Įkraunama...
Įkraunama...

Rūkantis vyras

Sveikos,

aisku nesu isskirtine, kuri turi rukanti vyra. bet jau ta problema man darosi opi, nes tai pradeda kenkti musu lovos reikalams.. ir nezinau kaip rasti kompromisa.. nors mano vyras ir tikrai prisiziuri, valosi dantis kelis kartus per diena..bet vistiek kai lenda buciuosi uzuodziu ta rukalu smarve, ir kazkas duoda per galva..visos mintys tik apie tai pradeda suktis,kad neskanu ir smirta:/ ir praeina visi norai buciuotis,jau nekalbant apie toliau.. bandziau pasakyti,kad neskanu,kad smirda..bet mesti neplanuoja, o tas rukalu skonis burnoj mane varo ir proto..noriu kompromiso prieiti,bet nerandu iseities..gal turit kokiu minciu?gal kuri turejot panasiu problemu ir radot sprendima? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maybeee: 07 kovo 2011 - 09:53
Tau nepasiseke
Papildyta:
as nerukau ir mano zmona neruko, taciau kai nori poavaidinti su draugem viena uztraukia, tada smirda oi kaip inai smirda
Papildyta:
Geriausiai vakarelyje tu jam parodyki kad rukymas blogai nueik prie kito vyrioko kuris neruko.
Atsakyti
Nesibučiuokit,
galima gi iš bėdos ir be bučinių...

o šiaip yra dar tokios e-cigaretės,
pasidomėkit, gal tai padėtų pasiekti kompromisą.
Atsakyti
O anksčiau ką, nerūkė? Gal tas nenoras lovoj visai ne dėl rūkymo?
Atsakyti
QUOTE(maybeee @ 2011 03 07, 10:19)
negi visu vyrai nerukantys? ar visoms patinka rukalu kvapas?unsure.gif


Maniškis rūko kaip kaminas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 03 07, 23:14)
O anksčiau ką, nerūkė? Gal tas nenoras lovoj visai ne dėl rūkymo?

aha,tikrai,o senaiu ar neruke? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 03 07, 22:14)
O anksčiau ką, nerūkė? Gal tas nenoras lovoj visai ne dėl rūkymo?


seniau as pati rukydavau, tai tas kvapas nesijaute..o kai meciau irgi atrode nieko baisaus,bet kuo didesnis laiko tarpas praeina nuo to kai meciau, tuo artresnis ir neskanesnis man tas kvapas pasidare:/
Atsakyti
Iseities turi ieskoti ne pati, o kartu 4u.gif
Kas is to, kad pati stengies pereiti per save... abu to turit noreti.
O priemoniu dabar daug-pleistrai, guma, tabletes...bet zinoma, visa tai nepades, kol pats nenores mesti.
Atsakyti
Nagi dar kartą parekomenduosiu e-cigaretes.
Tai yra pakankamai naujas dalykas. Veikimo principas: cigaretės formos vamzdelyje yra akumuliatoriukas, kaitinimo elementas ir talpa skysčiui. Į tą talpą privarvina vandens su skystu nikotinu. Tas vanduo su nikotinu kaitinamas garuoja, garai kaip tikros cigaretės dūmas. Bet kadangi niekas nedega kaip tikroj cigaretėj, dūme nėra dervų. O nuo tų dervų kaip tik ir smirda cigarečių dūmai. Be to ir pats veiksmas kaip su tikra cigarete: trauki dūmą, išpūti. Iš principo jas galbūt galima būtų netgi kavinėse rūkyti.
Tik kad jomis nelabai prekiauja Lietuvoj. Yra įstatymas, kad negalima prekiauti dalykais, panašiais į cigaretes (čia jau cigarečių pardavėjai 'pasirūpino'). Jas tektų siųstis iš užsienio.
Atsakyti
QUOTE(cowman @ 2011 03 16, 15:17)
Nagi dar kartą parekomenduosiu e-cigaretes.
Tai yra pakankamai naujas dalykas. Veikimo principas: cigaretės formos vamzdelyje yra akumuliatoriukas, kaitinimo elementas ir talpa skysčiui. Į tą talpą privarvina vandens su skystu nikotinu. Tas vanduo su nikotinu kaitinamas garuoja, garai kaip tikros cigaretės dūmas. Bet kadangi niekas nedega kaip tikroj cigaretėj, dūme nėra dervų. O nuo tų dervų kaip tik ir smirda cigarečių dūmai. Be to ir pats veiksmas kaip su tikra cigarete: trauki dūmą, išpūti. Iš principo jas galbūt galima būtų netgi kavinėse rūkyti.
Tik kad jomis nelabai prekiauja Lietuvoj. Yra įstatymas, kad negalima prekiauti dalykais, panašiais į cigaretes (čia jau cigarečių pardavėjai 'pasirūpino'). Jas tektų siųstis iš užsienio.


gal jus platinat,kad taip reklamuojat? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(undi @ 2011 03 16, 16:21)
gal jus platinat,kad taip reklamuojat? lotuliukas.gif


Na ne,
bet man visai patiktų, jei rūkoriai 'pereitų' ant tokių cigarečių, nes aš pats nerūkantis ir tikros man smirda.
Atsakyti
Smirda.
Atsakyti