Įkraunama...
Įkraunama...

Varškės patiekalai

sveikos,
pasidalinkit patirtimi. ka galima 1.2m ir vyresniems vaikams pagaminti is varskes? pati ruosiu tik tinginelius. Apkepo nelabai moku, tad gal kas ir receptuka parasytu. buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adeima @ 2006 02 21, 22:36)
sveikos,
pasidalinkit patirtimi. ka galima 1.2m ir vyresniems vaikams pagaminti is varskes? pati ruosiu tik tinginelius. Apkepo nelabai moku, tad gal kas ir receptuka parasytu. buciau labai dekinga  bigsmile.gif

Savo mažilėms pati gaminu iš varškės labai skanu dalyką iš švėžios varškės ka tik padarytos su blendėrių išsukau kartu su uogitem kokios turiu šaldituvę arba braškes arba mėlinės arba avietes,tinka ir uogėnęs ,paskui prikepu miltiniu blineliu ir pertepu blinelius ir sudedu į lėkštutę ir gražu ir skanu ,vaikai labai mėgsta ,buna ir be blinelių valgo su arbatą pusryčiams, mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2006 02 22, 11:28)
Savo mažilėms pati gaminu iš varškės labai skanu dalyką iš švėžios varškės ka tik padarytos su blendėrių išsukau kartu su uogitem kokios turiu šaldituvę arba braškes arba mėlinės arba avietes,tinka ir uogėnęs ,paskui prikepu miltiniu blineliu ir pertepu blinelius ir sudedu į lėkštutę ir gražu ir skanu ,vaikai labai mėgsta ,buna ir be blinelių valgo su arbatą pusryčiams, mirksiukas.gif


Bet 1.2 m ar galima blynų?Sako,kad kepto dar neduoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2006 02 22, 11:37)
Bet 1.2 m ar galima blynų?Sako,kad kepto dar neduoti g.gif

taip mažilėi duodu su sausainiukais vaikiškais arba lietuviškį buna pakeliosę arba fasuojamį,tai mažę suvalgidavo 2 sausainiukus su varškitę ir arbatėlę Hipp užgerdavo
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2006 02 22, 19:19)
taip mažilėi duodu su sausainiukais vaikiškais arba lietuviškį buna pakeliosę arba fasuojamį,tai mažę suvalgidavo 2 sausainiukus su varškitę ir arbatėlę Hipp užgerdavo

Aciu 4u.gif butinai isbandysiu su sausainiukais, o kai didesne bus ir su lietiniu blynais, nes jie nera tokie sukepe, tuo labiau kepti riebaluose kaip kad paprasti blynai. viskam savas laikas.
Atsakyti
Na aš irgi darau varškę su uogomis. Dar galima į varškę įdeti truputį grietinės ir truputį cukraus.Viską išmaišau ir duodu pasmaguriaut.Daug netaisau, nes gana sotu.Dar galima vietoj cukraus druskos įdėti, bet maniškė nelabai mėgsta. Arba vietoj cukraus syrupo įpilti. Na vyresniems vaikučiams būtų galima spurgų išvirti, ar kokį varškės + sausainių tortuką padaryti
Atsakyti
varskes apkepas niam skanu maiziui mano
arba paprasciausi varske su grietine ir uogom thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(PaMeL @ 2006 03 02, 18:03)
varskes apkepas niam skanu maiziui mano
arba paprasciausi varske su grietine ir uogom thumbup.gif  thumbup.gif

gal galetum jo receptuka parasyti? is anksto aciu! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adeima @ 2006 03 02, 17:51)
gal galetum jo receptuka parasyti? is anksto aciu!  bigsmile.gif

0,5kg varškės
4 kiaušiniai
3 šaukštai sviesto
3 šaukštai cukraus
3 šaukštai manų kruopų
0,5 stiklinės pieno
truputi druskos



Manų kruopos užpilamos pienu ir pusvalandžiui paliekama, kad šiek tiek išbrinktų. Kiaušinių tryniai išsukami su cukrumi, sudedama varškė, išsuktas arba gabaliukais supjaustytas sviestas, manų kruopos ir viskas gerai ištrinama. Baltymai išplakami iki standžių putų. Tada į masę sudedami išplakti kiaušinių baltymai, lengvai išmaišoma, sukrečiama į sviestu išteptą ir džiūvėsėliais pabarstytą apkepo indą ir 25-30 min. kepama orkaitėje.
Valgoma su vaisių sultimis, uogų kompotu ar kokia nors uogiene.

prasau kepiau pagal sita gavos labai minkstutis skanutis niamnis wub.gif wub.gif
vaikiui mano labai labai patinka wub.gif
Atsakyti
[quote=PaMeL,2006 03 05, 00:49]
0,5kg varškės
4 kiaušiniai
3 šaukštai sviesto
3 šaukštai cukraus
3 šaukštai manų kruopų
0,5 stiklinės pieno
truputi druskos



thumbup.gif receptukas. Aš irgi pagal jį kepu varškės apkepą. Labai labai skanu. Mano ir didysis šveičia apsilaižydamas, ir mažiukas. Aš dar kartais grietinės truputį įdedu. O vieną kartą pieno neturėjau, tai manų kruoas nemirkytas sudėjau - gavosi taip pat puikiai.
Atsakyti
O mes jokiu varskes patiekalu nevalgom...Valgom tik varskyte su saldytom uogytem. Bet jos tuoj pasibaigs....O tada jau liudniau bus iki pirmu braskiu su ta varskyte g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta: 08 kovo 2006 - 15:57
hm.. ash savo mazhei irgi duodu varshke su uogytem.. dar kartais duodu parduoduvines 'gardzhiosios varshkes' ten tokia su vyshniom.. mazhoji la labai megsta.. kelis sykius bandzhiau ir grudetos varshkes paduoti.. bet kazhkaip nelabai ja valge... o patiekalu kazhkokiu ypatingu negaminu.. kartais lietinius su varshkyte duodu, bet gaunasi taip, kad varshke ishkabineja, o blynas taip ir lieka lekshtej biggrin.gif
Atsakyti