Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės įdegiui skatinti

gal kas bandet geri beta karotino kapsules ? girdejau, kad jas geriant oda igauna atspalvi lyg butu idegusi.

sakoma, kad panasus efektas butu kasdien suvalgant po 5 morkas thumbup.gif
Atsakyti
Kad nuo morkų sulčių geltonėji, tai tikrai. Bet galima atskirti, kad tai neįdegis, panašu į geltą biggrin.gif . Apie kapsules nieko nežinau.
Atsakyti
QUOTE (manu @ 2004 02 13, 13:47)
gal kas bandet geri beta karotino kapsules ? girdejau, kad jas geriant oda igauna atspalvi lyg butu idegusi.

sakoma, kad panasus efektas butu kasdien suvalgant po 5 morkas thumbup.gif

As kazkada naudojau. Padeda bet su 2 salygom:
1. Rezultata pamatysi tik uz mazdaug 2 - 3 men.
2. Vien BETA KAROTINO neuzteks. Turi suvartoti po 1 kapsule, 1 k. per diena ir siuo metu laiku eiti i soliariuma mazdaug karta per savaite (t.y. pats BETA KAROTINAS tau idegio nepadarys, jis tik padeda geriau idegti, o norint idegti reikia degintis, ziema soliariume, vasara sauleje).
Tikiuosi, suprantamai paaiskinau. Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Germante @ 2004 02 13, 20:49)

2. Vien BETA KAROTINO neuzteks. Turi suvartoti po 1 kapsule, 1 k. per diena ir siuo metu laiku eiti i soliariuma mazdaug karta per savaite (t.y. pats BETA KAROTINAS tau idegio nepadarys, jis tik padeda geriau idegti, o norint idegti reikia degintis, ziema soliariume, vasara sauleje).


Siaip tai ir nuo vien nuo beta karotino oda turetu pagelsti, ir visai nesvarbu ar jis is kapsuliu ar tiesiai is morku. Beta karotinas yra vitamino A provitaminas (A yra uz ji kokius 3 kartus aktyvesnis). Oda pagelsta todel, kad organizmas nespeja jo metabolizuot (kartais kudikius permaitinus morkom ju oda pagelsta, ba ju kepenims dar sunkiau). Jei dar priedo deginamasi soliariume ar saulej, oda idega ryskiau. Seniau beta karotinu piktnaudziaut lyg ir nepatardavo, nes buvo manoma, jog jis organizme virsta vitaminu A (kuris kaupiasi riebaluose, nepasisalina is organizmo ir todel galima hipervitaminoze), dabar, berods, manoma, kad vitaminu A virsta tik tiek, kiek organizmui reikia... bet vistiek geriau tu morku labai nepersivalgyt, gal 5 per diena daugoka g.gif
Atsakyti
Jeigu ir pagels, tai labai jau nedaug, deja...
Atsakyti
na kad padeda lygiau idegti ir graziau tai jau tikrai... thumbup.gif
mano oda labai sviesi ir sauleja denga raudonai ir skausmingai, o pavartojus tu karsuliu nuo juros grizau graziaia idegus.... clap_1.gif
tik jei norit rezultatu tai jau dabar reikia pradeti gerti....
ir tkra teisa kad reikia vartoti ilgai smile.gif bet jos nera brangios. dezutes uztenka menesiui ir kainuoja apie 11 litu... wink.gif
Atsakyti
Labai geras daiktas tos BETA KAROTINO tablelytes smile.gif As va einu i soliariuma , jas geriu ir turiu pasakyti matosi rezultatas thumbup.gif .Mano seyte ju negeria ir nedega taip gerai kaip as. Esu patenkinta rezultatais biggrin.gif
Atsakyti
Šiaip aš ir daug gero girdėjau apie beta karotiną wink.gif
Žadu ir pati pradėti gerti ir eiti į soliariumą
Tai va lauksim kokio nors efekto biggrin.gif
Beje, o gal einant į soliariumą jos greiciau veikia? g.gif
Atsakyti
Beje, o gal einant į soliariumą jos greiciau veikia?


Man padejo jos, man rodos, greiciau idegt ir idegis ilgiau laikos smile.gif .Nors negaliu taip drasiai sakyti , kad cia nuo ju taip g.gif
Atsakyti
Esu visiska baltaode, negana to, dvi vasaras mano odele saules nemate. Kadangi sia vasara ir vel taupiai saulute dziaugsiuos o drabuziais apsimuturiojus vaikscioti nenoriu, taigi ir klausiu, kokios priemones paskatina idegima. Na kalbu ne apie tas kurios suteikia ruduma odai, bet tos kuriu pagalba sauleje graziau ir greiciau idegama. Aisku ieskau ko nors neprabangaus rolleyes.gif ? Gal ka pasiulytumet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eligute: 11 birželio 2004 - 12:09
gerk beta carotina, daiktas thumbup.gif jis, manau, labai padeda, nes mano sesuo ji geria, o as ne, tai skirtumas labai didelis wink.gif
Atsakyti
Apie Beta karotina as zinau, tik man dar rupi tos priemones kuriomis moterytes tepliojasi prie eidamos i pleza
Atsakyti