Įkraunama...
Įkraunama...

***Spaliukai***

user posted image

...
Papildyta:
QUOTE(Vilmukas @ 2011 03 07, 22:28)
Kažin kaip čia bu su tais šventimais - vakar buvo 5-ta para su tempa  doh.gif jau maniau galus atiduosiu  doh.gif pirmas dvi paras 39, istisai miegojau, nieko nevalgiau. Paskui jau tempa pradejo kristi trečią parą, tai sloga užpuolė  doh.gif žodžiu...
ema irgi serga - kosulys, tempa. Tik kaip bebūtų keista, su tempa kankaną vistiek sugeba šokt  biggrin.gif nu iš kur pas tuos vaikus tiek parako ir jegų, ką?  g.gif
šiandien emai ausį pradėjo skaudėt  doh.gif linksmybės tęsiasi  doh.gif duokit šautuvą...

Taigi, kaip ru? pasveiko? kaip jūs, ar neužsikrėtėt nuo jos?

Disima, sveikatos jūsų šeimai  4u.gif smagiai pavasarį pasitinkam vienok  biggrin.gif

rytoj kovo 8 - sėdėsiu tarp vaistų buteliukų ir nosinių, kuom ne bukietas?  lotuliukas.gif


Užuojauta, nors mes ir kažkaip vėl atkritom, prieš kelionę šiek tiek slogavo abidvi, pasitaisėm išvykę, vakar vėl Rugilę pasiėmėm su tempa. Prie viso to prisidėjo Rugilei ir dantukas, teks vėl raut. Jau antras nekrenta, o naujas dygsta doh.gif Žodžiu kovo 8 diena, nors vakar tortuka pasidarėm, tai su kava galėsiu sau pasisaldint gyvenimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena,

nors ir jėgos nekokios, brūkštelsiu ax.gif

Su Moterų diena visas jus 4u.gif

Aš kadangi, kaip ir Vilmukas, pasiligojusi, tai liksiu be šventės, marširuoju tarp lovos ir virtuvės, arbatom gyva, maistas nelenda doh.gif schmoll.gif Vaikai jau kaip ir išsikapstė, jie beveik ir be tempos apsiėjo, tik mažiui vieną vakarą užkilo iki 38, dar liūliai bėga, atsikosėja vis, o šiaip duodasi abu sau, kol aš gulinėju, gal nenuvers namų doh.gif Vakar tai giliai dzin viskas, buvo, bet mane suprasdami ir dieną daugokai pamiegojo smile.gif
Vakar vakare net 39 tempos turėjau, šnd rodo, kad neturiu, bet nesitiki, eisiu persimatuoti, nes dar gerokai pridususi esu doh.gif


Nesirkit, ligoniukai sveikit 4u.gif
Atsakyti
Nu kas čia dabar su tuo pavasariu užėjo - tiek laukėm ir va doh.gif
Sveikatos sveikatos sveikatos visiems sergantiems 4u.gif
Rusnė mano gal 3 dienas pagulėjo su ~38 tempa, paskui kaip ir nieko, dabar dar pakosti, bet šlapiai, tikiuosi išsikosės - snd kaip tik pas gydytoją einam, kontrolei smile.gif
dar porą dienų buvo užėjęs vandeninis liūlis, bet priskaičiau, kad nuo pieno, dabar neduodu, ir akurat - liūlio nėr g.gif
Bacila vyrui perėjo, o dabar ir man. Be tempų, bet su mano tradicišku rinkinuku - ausis+gerklė rolleyes.gif Ale lyg jau į geresnę pusę viskas.
Na tai siunčiu visoms moterims po tulpę:
user posted image
ir skanių blynų
user posted image
Su atėjusiu pavasariu! biggrin.gif

Atsakyti
sveikos merginos,
linkejimai is Milano 4u.gif galiu nuraminti kad ir ten dar nieks nezydi, tik pradeda forzitijos kai kur, taip kad galit but ramios biggrin.gif sekmadieni praleidau kaip priklauso- ne tik katedroj, bet ir ant jos stogo biggrin.gif daug vaiksciojau po miesta, maitinau aikstej balandzius, geriau capuccino po 4 EUR lotuliukas.gif nu ir kitaip prasmingai relaxavausi biggrin.gif
ka tik prikepiau kalna mieliniu blynu, puse su - sukimsau pati, tai jauciuosi vel grizus i lietuviska kasdienybe biggrin.gif
nuotrauka idesiu kokia ryt 4u.gif

ale tikra ligoniu palata- sveikit visi greit :4u
bus to sampanosvarbu sveikatos pasitaisytu.

