Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas Gimė, O Vardas Dar Ilgokai Nesugalvotas

Nesuprantu, kaip tai įmanoma, bet neretas atvejis, kai taip būna blink.gif
Prieš kiek laiko iki vaiko ar po vaiko gimimo jūs davėt jam vardą?
Atsakyti
mano vaikiukas gal tris savaites vardo neturejo, variantu buvo, bet niekaip neapsisprende dar buvom unsure.gif
Atsakyti
na mes priregistravom tik po menesio, o varda isrinkom po 10 dienu, as tuo metu ligoninej gulejau ir vyras pasinaudojo bejegiskumu ir ipirso dabartini varda, nors zinojo, kad man nepatinka
Atsakyti
Kadangi pas mane gime dvynukai, tai mes vadindavom nr. 1 ir Nr.2 laugh.gif apsisprendziau del vardu kazkur po menesio
Atsakyti
Mes abi uzregistravome po 3 sav., nes reikejo poliklinikon eiti ir pasalpa pasiimti biggrin.gif Bet antroji, vargsele, iki tol jokiu vardu nebuvo vadinama. Taigi, buna ir taip tongue.gif
Atsakyti
Aš čia biški ne į temą- bet kažkaip paskutiniu metu atsirado masė temų, kur kiekvienas žodis pradedamas didžiaja raide. blink.gif Ir temų autoriai skirtingi g.gif Ar čia tokia dabar mada, ar rimtai pasikeitė lietuvių kalbos gramatika, o aš tundra apie tai nieko negirdėjau? g.gif
Atsakyti
nepykit mamytes, bet man tokia situacija atrodo gana juokinga, kad tevai ilgai delsia vaikui isrinkti vardeli wink.gif
ne vardas zmogu puosia, o zmogus varda thumbup.gif
bent as taip stengiuosi mastyti
zinoma, kokiu nesamoniu neduociau savo vaikui- stai vakar ar uzvakar skaiciau sstraipsni, jog buvo isleistas naujas vardynas, kuriame pateikiami tokie absurdiski vardu variantai, kad net verkti norisi
straipsnis vadinasi: "Ar vadinsime vaikus Simfonionais, Lituanikomis ir Doleriais"
taip taip...stai tokie variantai yra siulomi toje knygoje, o dar stai vieni is smagesniu blink.gif Briliantas, Aldzernonas, Monetas, Akverijas, Guslas, Remisijus, Riksolana, Ritvinas, Talmodas huh.gif
persiprasau, bet tokie vardai kazkokie absurdiski, nejaugi nebeturime savu lietuvisku....pas mus kieme taip pat begioja vadinamosios muilo operu aukeles- Alondra, Samantina regis dar yra ir Marineta smile.gif
Atsakyti
QUOTE (vobla @ 2004 06 11, 07:37)
Aš čia biški ne į temą- bet kažkaip paskutiniu metu atsirado masė temų, kur kiekvienas žodis pradedamas didžiaja raide. blink.gif Ir temų autoriai skirtingi g.gif Ar čia tokia dabar mada, ar rimtai pasikeitė lietuvių kalbos gramatika, o aš tundra apie tai nieko negirdėjau? g.gif

Čia gali būti atėję iš anglų kalbos - ten stairpsnio ar kt. pavadine visi žodžiai didžiąja raide rašomi wink.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu, bet zinau, kad taip jau buna, kad per 9menesius teveliai nesugalvoja vardo. Gal teciui vienoks patinka, o mamai kitoks unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 06 11, 09:45)
Čia gali būti atėję iš anglų kalbos - ten stairpsnio ar kt. pavadine visi žodžiai didžiąja raide rašomi wink.gif

Bet mes cia lyg ir lietuviskai rasom unsure.gif ...
Atsakyti
Na man irgi keista, kad per nestumo menesius nesugalvojamas vardas. Mes buvom isrinke varda tiek berniukui tiek mergaitei, nes nezinojom ko laukiam. Kai gydytoja pasake kad gime berniukas, pirmieji mano zodziai buvo "Labas Mantvydai" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Eligute @ 2004 06 11, 12:18)
Kai gydytoja pasake kad gime berniukas, pirmieji mano zodziai buvo "Labas Mantvydai" biggrin.gif

As irgi taip pat pasakiau sunui - "labas Bernardai". Nuo pirmos sekundes ji vadinau vardu.
Atsakyti