Įkraunama...
Įkraunama...

Žiedai

Net nezinau, ar cia pataikiau, bet norejau paklausti, kiek kainuoja ziedo sumazinimas? 4u.gif Ir isvis kaip jis atliekamas, nes net neisivaizduoju, kaip tai daroma ? Ar negali pakenkti ziedui? Mano ziedukas balto aukso, su cirkonio akutem smile.gif
Atsakyti
Tai priklauso nuo pačio žiedo ir nuo to, kiek jūs norite sumažinti. Geriau nueikite pas juvelyrą ir jums pasakys 4u.gif
Atsakyti
Aš mažinau savąjį ir mokėjau 10lt 4u.gif Bet maniškis buvo be jokių akučių..gali būti problemų unsure.gif
Atsakyti
Jei ziedelis su akutemis, gali buti, kad isvis nemazins unsure.gif
Atsakyti
Jeigu ziedas su akutem, tai priklauso nuo to ar imanoma tas akutes isimti, nes kai mazina isima, o po to vel ideda. As kelis kart mazinau ziedus, bet pas mane buvo su didele akimi, tai mokejau berods iki 20lt. O nesutiko mazinti ziedo su emalio dekoracija, nes ji mazinant ta dekoracija issilydytu. Toje vietoje kur sumazintas lieka maza zymele 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, as ir domiuosi ziedo sumazinimu, tik va problema nezinau is kokio jis metalo, atveztas dovanu is uzsienio, buvo lipdukas - acero antialergico .. nera nei prabos nieko... gal vietoj nustatytu juvelyras? blush2.gif
Atsakyti
Atskirose temose kalbame apie auskarus, kaklo ir kitus papuošalus, pakalbėkim apie žiedus. 4u.gif

Ar mėgstat juos? Kokius renkatės? Dažniausiai perkat žiedus pačios, o gal esat gavę dovanų ar sužadėtuvių proga?
Patinka ryškūs, stambūs, išraiškingi ar smulkūs, elegantiški, subtilūs žiedai? Romantiški, senoviški, ar giežti, minimalistiniai?
Ant kokių pirštų nešiojat žiedus, ar daug jų mūvit kasdien, o gal tik vienintelį tarkim vestuvinį?
Iš kokio metalo pagaminti jūsų žiedai? Ar pripažįstat tik tauriųjų metalų žiedus ar ir iš kitų metalų? Ar mėgstate kelių metalų spalvų derinius? Kaip derinat žiedus tarpusavyje ir prie apsirengimo stiliaus?
Kokie akmenys žieduose patinka, su kokiais akmenėliais turit, o gal teikiat pirmenybę žiedams be akmenukų?
Apie kokį žiedą artimiausiu metu svajojat? wub.gif

Nu žodžiu paplepėt tikrai yra apie ką biggrin.gif Dalinamės mintimis ir nuotraukomis. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(*Amberr* @ 2011 03 16, 01:16)


Antras ir trečias gražūs, ypač trečias 4u.gif Man iš tų su rubinais tai pirmasis patinka, toks senovinis, tamsinto sidabro, tačiau jis yra vyriškas. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 16 kovo 2011 - 12:06
Amber įdėti žiedai nuostabūs, apskritai Dorės galerijos papuošalai man yra nuostabiausi, ką mačiau iš autorinių darbų. O jau tas pirmasis... Atduočiau už jį ir ranką, ir širdį, ir dar ką nors pridėčiau biggrin.gif
Šiaip žiedus labai mėgstu, nešioju sidabrinius matinius, mėgiamiausi - su juosu stačiakampčiu oniksiu, su drambliukais (dovanotas mamos 7 klasėje wub.gif ), dar su perliuku. Jeigu turėčiau žavių auksinių, irgi nešiočiau, ir su deimantais nešiočiau, su kuo tik nori... Žiedai man apskritai yra pats patogiausias papuošalas

Beje, merginos, necituokit su nuotraukom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šviesi lapė: 16 kovo 2011 - 14:16
QUOTE(šviesi lapė @ 2011 03 16, 03:11)
Amber įdėti žiedai nuostabūs, apskritai Dorės galerijos papuošalai man yra nuostabiausi, ką mačiau iš autorinių darbų. O jau tas pirmasis... Atiduočiau už jį ir ranką, ir širdį, ir dar ką nors pridėčiau  biggrin.gif

šviesi lapė,is kur zinote apie ''Dorės galerija''? bigsmile.gif
Labai smagu assa.gif
As irgi nesupykciau jeigu man kas nors padovanotu pirmaji ziedeli ax.gif
Gal yra norinciu??? bigsmile.gif


QUOTE(popelka @ 2011 03 16, 01:04)
Man iš tų su rubinais tai pirmasis patinka, toks senovinis, tamsinto sidabro, tačiau jis yra vyriškas. ax.gif

Jis moteriskas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Amberr*: 16 kovo 2011 - 16:09