Įkraunama...
Įkraunama...

Kam lengviau išrinkti vardą ?

Aš mergaitėms turiu daug daugiau vardų variantų, su berniukiškais sunkiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (lengvute @ 2004 06 11, 10:11)
Aš mergaitėms turiu daug daugiau vardų variantų, su berniukiškais sunkiau rolleyes.gif

Man dukrai, išrinkti vardą buvo lengviau. wink.gif
Atsakyti
Tik suzinojusi, kad laukiuos, jau zinojau kokius vardus duosiu 2.gif . Tik tiek, kad antrakart laukiant Dominyko, gime Dominyka smile.gif
Atsakyti
Man lengviau galvojasi vardai berniukams.
Nebūčiau žinojusi, kokį duoti, jei būtų gimusi dukrytė, o sūnui išrinkau iš kelių labai patikusių vardų labių labiausiai patikusį.
Atsakyti
Mergaitei mes kazkaip is karto varda sugalvojom, o vat su berniuko vardu teko papluseti. Skaitem vardu zinyna ir abu sakem savo nuomone smile.gif
Atsakyti
as viada zinojau,kad jei turesiu sunu, bus-Matas laugh.gif , bet turiu dvi dukras, tai vardus rinko tetis, nes as nesugalvojau smile.gif
Atsakyti
Mergaitei lengviau. Mes su vyru del vardo mergaitei is karto sutarem (kol tiksliai nezinojom kas bus), del vardo berniukui sutarti nepavyko. Nugalejo mano uzsispyrimas biggrin.gif Ir siaip daug graziu mergaitisku vardu yra. O berniukisku nelabai g.gif
Atsakyti
Daznai tik pamacius vaikuti jau gali galutinai nuspresti kuri is sugalvotu variantu duosi. As pirmajam turejau sugalvojus 2 Arnas ir Rokas. O dabar turiu po viena mergaites ir berniuko. Forume apie vardus radau viena dalyve, kurios pirmo vaikucio vardas Rokas, o antro sunelio-toks koki ir as sugalvojau antram (jei butu sunus) wink.gif Malonus sutapimas.
Atsakyti
Berniukui iškart ir vieningai sutarėm. Bet žinojom, jog gims mergička, tai iki pat gimdymo kankinomės :-)) Taigi gaunasi, jog mums mergaitei buvo sunku išrinkt :-))
Atsakyti
Nors buna ir isimciu, bet dazniausiai vyrai daugiau vardu buna sugalvoje berniukams, o moterys-mergaitems smile.gif
Atsakyti
Man tai mergaitei sunkiau varda isrinkt.Berniukui greit isrinkom,o mergaitei tai kamavomes ilgai ir tai prie galutinio neapsistojom.Gime berniukas,bent del vardo buvo ramu.Norim ir mergaites,tai jau net dabar aptariam idomesnius variantus,nors dar nera to vardo nesiotojos ne uzuomazgu,o taip norim rolleyes.gif
Atsakyti
Mes mergaitei jau zinojome varda nuo pat pirmu nestumo dienu, o betrniukui jau gimus dar masteme svarsteme... berniukui mums daug sunkiau buvo isrinkti varda
Atsakyti