Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė(RK)

toliau dalinamės patirtimi ir įspūdžiais RK ligoninėje smile.gif
ANKSTESNĖ TEMA ŠTAI
ČIA

ŠIEK TIEK NAUDINGOS INFO; 4u.gif

adresas Žygimantų 3..TEL.. Tel. (8-5)2610492

Raudonojo Kryžiaus rekomenduota VAISTINĖ
user posted image

NA IR PATI LIGONINĖ smile.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 10 kovo 2011 - 09:59
"damusiau" senaja tema, tai i nauja ateinu su klausimu bigsmile.gif Buvau pas gydytojus santariskese, rekomendavo "gimdyti patologines akuserijos skyriuje" verysad.gif ketinau gimdyt RK, tai vis dar galesiu gimdymui prasidejus vaziuot ten?
kazkur isskauciau kad ten net nepriima gimdymu iki 37 sav. - siuncia i AK doh.gif bet anoj temoj perskaiciau, kad guli nestuke su gresianciu gimdymu 35 sav. g.gif tai kaip cia yra? gal kuri zinot? labai nenoriu i AK verysad.gif
Atsakyti
Kiek zinau, tai iki 37savaites visus gimdymus priema tik AK.

Gal kuri neseniai buvo ju pamokelese ir turi info ka ten pasakoja ir pataria? Manau planuojanciom ten gimdyti butu visai naudinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Puika*: 10 kovo 2011 - 11:55
QUOTE(*Puika* @ 2011 03 10, 12:47)
Kiek zinau, tai iki 37savaites visus gimdymus priema tik AK.

Gal kuri neseniai buvo ju pamokelese ir turi info ka ten pasakoja ir pataria? Manau planuojanciom ten gimdyti butu visai naudinga smile.gif

tai uztat kad anos temos paskutiniame puslapyje buvo zinute, nestukes gulincios RK su gresianciu prieslaikiniu gimdymu g.gif taigi nesodins jie jos gal i greituke, kai jau gimdymas prasides? doh.gif tai gal visgi yra RK patalogines akuserijos skyrius g.gif

RK paskaitelese parode palata (tokia dvelkianti sovietmeciu biggrin.gif ), paaisino ka reik turet atvaziuojant gimdyt (dokumentai, atskiras maisiukas i gimdykla: vaikui drabuzeliai, pampis, apklotas; mamai:vienkartiniai patiesaliukai, tinkl. kelnaites, slepetes, hig.iklotas, teciui rubai ir slepetes... i palata sau naktiniai, stalo irankiai ir kt.). pasakojo kaip pas juos vyksta gimdymas (kada suleidzia/neleidzia vaistu, kada paduoda vaika mamai, kaip vaikas priziurimas naujagimiu skyriuje...). informacija susijusi grynai su tvarka, kaip viskas vyksta RK 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikcia: 10 kovo 2011 - 12:21
QUOTE(mikcia @ 2011 03 10, 12:13)
tai gal visgi yra RK patalogines akuserijos skyrius g.gif


patologinis tikrai yra. Pati keliskart gulėjau.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2011 03 10, 13:48)
patologinis tikrai yra. Pati keliskart gulėjau.


man gulint teko matyti leliuku neisnesiotuku, 34-35savaiciu(gulinciu inkubatoriuje) taip kat tikrai juos priima gimdymus ir yra salygos vaikuti ziureti sesutem nesulaukusio 38sav.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2011 03 10, 14:48)
patologinis tikrai yra. Pati keliskart gulėjau.

Taip, patologinis pirmame aukste, bet ten guldo tik nuo tam tikros sav. mirksiukas.gif 14 sav. mane gulde i ginekologini skyriu, matyt dar mazas nestumas buvo ax.gif
Atsakyti
norejau pasiteirauti, kiek laiko ligonineje, jei reikia paguleti ilgiau? ir dar jei vaikui gelta ar ji palieka prie mamos su lempa/inkubatorium ar isveza? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kačia @ 2011 03 11, 12:22)
Taip, patologinis pirmame aukste, bet ten guldo tik nuo tam tikros sav. mirksiukas.gif  14 sav. mane gulde i ginekologini skyriu, matyt dar mazas nestumas buvo ax.gif


greičiausiai. Aš savo gulėjimus pradėjau kažkur nuo 25 sav biggrin.gif

QUOTE(Viliana @ 2011 03 11, 17:18)
norejau pasiteirauti, kiek laiko ligonineje, jei reikia paguleti ilgiau?


mano vienas gimė su infekcija, RK gulėjom 10 dienų.
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2011 03 11, 17:18)
norejau pasiteirauti, kiek laiko ligonineje, jei reikia paguleti ilgiau? ir dar jei vaikui gelta ar ji palieka prie mamos su lempa/inkubatorium ar isveza?  4u.gif


Mes gulejome 6 dienas, nes vaikuciui leido antibijotikus plius dar ir gelta isryskejo verysad.gif vaikuti po lempom laike dvi paras (antra diena su pertaukom). As tik nueidavau pamaitinti, kartais atnesdavo man, kad pamaitinciau. Priklauso nuo situacijos, kaip stipriai pasireiskusi gelta. Jei gydyti tai gydyti...Geriau kad guletu nepertraukiamai po tom lempom, nors ir kaip mamai sirdis plystu is skausmo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nirida @ 2011 03 10, 11:15)
Aisku aciu uz atsakyma 4u.gif , bet smalsu, ar daug pacienciu palatose  g.gif

schmoll.gif nedaug, yra visada tusciu lovu..per diena po viena vaika daniausia kaip girdim gimsta wub.gif

QUOTE(mikcia @ 2011 03 10, 12:52)
"damusiau" senaja tema, tai i nauja ateinu su klausimu bigsmile.gif  Buvau pas gydytojus santariskese, rekomendavo "gimdyti patologines akuserijos skyriuje" verysad.gif  ketinau gimdyt RK, tai vis dar galesiu gimdymui prasidejus vaziuot ten?
kazkur isskauciau kad ten net nepriima gimdymu iki 37 sav. - siuncia i AK doh.gif  bet anoj temoj perskaiciau, kad guli nestuke su gresianciu gimdymu 35 sav. g.gif  tai kaip cia yra? gal kuri zinot? labai nenoriu i AK verysad.gif

tikrai neisvaro su prieslaikiniu schmoll.gif nebent gal koki karta tikrai pripildytos palatos buna, tada gal ir sius i AK, bet siaip su manim palatoj mamyte buvo 22sav..tik del ankstyvojo nestumo komplikaciju, tai AK geriausia aprupinti iranga..
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2011 03 11, 17:18)
norejau pasiteirauti, kiek laiko ligonineje, jei reikia paguleti ilgiau? ir dar jei vaikui gelta ar ji palieka prie mamos su lempa/inkubatorium ar isveza?  4u.gif



Jei vaikui gelta, mano dukrelei buvo, tai isnesa vaika i trecia auksta, i naujagimiu skyriu, ten vaikas guli, seseles ji piriziuri, kada vaikas isalksta, atnesa i palata, mama pamaitina ir vel atnesa atgal. Mes gulejom taip para. O isviso ligoninej gulejom 5 dienas. As buvau po CP. BUtu israse 4 diena, bet del geltos paliko dar parai stebejimui.
Atsakyti