Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi plaukų šampūnai

Tesiam toliau diskutijas apie geriausius plauku sampunus smile.gif

sena tema
Atsakyti
1. Komercinė reklama forume draudžiama, todėl komercinio pobūdžio žinutės bus netoleruojamos ir šalinamos.
2. Apie platinamą kosmetiką diskutuoti galima, tačiau draudžiama skelbti platintojų telefonus ir siūlytis parduoti (žr. nr. 1)
3. Prieš paskelbdami temą, pažiūrėkite ar nėra jau anksčiau užvestos tokios pačios temos.
4. Labai prašome temų pavadinimus rašyti lietuviškomis raidėmis.
Atsakyti
Man kirpeja dabar pasiule Loreal , toki zydra , jautriai galvos odai , tai gal ir nieko , plaukai siausiasi , betbent jau galva rami rolleyes.gif
Atsakyti
O kokiu vandeniu nuskalaujate šampūną? Skaičiau, kad geriausia plaukams, šaltu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 03 07, 08:29)
O kokiu vandeniu nuskalaujate šampūną? Skaičiau, kad geriausia plaukams, šaltu  ax.gif


plaukams geriausia kai plaunat su šiltu (ne karštu) vandeniu, o plovimo gale keletai sekundžių atsisukat šaltą vandenį.

Pakeiskit pagaliau tą absurdišką temos pavadinimą!
Atsakyti
QUOTE(Indra A. @ 2011 03 07, 08:29)
O kokiu vandeniu nuskalaujate šampūną? Skaičiau, kad geriausia plaukams, šaltu  ax.gif

Sampuna su siltu,o po to kauke jau nuskalauju su drungnu ir pacioj pabaigoj su labai saltu vandeniu.
Atsakyti
As su drungnu vandeniu viska darau smile.gif
Atsakyti
o as visa plovimo procesa atlieku su karstu vandeniu, gal del to ir slenka nezmoniskai mano plaukuciai? nes dabar kad ir ilgi tai belike trys plaukai ant galvos verysad.gif
Atsakyti
As ir plaunuos po drungnu,pastebejau kad maziau tada sakojasi galiukai smile.gif
Atsakyti
Plaunu vos šiltu, galus perskalauju su šaltu vandeniu. Geriausi šampūnai šiuo metu man
Aubrey Organics Green Tea Clarifying Shampoo (riebiems plaukams) 325 ml, 42,97 Lt

user posted image

Ir L'Occitane Olive Tree Daily Shampoo 250 ml, 49 Lt (brangokas unsure.gif )

user posted image
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 03 07, 17:54)
Plaunu vos šiltu, galus perskalauju su šaltu vandeniu. Geriausi šampūnai šiuo metu man
Aubrey Organics Green Tea Clarifying Shampoo (riebiems plaukams) 325 ml, 42,97 Lt

user posted image

Ir L'Occitane Olive Tree Daily Shampoo 250 ml, 49 Lt (brangokas  unsure.gif )

user posted image


o kaip aubrey organizcs riebiems plaukams?smile.gif nepriploja plauku?smile.gif purina?smile.gif padeda nuo riebalavimosi?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 03 07, 16:54)
Plaunu vos šiltu, galus perskalauju su šaltu vandeniu. Geriausi šampūnai šiuo metu man
Aubrey Organics Green Tea Clarifying Shampoo (riebiems plaukams) 325 ml, 42,97 Lt


Ir L'Occitane Olive Tree Daily Shampoo 250 ml, 49 Lt (brangokas  unsure.gif )


O neriebina plaukų Loccitano šampūnas? Kokie jūsų plaukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugnia: 07 kovo 2011 - 18:48