Įkraunama...
Įkraunama...

✿ Gyvenančios Derby (UK) ir aplink ✿

user posted image

user posted image

user posted image


user posted image


QUOTE(Markiziene @ 2011 03 10, 10:33)
Nu nezinau kaip tau, bet butent tas skiepas, kur rasai nebrangus, ir plius vet mokestis uz paslauga butu man kainave £34 , man tai jau nemazi pinigai, chipo kaina ir apie £30 irgi nekainavo, o nuo kirminu tai zinoma as pati tepu tik man iskarto dave pusei metu kapsuliu mirksiukas.gif ir nieko nemokejau. o moku £17 i men. ir tik dabar 3 menuo eina kaip moku tai sutaupiau beveik antra tiek sumos

Pas mus to mokescio nera unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranormali: 10 kovo 2011 - 11:32
user posted image
Plepiausios wink.gif
Paranormali 192
Markiziene 85
niamniuska 78
jurpon 54
storulka smile.gif 46
INFINITI 41
screda 26
amberry 26
Behnaz 22
...DEMO... 11
Sadika 9
jurgelis 256 5
inabaike 1
ast_alaus 1
admin*1 1
D&R 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paranormali: 10 kovo 2011 - 11:39
QUOTE(Paranormali @ 2011 03 10, 11:33)
user posted image
Plepiausios  wink.gif
Paranormali 192
Markiziene 85
niamniuska 78
jurpon 54
storulka smile.gif 46
INFINITI 41
screda 26
amberry 26
Behnaz 22
...DEMO... 11
Sadika 9
jurgelis 256 5
inabaike 1
ast_alaus 1
admin*1 1
D&R 1



user posted image Ogo koks sarasas user posted image par mes tave bandom pavyt, tik kazi ar gausis user posted image
Ir aciu uz nauja temuke user posted image
Atsakyti
hi.gif
mano puse seimynos serga, mazius su vyru sad.gif abu virusa pagavo.
Vakar jau 9 vakaro visi kietai miegojom. Pazadino 1 nakties pizdukai paaugliai spardydami kamuoli, ale neilgai jie davesi. Bo policija atsirado staigiai smile.gif Ir kamuoli kieme turim smile.gif
Kazkoks spuogs vis ant lupos soka, nzn ka daryt , jau siutas ima sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Para, kokias cia tu statistikas vedi? Ir kada tu viska suspeji?

Neblogi orai paskutinem dienom.... ka mamytes beveikiat?
Atsakyti
nevedu, kai baigiasi tema galima rast kiek kas zinuciu parase smile.gif Suspet galima, kuo daugiau darai tuo daugiau speji. Prisivalgem kai parsai smile.gif Nors vyrai mano nedaug ikabino serga .

Orai gereja ale vis tiek salta. Laukiu kada lauke bus silciau, galesiu kieman iseiti nervus pravedinti.

Dazau plaukus, balinu, tikiu nenukris kai tada kirpykloi smile.gif kai nueme folga su visais plaukais.... Ot buvo strioko , jomajo........ sad.gif
Atsakyti
Labas naktis smile.gif

Labai graziai temute si kart atidaryta 4u.gif Susimasciau,kad senai jau buvom kur uzmiestin nuleke g.gif Na orai tikekimes greit pageres,gal ir laiko netycia daugiau atsiras bigsmile.gif

PARANORMALI,bijau eit pas jumi ryt.NENORIU BACILU PASIGAUT!!! lotuliukas.gif Bet vistiek ateisiu mirksiukas.gif

Ar jau buvot kas toj kavinukej normantone? Galvoju,kad labai senai cepelinu valgiau,gal reiktu nuvaryt rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(Behnaz @ 2011 03 12, 02:22)
Labas naktis  smile.gif

Labai graziai temute si kart atidaryta  4u.gif Susimasciau,kad senai jau buvom kur uzmiestin nuleke  g.gif  Na orai tikekimes greit pageres,gal ir laiko netycia daugiau atsiras  bigsmile.gif

PARANORMALI,bijau eit pas jumi ryt.NENORIU BACILU PASIGAUT!!!  lotuliukas.gif  Bet vistiek ateisiu  mirksiukas.gif

Ar jau buvot kas toj kavinukej normantone? Galvoju,kad labai senai cepelinu valgiau,gal reiktu nuvaryt  rolleyes.gif


Sveiki, siaip jauku ten, bet nezinau, ar galima kavinuke vadinti - 2 staliukai ir viskas, pavalgymui tinka, bet pasisedejimui man kazko truksta, gal judesio, surmulio, nezinau. Bet cia tik mano nuomone, kitom gal atrodys kitaip smile.gif
Atsakyti
sveikutes, greitai jus cia spejot ir tema prirasyt, skaiciau pusvalandi jusu plepaliukus smile.gif
vesiu vaikus i noah and nelly's pasizaist siandien, gal kas norit prisijungt? tongue.gif
Atsakyti
Nu va bijojau , ale bacilu atjai vistiek smile.gif Tikiuosi zuvys nenutrosko kol parnesei ? kad jos augtu ir daugintusi smile.gif
Del visu zaidimu aiksteliu mes pass, ryt net maziaus neleisiu i mokykla. Sergam vis, aju nebe taip ale dar tegu pabuna smile.gif
Atsakyti

rolleyes.gif ziuriu choru karus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2011 03 13, 19:52)
Nu va bijojau , ale bacilu atjai vistiek smile.gif Tikiuosi zuvys nenutrosko kol parnesei ? kad jos augtu ir daugintusi smile.gif
Del visu zaidimu aiksteliu mes pass, ryt net maziaus neleisiu i mokykla. Sergam vis, aju nebe taip ale dar tegu pabuna smile.gif


Ne ne nenutrosko,ta maziuke iskart prisiklijavo prie stiklo ir taip drasiai varineja biggrin.gif

Dar karteli aciu 4u.gif
Atsakyti