Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų kūdikis alergiškas vilnai?

Apklausa: Ar jūsų kūdikis alergiškas vilnai? (38 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labai smalsu pasidarė kodėl visi mezgimo siūlai, skirti vaikams, yra sintetiniai? Juk vilnones (paprastos lietuviškos vilnos) kojinytes užmauname vos gimus kūdikiui..
Atsakyti
kojinytes visas mezgiau is vinos naturalios!o megztinukus pusiau is vilnos,nes naturali vikna gan grubi ir badosi! doh.gif
Atsakyti
Va va ax.gif kojinytes dar galima iš paprastos vilnos numegzti, o megztukui nelabai tinka, todėl ir ieškojau vaikiškiems mezginiams tikamos vilnos. Deja, parduotuvėse tik išpūčia akis: "Vaikiškos vilnos? Tokios nebūna schmoll.gif "

Po to pakalbėjau su drauge, kuri labai dažnai mezga.. Tai ji pasakė, kad paprastai dauguma naujagimių yra alergiški vilnai g.gif



Atsakyti
QUOTE(Jazzmine7 @ 2006 02 22, 11:11)
Va va  ax.gif kojinytes dar galima iš paprastos vilnos numegzti, o megztukui nelabai tinka, todėl ir ieškojau vaikiškiems mezginiams tikamos vilnos. Deja, parduotuvėse tik išpūčia akis: "Vaikiškos vilnos? Tokios nebūna  schmoll.gif "

Po to pakalbėjau su drauge, kuri labai dažnai mezga.. Tai ji pasakė, kad paprastai dauguma naujagimių yra alergiški vilnai  g.gif
Yra merinosų vilnos-ta skirta vaikiukams-šilta,nesibado.O kojinytės vis tiek maunamos tam,kad suaktyvintų naujagimių kraujotaką,tai jos todėl iš tikros šiurkščios vilnos mezgamos.Bent aš taip manau blush2.gif
Atsakyti
Vaikiškos vilnos tirkai yra, tik kad aš ne mezgėja nelabai žinau kaip ji vadinas. Mano mama mano dičkei buvo numezgus kepurytę iš tokių siūlų- rezultatas thumbup.gif siūliukai minkšti, nesivelia ir mezginys labai gražiai atrodo. Bet tokių siūlų nenaudočiau kojinytėms, jos turi būti šiurkščios, kad aktyvintų kraujotaką.
Atsakyti
QUOTE(inga* @ 2006 02 22, 12:01)
Yra merinosų vilnos-ta skirta vaikiukams-šilta,nesibado.O kojinytės vis tiek maunamos tam,kad suaktyvintų naujagimių kraujotaką,tai jos todėl iš tikros šiurkščios vilnos mezgamos.Bent aš taip manau blush2.gif


QUOTE(jolančiukas @ 2006 02 22, 14:14)
Vaikiškos vilnos tirkai yra, tik kad aš ne mezgėja nelabai žinau kaip ji vadinas. Mano mama mano dičkei buvo numezgus kepurytę iš tokių siūlų- rezultatas  thumbup.gif siūliukai minkšti, nesivelia ir mezginys labai gražiai atrodo. Bet tokių siūlų nenaudočiau kojinytėms, jos turi būti šiurkščios, kad aktyvintų kraujotaką.


Mes kojinytes nešiojame lietuviškas ax.gif o vaikiškos vilnos kol kas neradome. Gal kuri nors žinot kur konkrečiai galima nusipirkti (Vilniuje) ax.gif blush2.gif
Atsakyti
mano mazute visiems mezginiams alergiska, iskart parausta vos tik prisiliecia doh.gif
Atsakyti
aš pati esu alergiška vilnai,maherai.labai bijojau kad vaikai nebūtu alergiški verysad.gif atrodo nealergiški biggrin.gif aš tik vilnones kojnytes mažajam moviau kitų rūbelių neturi vilnonių nes man jie nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
mano dukrele daug kam alergiska, bet vilani aciu dievui - ne 4u.gif
Atsakyti
As pati esu alergiska vilnai, stai ir mano vienas leliukas alergiskas verysad.gif O taip noretus abiems vilnones kojinytes uzdeti ax.gif
Atsakyti
mano mazyte visai nealergiska vilnai. Turiu Lana Care pirstinytes, megztuka ir kepuryte - viska nesiojame thumbup.gif
Atsakyti
jei deti tik kojinytes, tai neturetu alergizuoti. g.gif
Atsakyti