Įkraunama...
Įkraunama...

Įveriami auskarai

Mano dukrai 7 metai, nori įveriamų auskariukų, nežinau ar pritarti, kur įverti, kad pataikytų į reikiamus taškus, kaip po to Gal turite patirties? g.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2006 02 22, 07:52)
Mano dukrai 7 metai, nori įveriamų auskariukų, nežinau ar pritarti, kur įverti, kad pataikytų į reikiamus taškus, kaip po to Gal turite patirties? g.gif


mano dukrai auskariukus iverem,kai jai buvo 2 paros,o priziureti paprastai,as kelis kartus per diena pavalydavau spirituku,o del tasku tai net nzn,man paciai,kai vere,atseit,taike i taskus,bet visiskai nieko,manau tai didziausia nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2006 02 24, 19:50)
mano dukrai auskariukus iverem,kai jai buvo 2 paros,o priziureti paprastai,as kelis kartus per diena pavalydavau spirituku,o del tasku tai net nzn,man paciai,kai vere,atseit,taike i taskus,bet visiskai nieko,manau tai didziausia nesamone.

savo panelei pradureme ausytes kai jai buvo septyni men.
o piziureti tai paprasta su spirituku ar peroksidu pora kart per diena.Viena ausyte visai nepuliavo o kita tai truputi.Bet tai dideliu problemu neturejome.
Uzauges vaikas nores prasidurti blush2.gif
Atsakyti
MES IR PRADUREME 4MEN,JOKIU PROBLEMU NEBU,NEI PARAUDO,NEI PULIAVO,PROBLEMA BUVO TIK APLINKINIU REPLIKOS,NUEJOM I POLIKLINIKA TAI VIENA BOBELKA TOKIUS PAMOKSLUS ATSKAITE TIPO JEI DABAR IVEREI I AUSIS TAI PO METU IR I BAMBA VERSI,TAI AS JAI ATSAKIAU MANO VAIKAS AS JA PAGIMDZIAU IR SU JA DARAU KA NORIU,TAI VIENINTELIS KARTAAS KAI UZKLIUVO AUSKARIUKAI lotuliukas.gif
Atsakyti
Man mazos paneles su auskariukai labai grazu wub.gif As savo panelei auskariukus iveriau 9 men. smile.gif kaip dauguma valiau su peroksidu kokia savaite,nepuliavo ir kuo puikiausiai uzgijo thumbup.gif repliku taip pat susilaukus is bobuciu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano panelei 2 metai ir 2 menesiai...as tai noriu pradurti, bet jai turbut skaudes, ji nesileis...Ka cia galetumete patarti?O panelytes su jais visa laika vaiksto?Neisveriate nakciai?
Atsakyti
nu gal ir leisis ka gali zinot,o tas skausmas nu kaip skiepas bakst ir viskas,o kam juos isimineti? nereikia,nu kartais kad pavalyti skylutes ir visas rupinimasis ausytemis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiuga+ @ 2006 03 03, 10:26)
Mano panelei 2 metai ir 2 menesiai...as tai noriu pradurti, bet jai turbut skaudes, ji nesileis...Ka cia galetumete patarti?O panelytes su jais visa laika vaiksto?Neisveriate nakciai?

pazystamos panelei irgi 2 metuku norejo pradurti ausytes tai nuejo i kosmetolos kabineta pasodino, ir pamacius pradejo verktis, nesileido net priliest , tai mama gedos pasidare ir isejo is kabineto, sako reik verti kuo anksciau kol vaikas dar nesupranta, bet tu bandyk laime gal tavo mazei patiks ir leisis durti ausytes g.gif
skausmo labai didelio nera kaip rase toks skausmas kaip neskausmingas skiepas,mano maze tik truputeli suverke,bet labai greitai aprimo mirksiukas.gif
mes buvom auskariukus iseme kaip keitem juo i kitus ir kelis kartus kaip valem ausytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2006 03 03, 23:21)
pazystamos panelei irgi 2 metuku norejo pradurti ausytes tai nuejo i kosmetolos kabineta pasodino, ir pamacius pradejo verktis, nesileido net priliest , tai mama gedos pasidare ir isejo is kabineto, sako reik verti kuo anksciau kol vaikas dar nesupranta, bet tu bandyk laime gal tavo mazei patiks ir leisis durti ausytes  g.gif
skausmo labai didelio nera kaip rase toks skausmas kaip neskausmingas skiepas,mano maze tik truputeli suverke,bet labai greitai aprimo  mirksiukas.gif
mes buvom auskariukus iseme kaip keitem juo i kitus ir kelis kartus kaip valem ausytes  smile.gif

draugu mergaitei jau septyni metai tai ir uzsimane prasidurti ausytes,pradure viena, antros nenorejo durti.Mama sako :nori buti grazi,ji noriu tai mergaite kentejo.Bet dabar labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Mano panelytei 1,3 mėn, tai ir norėčiau pradurti ausytes wub.gif . O noriu paklausti dėl auskariukų, kokius verti. Krikštynų proga gavom tokias mažas auksines širdutes, bet kad tie galai man labai ilgi atrodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2006 03 04, 13:15)
Mano panelytei 1,3 mėn, tai ir norėčiau pradurti ausytes wub.gif . O noriu paklausti dėl auskariukų, kokius verti. Krikštynų proga gavom tokias mažas auksines širdutes, bet kad tie galai man labai ilgi atrodo g.gif

Mes ir turejom mazas auksines sirdutes,bet kazkodel labai daznai nukrisdavo galiukai,tai paskui iverem apvalius su kitokiu uzsegimu
Atsakyti
O gal žinote, kur veria auskariukus į akupunktūrinius taškus.
Ar būtinai po gydomųjų reikia nešioti rinkutes, kad nekitų prie rūbų ir pan. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MELDA: 04 kovo 2006 - 23:14