Įkraunama...
Įkraunama...

Juodasis architektų, projektuotojų sąrašas

[quote=84mamyte,2016 05 28,

Atskirus projektus, kaip apsvietimo, aplinkos, rekuperacijos, sildymo, tai vis tiek matem, derinom internetu, reiskem pageidavimus, pastabas, bet galutine papke su parasais tai gavom, kai jau su mokejom pinigus. Nors dar paskui kazkokie mazgai vyrui nepatiko, tai pataise be jokiu piktumu.
Atsakyti
Sveiki,
susidureme ir mes su nesaziningu architektu, todel noriu pasidalinti savo patirtimi, kad kiti butu budrus.
Neturekite jokiu reikalu su SAULIUMI SAULENU.
Pats didziausias sukcius ir aferista!!!!
Turbut kaip ir daugeliui cia rasiusiems nutiko panasi istorija.
Pradzia labai grazi, malonus bendravimas, pazadai padaryti namo projekta, ji suderinti ir gauti visus tinkamus leidimus.
Sumokejime 1500 EU avansa ir dingo kaip i bala!!!!
Jau 4 menesiai kaip ieskome, tel. neatsiliepia, el. laisku neatsako. Duotas imones adresas Lauru g. neegzistuoja, nes kaip pasiaiskinime, tas namas jau seniai sudeges.
Nuvaziavome i jo nurodyta gyvenamaja vieta Krokuvos g., ten cigonu ir narkomanu lusnynas.
Zodziu nera zodziu blink.gif blink.gif
Noretusi bash.gif
Gaila 1500 EU, bet turbut jau reikia pamirst....
Kreipiausi i policja, pasiule kreiptis i teisma, bet patys pasake, kad isleisit dar daugiau pinigu, o rezultatas gali but 0. Policija pasiule susirasti daugiau nukentejusiuju, tada jau galima rasyti pareiskima ir kelti tokiam aferistui byla. Taigi gal dar kas susidurete su SAULIAUS SAULENO apgaule?
rasykite i az susikoperuosime, gal taip pagausime tokius sukcius kaip jis.
Atsakyti

Sveikos,

noreciau nuomoniu apie Romana Gajevski.

Aciu.

Atsakyti
"Archisetus" su E.Jansu priešakyje...Mėgsta juodais pinigais atsiskaityti, kad nereiktų mokesčių mokėti. Arch. Oresta Karalaitienė taipogi iš tos pačios šutvės.
Atsakyti

dabar tiksliai nepasakysiu pavardes, bet mums labai nepatiko architektas Zilvinas Kaune, beprojektuojant nemazai klaidu padare, kurias paskui spejo taisyti darbu vadovas - vidury viso proceso atsisakeme jo paslaugu, nes tiesiog net gincydavosi juokingose vietose (tarkim - nereikia stoglangiu palepeje, nes kam ziureti i dangu?)

Atsakyti

Sveiki, gal kas parekomenduotumet patikima architekta aplink Kauna?

Atsakyti

Nerekomenduoju turėti reikalų su architektu Justu Januševičium (A+I Studio, Pirmas namas, 1namas.lt, aistudio.lt) iš Vilniaus. Žadėjo padaryti namo projektą su statybos leidimu per 3 mėnesius, pats surašė grafiką, bet praėjus metams leidimo vis dar dar nėra. Visi sutartyje įrašyti terminai seniausiai praėję. Pinigai jam buvo sumokėti prieš metus. Jau praradau vieną statybų sezoną, ir neaišku kuo viskas baigsis. Telefonu nebeatsiliepia. Pradžioj viskas atrodė gana civilizuotai, ir net nepagalvotum kad bus toks rezultatas.

Atsakyti

Kadangi panasu kad susiduriau ne vienas, tai vardan aiskumo parasysiu kad man projekta siaip taip uzbaige. Kitiems linkiu dideles sekmes, nes tikriausiai prireiks.

Atsakyti

Jei čia netinkama tema, tai moderatoriai ištrins.

Užsakiau juodžemio vejai sėti iš šitų https://www.skelbiu....s-47798119.html. Aiškiai buvo paklausta ar tinkamas vejai sėti, atsakė kad juodžemio ir augalinio mišinys, kažkiek atrankiotas, bet nesijotas. Atvežė kažkokią kasamos pakrantės žemę, atrodančią kaip juodžemis, pilną stiklo šukių, šiukšlių, betono ir asfalto gabalų, didelių akmenų. Nerekomenduoju iš šitų užsakinėti, jei nenorit turėti problemų, rankioti šiukšles, stiklo šukes ir akmenis vietoj vejos sėjimo. Jų telefonai +37068301986, +37060296325 ir vairuotojas +37060045674.

Atsakyti

Ištrinta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjjm: 09 liepos 2020 - 09:49