Įkraunama...
Įkraunama...

Istoriniai serialai

Paskutiniu metu , labai užkabino istoriniai serialai , kitokio žanro galėtų ir nebebūti .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 12, 09:44)
Paskutiniu metu , labai užkabino istoriniai serialai , kitokio žanro galėtų ir nebebūti .

Man ir filmai, ir serialai istoriniai patinka. Bet tik tada, kai jie yra tikrai artimi tų laikų įvykiams
Atsakyti
Bet kurios epochos , bet kurio amžiaus ?
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 12, 14:30)
Bet kurios epochos , bet kurio amžiaus ?

Bet kurios epochos, bet kurio amžiaus ar kultūros. Jei filmas gerai nufilmuotas, aš paskui užsivedu ir pradedu tą tema knygas skaityti. Net dokumentika patinka. Ir Gustavo enciklopediją žiūriu išsižiojusi, kaip mažas vaikas biggrin.gif
Man istorija yra viena idomiausių sričių. Gaila tik, kad aš tai suvokiau ne mokykloje
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2011 03 13, 00:55)
Bet kurios epochos, bet  kurio amžiaus ar kultūros. Jei filmas gerai nufilmuotas, aš paskui užsivedu ir pradedu tą tema knygas skaityti. Net dokumentika patinka. Ir Gustavo enciklopediją žiūriu išsižiojusi, kaip mažas vaikas biggrin.gif
Man istorija yra viena idomiausių sričių. Gaila tik, kad aš tai suvokiau ne mokykloje

Nusipirkau knygą apie Žygimanto Augusto ir Radvilaitės meilės istoriją , knygų kolekciją apie Pranūzijos Karalių valdymą viduramžiais , susipirkau beveik visas 'Karalienės sesers " kolekcijos knygas smile.gif Gaila , kad istorijos vadovėlinės knygos per brangios , dar norėtųsi knygų apie partizanus ir tremtinius . Taip pat ir panašių filmų galėtų būti daugiau kuriama . smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 13 kovo 2011 - 08:16
QUOTE(senmerge @ 2011 03 13, 09:13)
Nusipirkau knygą apie Žygimanto Augusto ir Radvilaitės meilės istoriją , knygų kolekciją apie Pranūzijos Karalių valdymą viduramžiais , susipirkau beveik visas 'Karalienės sesers " kolekcijos knygas  smile.gif Gaila , kad istorijos vadovėlinės knygos per brangios , dar norėtųsi knygų apie partizanus ir tremtinius . Taip pat ir panašių filmų galėtų būti daugiau kuriama .  smile.gif

Sutinku.
Aš dabar ir skaitau "Karalienės sesers" knygas. Ir neblogas serialas The Tudors yra. Neseniai žiūrėjau Karas ir taika (kuris LT filmuotas), neblogas.
Tik būtent šiuo metu apstojau skaityti, nes biški finansai neleidžia. O iš interneto siųstis nemėgstu
Atsakyti
Man irgi patinka istoriniai,tik serialu kazkaip nemaciau arba nesupratau,kad tai serialas biggrin.gif
o daugiaserijinius filmus esu macius ir ne viena, visu ir neprisiminsi. Ta pati "Karas ir taika" tris ekranizacijas maciau ir knyga(visus 4tomus) perskaiciau. Ir apie karalius ivairius ziurejusi esu(Anglijos, Prancuzijos). Siaip man dar biografiniai patinka.
Atsakyti
Nemažai tokio žanro serialų yra sukurta .
Atsakyti
Jei toks susidomėjimas yra, tai būtinai pažiūrėkit serialą "The Tudors". Apie Anglijos karalių Henriką VIII. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alyton @ 2011 03 16, 23:30)
Jei toks susidomėjimas yra, tai būtinai pažiūrėkit serialą "The Tudors". Apie Anglijos karalių Henriką VIII.  4u.gif

Buvau jau paminėjusi jį
Atsakyti
Pradetas kurti 2011m. serialas " Kamelotas " The pillars of the earth " 2010m. serialas " Merlinas " jau rodomas per tv . Ir rusai pradejo neblogus istorinius serialus kurti . smile.gif
P.s. Serialas " Tiudorai " jau seniai perziuretas .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo senmerge: 17 kovo 2011 - 00:21
Paziurekit "Roma"-labai geras istorinis serialas 4u.gif
Atsakyti