Įkraunama...
Įkraunama...

viena, bet ne vieniša

jau trys mėnesiai esu išsiskyrusi oficialiai su eks. Auginu beveik 5 m.dukrytę ir 2m.6 mėn.sūnelį. Iš vyrų dabar sulaukiu ypatingai daug dėmesio. kuo aš juos traukiu?
Atsakyti
prisek nuotrauka prie paraso ir tada jau galima bus diskutuoti kuom tu juos trauki tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(neužmirštuolė @ 2006 02 20, 17:14)
jau trys mėnesiai esu išsiskyrusi oficialiai su eks. Auginu beveik 5 m.dukrytę ir 2m.6 mėn.sūnelį. Iš vyrų dabar sulaukiu ypatingai daug dėmesio. kuo aš juos traukiu?

Tau tik atrodo kad juos trauki!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viesulas: 20 vasario 2006 - 23:24
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 20, 23:23)
Tau tik atrodo kad juos trauki!!!


o tu jau is kur zinai?
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 21, 00:23)
Tau tik atrodo kad juos trauki!!!

nežinau... gal man tik taip atrodo... turbūt vyrai mano, kad tokioms moterims labai reikia vyro ir savaime tuo naudojasi. bet patikėkit, turiu draugų tikrai nuoširdžių, kuriems gera su manimi paplepėti, ypač vedusiems vyrams, pasidalinti ta tirtimi, jei jie yra nusivilę savo brangiosiomis ir pan. tikrai nesu iš tų moterų, kuriai tik seksas galvoje. oi, ne! man reikalingas vyras daugiau kaip draugas, o ne sekso partneris...
Atsakyti
labutes,
as irgi jau 4 menesiai kaip su vyru negyvenu.
tikrai norisi to demesio sulaukt is vyru, tik deje ne visoms sekasi
o ir kai vaikui vos 2 metukai tai ir progos nera kur islekt ir tu vyru pasiganyt, tai daugiau lieka proga panarsyt o virtualias platybes, bendraujant su ivairiais zmonemis....
nemanau kad visoms vienodai... bet gyvenimas vienai turi ir savo privalumu ir trukumu... taip daznai tiesiog norisi kad kas priglaustu apkabintu ir pasakytu... myliu...
Atsakyti
QUOTE(Alicija @ 2006 02 22, 14:03)
labutes,
as irgi jau 4 menesiai kaip su vyru negyvenu.
tikrai norisi to demesio sulaukt is vyru, tik deje ne visoms sekasi
o ir kai vaikui vos 2 metukai tai ir progos nera kur islekt ir tu vyru pasiganyt, tai daugiau lieka proga panarsyt o virtualias platybes, bendraujant su ivairiais zmonemis....
nemanau kad visoms vienodai... bet gyvenimas vienai turi ir savo privalumu ir trukumu... taip daznai tiesiog norisi kad kas priglaustu apkabintu ir pasakytu... myliu...

labutis, Alicija! tai nori pasakyti, kad tau sunku kada nors ir kur nors išlėkti į pasimatymą? o nėra kam palikti vaikučio? arba pasikviesk draugą pas save į svečius... aš tai taip ir darau
Atsakyti
palikti tikrai sunku, uosviams palieku tik tikrai del rimto reikalo, mano tevu mazius nepripazysta, sese irgi nevisada gali ir nevisada susitvarko. tikrai lieka tik pas save kviestis draugus, jai tokiu yra... bet kazkaip buvo bendri draugai tai po musu skyrybu kazkaip issilakste kompanija kas kur, o nauju pazinciu uzmegst nera taip lengva
Atsakyti
Alicija,

Neliudek, gi pati rasiai, kad yra ir virtualines pazintys, kodel jomis nepasinaudojus? O tenais, galima gauti tikrai daug to demesio 4u.gif

Pas mane mazius irgi dvieju metuku, tai nelabai kur ir palakstysi...
Atsakyti
QUOTE(Alicija @ 2006 02 22, 14:29)
palikti tikrai sunku, uosviams palieku tik tikrai del rimto reikalo, mano tevu mazius nepripazysta, sese irgi nevisada gali ir nevisada susitvarko. tikrai lieka tik pas save kviestis draugus, jai tokiu yra... bet kazkaip buvo bendri draugai tai po musu skyrybu kazkaip issilakste kompanija kas kur, o nauju pazinciu uzmegst nera taip lengva

sveikute, Alicija! nemoku aš tau atrašyti asmeninę žinutę, tad rašau čia. Mano eks iškart pasiūlė tokio dydžio alimentus, o teismas tik patvirtinti galėjo, nes irgi nesinorėjo daug draskytis ir ieškoti įrodymų, kad jis uždirba keliskart daugiau. Taip ir pasiliko tie privalomi 330 lt, va. gaila, kad jis nesupranta, jog vaikams tai yra nulis:-(... Vaikai kasdien nori šio bei to skanaus, aišku, aš pagal išgales tenkinu jų norus, bet tie norai didėja.
Alicija, gal turi savo e-mail'ą? susirašinėtumėm asmeniškai ir dažniau.
laukiu!
stiprybės tau, drauguže!
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 02 22, 16:21)
Pas mane mazius irgi dvieju metuku, tai nelabai kur ir palakstysi...

O kai bus penkeriu tai jau lakstysi? rolleyes.gif
Mamos, nesuverskit savo namisedumo vaikams.. nors is dalies per juos mes ir tunom namie, bet ir per savo poziuri.. labai norint visad galima rasti iseiciu ir pasilakstyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal ir is tikro truksta to noro...arba spyrio 4u.gif
Atsakyti