Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikinas manes nevertina....

Sveikos!
Net nezinau nuo ko ir pradeti.. Labai norejau issipasakoti bet neturejau kam.. prasau padekit man suprasti ar visa tai ka isgyvenu yra apsurdiska ir ar verta man cia krimstis..

Man dabar 20 metu,vaikinui 19.Ana vasara turejau isvaziuoti studijuoti i uzsieni taciau kelia sukliude meile.Nusprendziau metus pastudijuoti lietuvoje,o poto kai vaikinas baigs mokykla isvaziuoti kartu.Na kol kas viskas vyksta pagal plana,taciau... As i universiteta jau priimta,taciau vaikinas gavo interviu.Si menesi kartu butent ir vaziuojame.Vaziuoju ji palaikyti kartu moraliskai. Vaikinas stoja kaip ir as i menus,todel tai reikalauja daug pastangu,gerai pasirodyti per interviu. Todel jis tapo kaip ir darboholiku.Ruosiasi interviu iki ankstaus ryto,todel pastaruoju metu tapo irzlus. As atsiduriau antroje vietoje. Stengiausi islikti rami,nes jam tai labai svarbu,taciau tai tapo nepakenciama.
Jis man neberase.Nebent as parasydavau,ar paskambindavau.As nesu kokia psiche kad rasyciau kas 5 min,bet kas pora valandu parasau,pasiteirauju kaip jam sekasi,nes man patiktu jei jis darytu ta pati... Na zodziu,viena vakara as jam vis parasinejau ,o po keliu vangiu atsakymu paskambinau,jis paaiskines kad labai skuba ,dirba ,nespes ir t.t. ,as siek tiek ji subariau,kad jis man demesio neskiria ir pirma niekuomet nei paskamabina nei paraso,tada jis man pareiske : dziaukis kad isvis atrasau.Ka tau neuztenka? Po tokiu zodziu ysiutau ir pradejau aiskinti kad man liudna ir nors karta galetu jis man demesio parodyti.. Tada jis man isreke : Jeigu ne as,tu isvis to demesio neturetum.Dziaukis ka gauni.Butum isvaziavus ir ka ten?Turetum dvi drauges ir daugiau nieko.
Na as po sitos frazes isties isizeidziau... Nes manau ,kad tikrai patinku vaikinams,nors ir nesu ju daug turejusi.Kazkaip po situ zodziu supratau ,kad esu per daug jam priklausoma.Man labai sunku,nes esu prie jo labai prisirisusi..
As nezinau ,nebuvau susidurusi dar su tokia situacija.Gal ka patart galit?Kaip elgtis?As nezinau,man tiesiog labai liudna...
Atsakyti
QUOTE(Mylinti123 @ 2011 03 14, 09:44)
Na zodziu,viena vakara as jam vis parasinejau ,o po keliu vangiu atsakymu paskambinau,jis paaiskines kad labai skuba ,dirba ,nespes ir t.t. ,as siek tiek ji subariau,kad jis man demesio neskiria ir pirma niekuomet nei paskamabina nei paraso,tada jis man pareiske : dziaukis kad isvis atrasau.Ka tau neuztenka?  Po tokiu zodziu ysiutau ir pradejau aiskinti kad man liudna ir nors karta galetu jis man demesio parodyti.. Tada jis man isreke : Jeigu ne as,tu isvis to demesio neturetum.Dziaukis ka gauni.Butum isvaziavus ir ka ten?Turetum dvi drauges ir daugiau nieko.

Na, jei jūs jį atakuojate savo žinutėmis 'kaip sekasi' kas dvi valandas, tai gal normalu, kad jam tai įkyrėjo, o kur dar priekaištai, jog pirmas dėmesio nerodo... Bet kaip jis jums tą dėmesį parodys pirmas, jei jūs jam nepaliekate tam progos?
O visa kita, manau, tėra reakcija į priekaištus, įsiūtį ir panašiai.
Manau, kad jūs jį uždusinot savo rūpesčiu ir dėmesiu... Nors, gal būt aš klystu.
Atsakyti
QUOTE(juzė @ 2011 03 14, 08:51)
Na, jei jūs jį atakuojate savo žinutėmis 'kaip sekasi' kas dvi valandas, tai gal normalu, kad jam tai įkyrėjo, o kur dar priekaištai, jog pirmas dėmesio nerodo... Bet kaip jis jums tą dėmesį parodys pirmas, jei jūs jam nepaliekate tam progos?
O visa kita, manau, tėra reakcija į priekaištus, įsiūtį ir panašiai.
Manau, kad jūs jį uždusinot savo rūpesčiu ir dėmesiu... Nors, gal būt aš klystu.