Taigi, gerai pastebejai- kai vaikai kosti, sloguoja, negalima duoti pieno, bulviu, nes skatina gleives. as tokioj paskaitoj buvau zolininko, tai isvis sake, kad jei, mamos, norit vaika susargdinti- maitinkit pusryciams dribsniais saldziais su pienu, tada bet kokio vejelio ar virusiuko uzteks - ir bus liga :unsure

Atsakyti
Mano vaikas absoliučiai pieninis doh.gif kas rytą prieš darželį išgeria puodelį kakavos. Ir šiaip labai mėgsta ją gerti - parėjusi iš daržo pas močiutę irgi dažnai geria, ar valgo dribsnius su pienu doh.gif tai jau čia suprask yra blogai? gal dėl to ji pas mane tiek serga? g.gif pienas yra blogis?
Atsakyti
QUOTE(Vilmukas @ 2011 03 10, 12:40)
Mano vaikas absoliučiai pieninis  doh.gif kas rytą prieš darželį išgeria puodelį kakavos. Ir šiaip labai mėgsta ją gerti - parėjusi iš daržo pas močiutę irgi dažnai geria, ar valgo dribsnius su pienu  doh.gif tai jau čia suprask yra blogai? gal dėl to ji pas mane tiek serga?  g.gif pienas yra blogis?


Mano ir mėgsta jogurtą, varškės sūrelius, varškėčius, dėl pieno tai neįpatingia, kakavos netaip dažnai prašos, nebent darželyje būna meniu. Košes tik ant vandens verdu labai seniai, nes radau info, kad jei jau norit košės su pienu, tai jo atskirai įsipilt, bet virt kartu negalima, dingsta gerosios savybės kartu virdamos. Na nemanau kad blogis, bet tiesiog gal dažnai nėr gerai, nes šiaip daugiau ir gydytojai rekomenduoja, pieno produktus ypač kefyrą, jogurtą, išrūgas, nei patį pieną (o vyresnio amžiaus žmonėms, net patartina) Manau tas pats liečia ir vaikus.
Atsakyti
Vilmuk, nu dar karta paskaityk ka rasiau- "kai vaikas sloguoja ar kosti negalima pieno ir bulviu, bo skatina gleives" biggrin.gif nerasiau kad pienas yra blogis schmoll.gif
manau kad ner blogis pienas, gi ziurek kai gerkle skauda- taigi karstas pienas su medum mums vaikystej budavo duodamas smile.gif
ale dalinuosi ka pasake zolininkas, man cia gal labiau susije su vedos mokymu ir zmoniu tipais ax.gif bet kad pienas skatina gleives jau ne is pirmo zmogaus girdziu.
Atsakyti
Pasirodom tongue.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti

Akys viską išduoda - mamytė, o koks dailus lūpos prikandimas tongue.gif Reik ir mums pavasariop išlyst ir nusifotkint, dabar orai lyg gražėja, saulutės daugiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lėlytė: 15 kovo 2011 - 13:13
Lineika wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai graži mergytė wub.gif Ir į mamą panaši ane? nes tėčio lyg nemačius smile.gif

Na ar baigiat jau sirgt?
Mumi lyg ir kapstomės, tikiuosi naujų bangų neužeis cool.gif
Atsakyti
lineika, graziuole tavo mergyte wub.gif

mano bernas ilgaji savaitgali su roto virusu prasedejo, bet kazkaip greit per kelias paras issveiko, dabar eina i darza, taip kaip ir nieko.

Vilmukas dinges tik po ligu g.gif

pasigirsiu- as siandien ryta pradejau 6.20 Vingio parke su lazdom thumb_yello.gif
jau sviesu, ir pauksciai ciulbet pradeda biggrin.gif
darbe buvau 8.10 ir jauciausi daug ka nuveikus rolleyes.gif
Atsakyti