Įkraunama...
Įkraunama...

Vytė

Vytė 4u.gif Man žinokit taip gražu, kad pasižadėjau sau, kad savo pirmąją dukrą pavadinsiu šiuo vardu. wub.gif Nors kam pasakau, beveik niekam nepatinka g.gif taigi kaip Jums?
Atsakyti
Geriau pasieškokit vardo reikšmės/kilmės Kuzavinio ir Savykyno vardyne, o ne klauskite SM "ekspertų". Man, asmeniškai, kyla asociacijos su Vyte Nemunėliu, taigi, su vyrišku vardu
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2011 03 18, 01:05)
Geriau pasieškokit vardo reikšmės/kilmės Kuzavinio ir Savykyno vardyne, o ne klauskite SM "ekspertų". Man, asmeniškai, kyla asociacijos su Vyte Nemunėliu, taigi, su vyrišku vardu



na, jie teikia šį vardą ir kaip moterišką tongue.gif

Man gražus, nors ir buvo panaudotas seriale. beje, ne visi jau ir prisimena tą serialą irnesakyk.gif
Atsakyti
Man - negražus. Nei moteriškas, nei vyriškas, taip pat visi tos pačios šaknies variantai (Vytenis, Vytautas ir pan.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 18 kovo 2011 - 13:30
man grazus wub.gif norejau dukryte pavadinti tecio garbei, bet tetis nesutiko. sako paklausk "kur vyte", gaunasi toks zodis doh.gif tai taip ir liko be Vytes vardo 4u.gif
Atsakyti
LABAI LABAI wub.gif .... Tiek Vytis, tiek VYTĖ - nuostabūs lietuviški vardai. Visom keturiom už drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai thumbup.gif
Atsakyti
Be galo svelnus ir mielas vardas wub.gif toks sviesus sviesus smile.gif
Atsakyti
man labai gražus smile.gif
Atsakyti
gražus 4u.gif
Atsakyti
schmoll.gif Mano manymu yra daug grazesniu vardeliu. Beje reiskia sis vardas - isvydes,daug mates.
Atsakyti
Man šis vardas gražus ne todėl, kad kažkuriame seriale buvo mergaitė pavadinta Vytė. Šiaip toks trumpas, skambus vardelis smile.gif
Norėjau paklausti, o ar visad būtina žiūrėti ką tas vardas reiškia? g.gif Nes man atrodo svarbu gražus bei tinkantis vaikučiui. ax.gif
Atsakyti