Įkraunama...
Įkraunama...

Kai dėl visko tenka kovoti...

Sveikos 4u.gif
Norėjau moteriško patarimo, nes jau pasimečiau savo gyvenime verysad.gif Su draugu draugaujam 5 su puse metų.. Gyvenam kartu ketvirti metai blink.gif Man jau žinoma norėtųsi įforminti savo sąntykius. Klaida padaryta čia mano, kad prieš apsigyvenimą kartu nebuvo apie tai rimtai pašnekėta, bet tada dar ir pati apie tai negalvojau, tiesiog norėjau būt kartu, o vedyboms dar tikrai buvau nepasiruošusis. O dabar jau norėtųsi g.gif
Mano pastangomis išėjom gyventi atskirai nuo tėvų (jis norėjo, bet veiksmų ėmiausi aš), mano namiokų mėtymu sulaukiau sažadėtuvių žiedelio, o kai po to ėmiau kalbėt apie vestuves jis sakė, kad bus matyt.. Na aš žinau ko jis laukia, bet argi aš turiu aukoti savo gražiausią gyvenimo šventę dėl kažko doh.gif Jis nelabai supranta, kad vestuvėms suplanuoti reikia laiko... Jo nuomone viską susiplanuosim greitai.. Aš jau pavargau nuo minčių apie tai ir nuo jo nekalbėjimo apie tai... Dabar jau būtų pats metas imti viską planuoti, bet kad mes net nekalbam apie tai verysad.gif Aš pati nenoriu visada savo namiokų mėtyt.. Norėtųsi, kad ir jis šiokį tokį norą parodytų... Na žodžiu jaučiu lb neaiškiai viską išdėsčiau, bet gal suprasit mane.. Šiaip mes sutariam puikiai, abu viens kitą mylim, nieko netrūksta, tik vat ta vienintelė nesusikalbėjimo bėda. Dabar esu pasimetusi ar bandyt dar kartą šnekėtis su juo, ar tiesiog tylėt ir laukt... Bet nuo laukimo jau esu žiauriai pavargusi... Ėmiau priekabiaut prie j, dažniau pykt.... Aišku jis nesupranta dėl ko doh.gif
Atsakyti
Vienos draugės vaikinas pasakė: "pasipiršti turėsi tu, nes aš taip ir neišdrįsiu". Yra tokia kategorija vyrų - pasyvieji. Panašu, kad ir jums teks imtis iniciatyvos.
Atsakyti
Yra toks vyru ir moteru skirtumas, kuri daug kur apraso smile.gif
Vyrai nelabai supranta namiokus, jiems reikia viska aiskiai pasakyti. Pvz. reikia isnesti siuksles- ir sakom, kad isnestu (jei pats nesusipranta), o ne tai, kad jau pilnas siuksliu kibiras, nebetelpa ir pan....
Gal ir jusu atveju reiketu susedus viena karta tau viska jam tiesiai sviesiai issakyti, kokie tavo norai, lukesciai, ka tu manai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supersmile: 15 kovo 2011 - 09:28
ankščiau ar vėliau ateis nors nebekovoti.
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 03 15, 09:31)
ankščiau ar vėliau ateis nors nebekovoti.


jis jau ateina autorei manau,tai pasireiskia tokiu lengvu "atbukimu" i situacija ,pykcio proverziai ,priekaistai.. zodziu vidinis nepasitenkinimas cool.gif

uzkaskit,nesipirsciau vyrui nors tu ka lotuliukas.gif nes jei tai padaryciau,as ji ir vesciau *** tada.. su balta suknele prie altoriaus.. jei jau cirkas tai iki galo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 15, 10:36)
jis jau ateina autorei manau,tai pasireiskia tokiu lengvu "atbukimu" i situacija ,pykcio proverziai ,priekaistai.. zodziu vidinis nepasitenkinimas  cool.gif

uzkaskit,nesipirsciau vyrui nors tu ka  lotuliukas.gif nes jei tai padaryciau,as ji ir vesciau *** tada.. su balta suknele prie altoriaus.. jei jau cirkas tai iki galo  lotuliukas.gif

