai nesausins) ir kremuką+toniką riebiai (nors čia kremo gal ir nereikia, arba konors lengvo labai). Šiaip man ir gydytoja yra sakiusi, kadangi oda mišri, tai rekomenduotina atskirom zonoms naudot atskiras priemones. Atskirus kremus pavyzdžiui wink.gif
Aš naudoju Rasos probleminei odai toniką, tai man geras jis labai. Drėkina, švelnina, oda fantastiškai glotni būna po patepimo, tada tepu drėkinamąjį kremą iš Clinique 3-jų žingsnių sausai , mišriai odai. Liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2011 03 05, 13:48)
Jei jūsų oda mišri, gal naudokite dvejas priemones? Ta prasme, kremą+toniką sausai odai (tai tikrai nesausins) ir kremuką+toniką riebiai (nors čia kremo gal ir nereikia, arba konors lengvo labai). Šiaip man ir gydytoja yra sakiusi, kadangi oda mišri, tai rekomenduotina atskirom zonoms naudot atskiras priemones. Atskirus kremus pavyzdžiui wink.gif
Aš naudoju Rasos probleminei odai toniką, tai man geras jis labai. Drėkina, švelnina, oda fantastiškai glotni būna po patepimo, tada tepu drėkinamąjį kremą iš Clinique 3-jų žingsnių sausai , mišriai odai. Liuks bigsmile.gif

Aš visada žiūriu į odos būklę ir atitinkamai priemones tam kartui renkuosi. Nes jei veido zonos skirtingos, tai skirtinga ir priežiūra joms reikalinga. Manau, kad tai geriausias būdas prižiūrėti mišrią odą.

Dar geras patarimas naudoti skystas pudras riebiai odai, kad sugertų sebumo perteklių, bet norint sausų vietų labiau neišsausinti- pasitepti drėkinamuoju kremu ar serumu prieš makiažą darant. Taip riebios vietos bus matinės, o sausos padrėkintos.
Atsakyti