Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Toliau tęsiame 4u.gif
user posted image
Senoji tema


Ieškojau temos, tačiau neradau - senoji uždaryta, tai jei kartais jau yra sukurta tokia tema - informuokit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 07 kovo 2011 - 15:36
QUOTE(tute28 @ 2011 03 06, 21:19)


Aciu tute28 4u.gif Bandysiu verstis aprasyma zodyno pagalba biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.Susiduriau su tokia problema:neriu vaseliu is medvilniniu a la dzinsiniu siulu,bet kad jie taip dazo rankas.O kas bus jei mano vasarinis topas dazys pazastis?arba kakla?Gal turit kokiu ideju kaip uzfiksuoti spalva?Kazkur girdejau kad reikia acte pamirkyti.Aciu
Atsakyti
laba diena Merginos,gal zinot kaip megsti ar nerti siuos batukus?
user posted image
Visiskai nesuprantu kaaip kas cia blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejos, noriu savo vaikuciui numegzti kepuryte su ausytem. zinau ji mezgama su 5 virbalais.
perskaiciau visa senaja tema bet niekaip neradau, gal praleidau
buciau dekinga jei kuri imestumet nuoroda ar schema kaip megzti. aciu
Atsakyti
QUOTE(sii @ 2011 03 09, 17:40)
Sveikos mezgejos, noriu savo vaikuciui numegzti kepuryte su ausytem. zinau ji mezgama su 5 virbalais.
perskaiciau visa senaja tema bet niekaip neradau, gal praleidau
buciau dekinga jei kuri imestumet nuoroda ar schema kaip megzti. aciu

gal tiks sita kepuryte-salmas
Atsakyti
Sveikos,

perverciau kelias, bet neradau...
man reikia tokio dalykiuko, labai nepykit, jei ne cia pataikiau prasydama pagalbos smile.gif
Zinau kad yra toks labai grazus rastukas, kuris naudojamas pradedant megzti vietoj ten gera blog akis, jis toks kaip kiaurarastis, labai graziai atrodo, labai labai jo reiktu. Busiu dekinga jei kas nors pagelbes, aisku, jei nors kiek supratot ko ieskau ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 09 kovo 2011 - 19:36
QUOTE(minik @ 2011 03 07, 15:07)
Aciu tute28 4u.gif Bandysiu verstis aprasyma zodyno pagalba biggrin.gif

Dar bandyk per temas paklaust, man rodos kažkas tokį mezgė, tai nereiktų verstis. 4u.gif
Atsakyti
[quote=rogue,2011 03 09, 20:12]
gal tiks sita kepuryte-salmas
[/quote

sitos ir norejau
aciu aciu aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 03 09, 19:26)
Sveikos,

perverciau kelias, bet neradau...
man reikia tokio dalykiuko, labai nepykit, jei ne cia pataikiau prasydama pagalbos smile.gif
Zinau kad yra toks labai grazus rastukas, kuris naudojamas pradedant megzti vietoj ten gera blog akis, jis toks kaip kiaurarastis, labai graziai atrodo, labai labai jo reiktu. Busiu dekinga jei kas nors pagelbes, aisku, jei nors kiek supratot ko ieskau ... smile.gif

g.gif nu net nežinau g.gif gal kas atsilieps mirksiukas.gif
Atsakyti
padekit issiaiskint

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
nelabai suprantu rusiskai
Atsakyti
O ką būtent norėtumėt išsiaiškinti? Viską išversti kiek daugoka ax.gif

Pirmo gabaliuko "Узор из кос" vertimas:

"Megzti virbalais su valu pagal schemą. Parodytos tik nelyginės eilės (ratai), lygines eiles megzti pagal raštą. Megzti 8 raportus. Megzti nuo 1 iki 56 eilės, o paskui kartoti 55 ir 56 eilės."

Toliau manau ne tiek svarbu. Pereinu prie gabaliuko "Описание работы":

"Uždėti 16 akių, tolygiai paskirstyti ant 4 virbalų (po 4) ir sujungti į ratą. Numegzti 1 ratą (eilę) gerų akių, toliau pagal schemą, kartojant raportą 8 kartus pridedant akis kaip parodyta. Kai ant keturių virbalų bus perdaug akių, pereiti prie virbalų su valu. Po visų pridėjimu ant virbalų bus 440 akys (po 55 akis kiekviename raporte). Po 22,5 cm (56 ratų) nuo pradžios atidėti (kaip nykščiui mezgant kumštinę pirštinę - čia mano pastaba rolleyes.gif ) 55 akis dešinei rankovei, išmegzti 109 akis pagal raštą, kitas 55 atidėti kairei rankovei, likusias 221 akis išmegzti pagal raštą. Kitam rate vietoj nuimtų papildomai pridėti po 53 akis, o paskui visas 436 akis megzti pagal tokį raštą:..."

Čia toliau aprašo tą raštą. Jei niekas nepavers, galėsiu vėliau vėl paversti. Gal jums tie pridėjimai pradžiai svarbiau g.gif Trečias ženkliukas prie "условные обозначения" reiškia: iš žemesnės eilės akies pridėti persuktą gerą akį, o 4 simbolis reiškia: iš žemesnės eilės akies pridėti persuktą išvirkščią akį.

Schemoje matosi, kad skiriasi tie pridėjimai, bet kaip tos persuktos turėtų atrodyti aš jau neįsivaizduoju blush2.gif

5 simbolio vertimas: "vieną akį nukelti ant papildomo virbalo prieš mezginį, išmegzti 1 gerą akį, tada iš žemesnės eilės akies pridėti persuktą gerą akį, tada išmegzti akį nuo pagalbinio virbalo."
6 simbolio vertimas: 4 geros akys sukryžmintos į kairę: nukelti 2 akis ant papildomo virbalo, išmegzti 2 geras, tada tas 2 nukeltas."

лиц = geroji akis
изн = išvirkščioji akis
Atsakyti