žinok lygiai tą patį manau. klupčiau ant kelių ir klausčiau ar bus mano žmona lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 03 15, 09:37)
žinok lygiai tą patį manau. klupčiau ant kelių ir klausčiau ar bus mano žmona  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nu o ka.. vyrai issigime jomajo..
Atsakyti
QUOTE(wit @ 2011 03 15, 09:37)
žinok lygiai tą patį manau. klupčiau ant kelių ir klausčiau ar bus mano žmona  lotuliukas.gif

O ką? Žiauriai fun būtų smile.gif
Jei man poreiki sbūtų ištekėti baisiai didelis - klaupčiausi ir prašyčiau mane vesti.
Atsakyti
Jei vyras tik velkas is paskos, tai nafik toks vyras, mesciau iskart. Kas poto ir vilksi visa gyvenima, o jis ne pirsto nepajudins? O jam pofik, jam gerai kaip yra.
Atsakyti
Jie vyrai ir skiriasi nuo mūsų. Su SB dažnai pašnekam apie tai, kad vyrai dažnai namiokų nesupranta. Jiems reikia imti ir tiesiai viską pasakyti, klausti. Dažniausiai jie netgi nesupranta, kad toks jų elgesys gali netgi erzinti.

QUOTE(Guči* @ 2011 03 14, 21:34)
Aš pati nenoriu visada savo namiokų mėtyt.. Norėtųsi, kad ir jis šiokį tokį norą parodytų... Na žodžiu jaučiu lb neaiškiai viską išdėsčiau, bet gal suprasit mane.. Šiaip mes sutariam puikiai, abu viens kitą mylim, nieko netrūksta, tik vat ta vienintelė nesusikalbėjimo bėda. Dabar esu pasimetusi ar bandyt dar kartą šnekėtis su juo, ar tiesiog tylėt ir laukt... Bet nuo laukimo jau esu žiauriai pavargusi... Ėmiau priekabiaut prie j, dažniau pykt.... Aišku jis nesupranta dėl ko  doh.gif


Todėl Jūs gal nebemėtykit namiokų. Sakot, puikiai sutariat ir mylit vienas kitą. Tai galima numanyti, kad toks elgesys nėra piktybiškas būdas temos vengti. Todėl gal susėskit ir labai atvirai pasikalbėkit. Jūs pasakykit, kas svarbu jums. Jis pasakys, kaip situaciją mato pats. Labai gali būti, jog jam kuo nuoširdžiausiai iš tiesų atrodo, kad planuoti šventę dar anksti, o gal ir tą šventę jis kitaip įsivaizduoja. Taip kad kalbėkit, kalbėkit ir dar kartą kalbėkit 4u.gif Santykiams nuo to tik į gera 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutuliuke: 15 kovo 2011 - 12:08
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 15, 10:36)
jis jau ateina autorei manau,tai pasireiskia tokiu lengvu "atbukimu" i situacija ,pykcio proverziai ,priekaistai.. zodziu vidinis nepasitenkinimas  cool.gif

uzkaskit,nesipirsciau vyrui nors tu ka  lotuliukas.gif nes jei tai padaryciau,as ji ir vesciau *** tada.. su balta suknele prie altoriaus.. jei jau cirkas tai iki galo  lotuliukas.gif

Nerealiai cia biggrin.gif

Na matosi, kad vyras ne is tu aktyviuju, tad teks paciai imtis iniciatyvos ir viena karta issiaiskinti, kodel jis nenori apie tai kalbeti (bijo isipareigoti, neturi finansu vestuvems....), ar jis isvis nori vesti ir tt smile.gif
Atsakyti
na as tai tiesiog pasakyciau, kad jau butu pats metas nustatyti vestuviu data.. manau tada ir pajudetu reikalai.. mirksiukas.gif
Atsakyti