Įkraunama...
Įkraunama...

Skincode

Planuoju pirkti Skincode emulsiją arba kremą veidui, gal esate ką nors iš šios kosmetikos gaminių vartoję? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kismet @ 2006 02 21, 09:22)
Planuoju pirkti Skincode emulsiją arba kremą veidui, gal esate ką nors iš šios kosmetikos gaminių vartoję?  ax.gif

turiu krema apsaugini 12spf, man tai super, visada esu uz sveicariska kosmetika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif emulsijos niekada jokios neturejau, o ka ji gero daro? blink.gif gal reiktu isbandyti?
Atsakyti
QUOTE(Buse @ 2006 02 25, 13:35)
turiu krema apsaugini 12spf, man tai super, visada esu uz sveicariska kosmetika  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif emulsijos niekada jokios neturejau, o ka ji gero daro? blink.gif gal reiktu isbandyti?



Tai va, as irgi mastau, kuo skiriasi dienine emulsija 100 ml su SPF ir dieninis kremas 50 ml su SPF. Kaina ta pati, abu tinka normaliai odai...
Kaip ir labiau traukia pirkti 100 ml vietoj 50 wink.gif

Atsiliepkit, negi niekas nenaudojot smile.gif 4u.gif

Atsakyti
as emulsija kelis kartus pirkau. siaip tai puikiai - man labai patiko. emulsija nuo kremo tuo skiriasi, kad emulsija yra skystesne uz krema ir greiciau susigeria. ji labiau riebesnei odai tinka ir blizgesio nepalieka. cia man taip konsultante paaiskino:) ir tikrai, gerai geresi ir neblizgejo
Atsakyti

Taigi, isbandziau drekinamaja emulsija, man irgi labai faina smile.gif
Nors nepasakyciau, kad nepalieka blizgesio.. Bet man patinka, kai mano oda sveikai blizga, nes tada atrodo elastingesne. Pirksiu ir naktini krema, kai "prieis eile" smile.gif
Atsakyti
sios firmos gaminiai lietuvoje nezmoniskai uzkeltomis kainomis, teta buvo usa tai pe ispardavimus ar nuolaidas ju daug prisimpirko, nes kainavo tikrai pigiau nei lt. smile.gif
Atsakyti
Mane domina, gal kuri esat bandziusi Skincode sviesinamaji paakiu krema? g.gif kaip jis?
Atsakyti
Reiktu atsiliepimu apie sita reikala 4u.gif

S.O.S. OIL CONTROL

Lengvos tekstūros emulsija absorbuoja odos riebalų perteklių, valo poras, suteikia odai matinį atspalvį. Vos užtepus kremo, oda tampa švari, lygi, neblizga.
S.O.S. OIL CONTROL dėka makiažas išsilaiko ilgiau.

· Emulsija
· Mišriai, riebiai odai
30 ml - 55 Lt
Atsakyti
QUOTE(bonza @ 2007 08 25, 22:49)
Reiktu atsiliepimu apie sita reikala  4u.gif

S.O.S. OIL CONTROL

Lengvos tekstūros emulsija absorbuoja odos riebalų perteklių, valo poras, suteikia odai matinį atspalvį. Vos užtepus kremo, oda tampa švari, lygi, neblizga.
S.O.S. OIL CONTROL dėka makiažas išsilaiko ilgiau.

·  Emulsija
·  Mišriai, riebiai odai
    30 ml  -    55 Lt

na atsiliepimu taipir nesulaukiau ax.gif bet ir sito daikto apejus visas kristianas negavau doh.gif
Atsakyti
Kosmadoje yra wink.gif Ir žinote, iki gruodžio 31 d. ten taiko 20% nuolaidą SKINCODE ESSENTIALS akių makiažo valikliui ir valomajam veido losjonui. Pamaniau, gal kam naudinga info bus. mirksiukas.gif
Atsakyti
turejau pernai nusipirkus prausikli ir kremuka, tai nei vienas nei kitas nepatiko man, tai kazkaip ir nebesinori dar kazka pirkt is sios firmos..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2007 11 24, 15:31)
turejau pernai nusipirkus prausikli ir kremuka, tai nei vienas nei kitas nepatiko man, tai kazkaip ir nebesinori dar kazka pirkt is sios firmos..

o ir kaina ju nemaza ax.gif
Atsakyti