Nas jis pats yra pasakes jog jam mano demesys ir rupestis jam patinka...
Atsakyti
Jei žmogus rimtai ruošiasi lemtingam žingsniui savo gyvenime, tai kam jam trukdyti? Jis ir taip įsitempęs (kaip pati rašėt). Žinutės kas dvi valandas neparodo jokio rūpesčio. Geriau vieną kartą dienoje paskambinkit trumpam. Arba nueikit aplankyt. Žymiai geriau.
Atsakyti
Na, labai megstu demesi, bet uzknistu tokie sms ir skambuciai. Autore gavo ko nusipelne. Jeigu jis butu patyres moterisku vidiniu imantrybiu zinovas, gal sukaupes visa kantrybe ir isliktu mandagus, bet del savo amziaus dar neturi tiek patirties.
Jeigu autorei atrodo, kad mylimasis jos nevertina, gal reiktu uzduoti sau klausima, ar ji pati save pakankamai gerai vertina.
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 03 14, 17:22)
Na, labai megstu demesi, bet uzknistu tokie sms ir skambuciai. Autore gavo ko nusipelne. Jeigu jis butu patyres moterisku vidiniu imantrybiu zinovas, gal sukaupes visa kantrybe ir isliktu mandagus, bet del savo amziaus dar neturi tiek patirties.
Jeigu autorei atrodo, kad mylimasis jos nevertina, gal reiktu uzduoti sau klausima, ar ji pati save pakankamai gerai vertina.

O ka tu jame vertini? Tai, kad taves nevertina? cool.gif
Atsakyti
Is salies ziurint matosi, kad autore labai pasisventusi. Keicia del vaikino savo planus, atsisako dalykiniu pasiulymu uzsienyje, rupinasi juo, skambina, raso sms`us, aiskinasi jo jausmus, reikalauja demesio, zodziu daro viska, kad jis begtu neatsigrezdamas. Nepazistu to vaikino, bet as tai jau tikrai pasipustyciau kulnus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 03 14, 17:40)
Is salies ziurint matosi, kad autore labai pasisventusi. Keicia del vaikino savo planus, atsisako dalykiniu pasiulymu uzsienyje, rupinasi juo, skambina, raso sms`us, aiskinasi jo jausmus, reikalauja demesio,  zodziu daro viska, kad jis begtu neatsigrezdamas. Nepazistu to vaikino, bet as tai jau tikrai pasipustyciau kulnus  biggrin.gif

Nepliurpk nesamoniu, mergina isanalizuos kalakuta per mikroskopa ir praspirs. lotuliukas.gif Kad sutaupyt laiko, ima ant trumpuju, nenusiteikus su sprinteriais daug laiko gaist.
Atsakyti
QUOTE(Linja @ 2011 03 14, 17:46)
Nepliurpk nesamoniu, mergina isanalizuos kalakuta per mikroskopa ir praspirs. lotuliukas.gif  Kad sutaupyt laiko, ima ant trumpuju, nenusiteikus  su sprinteriais daug  laiko gaist.


Jama, tai jama, veliava i rankas skant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GALATĖJA* @ 2011 03 14, 17:58)
Jama, tai jama, veliava i rankas skant  biggrin.gif

Is kur irzli gaidele pasigirdo? biggrin.gif
Atsakyti
Svarbiausia, jog temos autorei nuo meiles akys ir galva visai neapsisuktu, jei jau gavo pasiulyma studijuot menus(kas siais laikais super prabanga) ir dar uzsienyje, tai tokio sanso nesugalvokit praleisti, gal turesim Lietuvoj garsia menininke 4u.gif
Atsakyti
Ach taip.Na ,daug merginu ir daug nuomoniu : )

Visu pirma kazkuri paminejote jog gaunasi kad darau viska kad vaikinas begtu neatsigrezdamas tai.... Na pas mus toks bendravimas,mes visuomet taip bendravom,daznai ir rupestingai,bet pastarosiom dienom tas pasikeite..Bet turbut Jus teisios,viskas del to interviu.Gal biski ir bereikalo susinervinau.

O del to pasisventimo... Na cia irgi kitas reikalas.Turejau studijuoti renginiu organizavima,ko labai nenorejau,todel tas ir pastumejo likti.. Visuomet trauke drabuziu dizainas,ir dabar as pati laimingiausia jog pasiaukojau ,nepaskubejau irdabar turiu uztikrinta vieta prestiziniame Londone universitete :}
Atsakyti