Įkraunama...
Įkraunama...

Pirkinių čekiai, kvitai ir pan.

Staiga toptelejo man aktuali tema. Kiek bandziau ieskoti-tokios neradau, tad gal padiskutuos kas su manimi smile.gif
Taigi, visi visur apsipirkinejame ir dazniausiai ismusamas pirkimo, pirkinio kvitas. Ar visada pasiimate ta kvita? As pati visada pasiimu, nesvarbu ka pirkciau, netgi kokia smulkme-prasau, kad duotu ceki. Susirinkusi kvitus, kad ir dienos pabaigoje-perziuriu kainos tiksluma ir pan. Nekalbu apie tuos kvitus, kurie butinai reikalingi, kai pirktam daiktui suteikiamas garantinis laikotarpis (kvito pasiemimas-savaime suprantamas). o kaip darote jus? Idomu. Daznai pastebiu, kad pvz. mano bendradarbes ar taip kas salia-neima tu kvitu. Ir kartais as mastau-gal cia kokia priklausomybe pasiimti ta kvita, o paskui ji skaityti? smile.gif
Atsakyti
Kai neskaičiuodavau išlaidų pasiimdavau čekį, jei daugiau pirkdavau, perskaitydavau ir išmesdavau, jei tik 1-2 produktus, net neimdavau. O dabar stengiuosi visada pasiimti, nes vedu apskaitą 4u.gif
Atsakyti
as irgi del apskaitos pasiimu kvitelius 4u.gif Bet dar kitas dalykas-pati esu dirbus prekyboje ir zinau kaip kartais svarbu reiskiant pretenzijas del kazko pardavejui-tureti kvita. O kaip kitoms mamukems, tetukams? mirksiukas.gif
Atsakyti
mama turbūt įskiepijo tą įprotį visuomet pasiimt čekį. nesvarbu su garantija daiktai, ar be. maisto produktai ar kokie rūbai ir pan. įsimetu čekį arba į rankinę, arba į maišą pirkinių ir ramiai išeinu. tokiu atveju visuomet žinau, kad turėsiu įrodymą, jei tektų reikšti pretenzijas smile.gif arba susiskaičiuoti išlaidas
Atsakyti
visuomet pasiimu čekį, net prie kasos akimis greit perbėgu, ar viskas gerai, kadangi daug ką tenka pirkt namų įrengimui, tai čekiai kaip ir už garantinį, maisto čekius grįžus namo dažniausiai išmetu, o daiktų, drabužių turiu voką į kurį viską dedu, kas kažkiek laiko peržiūriu pagal datas. maximoj ne vieną 5 lt čekį esu pasiėmusi už netikslais kainas išmuštas čekyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2011 03 05, 13:41)
Kai neskaičiuodavau išlaidų pasiimdavau čekį, jei daugiau pirkdavau, perskaitydavau ir išmesdavau, jei tik 1-2 produktus, net neimdavau. O dabar stengiuosi visada pasiimti, nes vedu apskaitą  4u.gif

drinks_cheers.gif aš taip pat smile.gif
Atsakyti
Aš ir visada imdavau, ir dabar imu.
Dabar dar ir dėl to, kad pradėjau vesti suvestines išlaidų,tai reikia, o ir šiaip, iš prekybcentrių, įdomu kiek taškų yra ir pan. ( jei tai su kortele perkamos prekės)
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2011 03 05, 18:23)
visuomet pasiimu čekį, net prie kasos akimis greit perbėgu, ar viskas gerai, kadangi daug ką tenka pirkt namų įrengimui, tai čekiai kaip ir už garantinį, maisto čekius grįžus namo dažniausiai išmetu, o daiktų, drabužių turiu voką į kurį viską dedu, kas kažkiek laiko peržiūriu pagal datas. maximoj ne vieną 5 lt čekį esu pasiėmusi už netikslais kainas išmuštas čekyje mirksiukas.gif

man taip pat smile.gif Ne syki perbegus kaina cekyje prie kasos-yra pasitaike netikslumu su kaina.
Atsakyti
Visada imu. 4u.gif
Atsakyti
Imu visada,pertikrinu,paziuriu kiek sukaupta litu(norfa,maxima) o tada ismetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2011 03 06, 17:01)
ačiū, labai šita man graži wub.gif
Papildyta:
kiek jum į Kiniją eina atvirukai? pirmą kartą ją ištraukiau, tai nežinau ko tikėtis smile.gif

Šiandien dar kartą įsitikinau, kad čekius reikia ne tik imt, bet ir skaityt doh.gif Pirkau degtukų dėžučių paką, tai paskaičiavo ne tik už paką, bet ir už +1 dėžutę, kurios neėmiau cool.gif
Atsakyti
TURIU ĮPROTĮ PASIIMTI ČEKIUS - DĖL VISA KO...
Atsakyti