Įkraunama...
Įkraunama...

Dvigubi Vardai?

Padiskutuokim apie tai wink.gif , man tai nepatinka dry.gif
Atsakyti
mano dukryciu vardai dvigubi.kas cia blogo?man graziaus skamba ir siaip neiprasciau. thumbup.gif
Atsakyti
o man patinka dvigubi vardai, bet jeigu jie dera tarpusavy, o ne taip kaip pvz. Brendonas-Jonas laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (aktore @ 2004 06 11, 10:21)
mano dukryciu vardai dvigubi.kas cia blogo?man graziaus skamba ir siaip neiprasciau. thumbup.gif

ir mano dukryciu vardai dvigubi thumbup.gif
Atsakyti
taip,svarbu suderinti skambesi g.gif

mes manau suderinom rolleyes.gif
Atsakyti
O tai ka, ir saukiate abiem vardais, ar viena diena vadinate vienu, kita - kitu? O gal Onyte- teciui, o Emile- mamai, zinau ir toki pvz... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (aktore @ 2004 06 11, 09:21)
mano dukryciu vardai dvigubi.kas cia blogo?man graziaus skamba ir siaip neiprasciau. thumbup.gif

Nematau nieko blogo, nors, kai rinkau saviems, i galva neatejo tokia mintis.
O aktores mergaiciu vardai labai skambus ir graziai suderinti thumbup.gif As daznai zvilgteliu ir pasigroziu.
Atsakyti
QUOTE (nerile @ 2004 06 11, 09:28)
O tai ka, ir saukiate abiem vardais, ar viena diena vadinate vienu, kita - kitu? O gal Onyte- teciui, o Emile- mamai, zinau ir toki pvz... biggrin.gif

taip saukiam abiem vardais rolleyes.gif

tikrai nera taip,kad vienas vardas tevelio,kitas-mamytes biggrin.gif
Atsakyti
žinau atvejį, kai tėvui patiko vienas vardas, o mamai kitas, dukra pavadinta oficialiai 1 vardu, bet tėtis visvien visą gyvenimą savaip vadina, ot ožys laugh.gif
Atsakyti
Kadngi mano vaikas ir du vardus turi , tai ir aš įsiterpsiu. Jonas- dėjom senelio garbei, o Pijus-abiem buvo gražus, tai va. Šiaip oficialiai vadinam dviem vardais, bet namie tai vadinam skirtingai, aš Pijum, o vyras Jonu. Manau pasirinks kai užaugs, kokiį norės pats.
Esu girdėjusi, kad du vardus turintys žmonės, turi ir du angelus sargus:), beje tai būna labai stiprūs savo vidumi žmonės, vat. Turiu pavyzdį: mano senelis- Juozas-Tomas.
Atsakyti
Kazkada patiko, o dabar ne....nes visvien vaikas bus vadinamas vienu vardu
as jau seniai domiuosi vardais, universitete esu nagrinejusi ju leksika, semantika ir siaip lingvistines kategorijas, su tuo susijusias medziagas
Psichologiskai vaikui dviem vardais sunkiau, nes jis nelabai gali save identifikuoti-tevai ir gimines galbut ji vadins ir abiem vardais, taciau draugai ji sauks tikrai tik vienu wink.gif
apie skambesi tai pritariu clap.gif aktores vaiku vardai parinkti graziai ir skambiai wink.gif
Atsakyti
Kas iš to suderinto tų dviejų vardų skambėjimo? Kai prieš daugelį metų man rinko vardą, tėvai niekaip negalėjo nuspręst, kuris iš dviejų pats pats. Kadangi nė vienas nesutiko nusileisti, taip ir įrašė dokumentuose abu, kas tais laikais nebuvo mada, o tik retenybė (nei klasės draugų tarpe, nei studijų metais tokių dvivardžių nesitikau; pasitaikydavo tik gerokai vyresnių, kai buvo mada rinkti vieną tautišką, kitą krikščionišką). Po kelių metų tėvai išsiskyrė. Nuo to laiko aš nei akyse tėvą regėjau, nei ausyse jo ištartą savo vardą girdėjau. Tempiu tą ilgą uodegą, nors visi vadina vienu vardu - pirmuoju. Kartais net artimiausi draugai nustemba, kai išgirsta, jog iš tiesų mano vardas kiek kitoks, dvigubas...
Atsakyti