Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esate patenkintos "Skelbimo lentos"

Sveikos, žinau kad čia ne visai į temą parašysiu, bet noriu pasidomaut ar aš vienintelė čia bėsinuos dėl temų išdėstymo tvarkos? Man labai nepatinka, kad forumo viršuje visada skelbiama tema, kurioje yra naujausia žinutė. Mano galva, forumo viršuje turėtų būti naujausia, t.y. naujausiai paskelbta nauja tema. Aš žinau, kad yra filtras ir prenumeratos galimybė, kurių pagalba aš visad galiu gauti naujas temas el.paštu ir pasifiltruoti pagal temų naujumą, tačiau man regis iš esmės tai yra neteisinga. Manyčiau, kaip tik, filtras galėtų leisti filtruoti pagal paskutinės žinutės datą, jei būtų norinčių, o "by default" temos būtų dedamos į forumą eilės tvarka-pagal paskelbimo laiką, datą ir t.t. Dabar mane, atsiprašau, užknisa, kad atsidarai temą, kurioje matai 18 atsakymų, ir paaiškėja, kad visi atsakymai yra pačios pardavėjos šypsenėlės ir pan., norint temą nukelti į forumo priekį. Neneigsiu, pati kartais taip darau, norėdama, kad daugiau pirkėjų ar pardavėjų pamatytų mano skelbimą ir žinodama, kad toliau 2 lapo nė viena matyt nenueina. Todėl, dalis skelbimų, iškart nueina užmarštin niekieno nepastebėti, nes krūva pardavėjų po darbo namie nusprendžia atnaujinti savo temas eilinėm šypsenėlėm, o skelbimų lentos 1 lape nuolat tie patys skelbimai:-(((

Beje, čia aš "nevažiuoju" ant mamų pardavėjų, ne apie tai kalbu. Kalbu apie, mano akim ziurint, ydingą tvarką. O mamos tik prisitaiko prie situacijos:-)) Moderatorės kažkaip ignoruoja mano skundus, todėl galvoju susižinosiu ar verta plėšytis, ar yra pritariančių drinks_cheers.gif
Papildyta:
+ pamiršau paminėti - manau, kad skelbimų lenta galėtų būti ne puslapiuojama kaip knyga, o ilgas ištisinis sąrašas-vienas lapas kitaip tariant. Na čia šiaip, mintis. O kita mintis ta, kad temų paskelbėjos galėtų įgauti teisę SAVO temą trinti, pvz. pardavusi ar nusipirkusi pageidaujamą prekę.
Atsakyti
Man tai tokia tvarka ir išdėstymas labai patinka. Lankausi kitame forume, kur temos pagal jų paskelbimo, o ne komentarų paskelbimo laiką - be ryšio sad.gif Bet vat tos šypsenėlės... kai viena kita, tai nieko, bet kai jų keli puslapiai iš eilės - nea
Papildyta:
Tiesa, yra tema kažkur pradžioje "pasiūlymai forumui" vadinasi ar pan., gal ši diskusija ten labiau tiktų...
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2006 02 22, 15:21)
+ pamiršau paminėti - manau, kad skelbimų lenta galėtų būti ne puslapiuojama kaip knyga, o ilgas ištisinis sąrašas-vienas lapas kitaip tariant.


tai gal galima pasirinkt ne standartinį supermamos nustatymą, o kad rodytų po daugiau, kaip kad galima matyti 50 žinučių viename lange g.gif

QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2006 02 22, 15:21)
O kita mintis ta, kad temų paskelbėjos galėtų įgauti teisę SAVO temą trinti, pvz. pardavusi ar nusipirkusi pageidaujamą prekę.


pardavėjos - pirkėjos pačios kaltos dėl tokių užsilikusių skelbimų mad.gif ph34r.gif , nervuoja, kai tik parašoma temos pabaigoje "temą galima trinti" ir akivaizdu, kad ne visos moderatorėms praneša apie tai su nuoroda, nors yra toks reikalavimas doh.gif , juk moderatorės irgi turi savo gyvenimą ir negali skaityt tiek skelbimų... "Apsišluot" reiktų kiekvienai nuo savęs pradedant smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuvos saulele: 22 vasario 2006 - 15:32
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2006 02 22, 16:21)
Mano galva, forumo viršuje turėtų būti naujausia, t.y. naujausiai paskelbta nauja tema.

O kita mintis ta, kad temų paskelbėjos galėtų įgauti teisę SAVO temą trinti, pvz. pardavusi ar nusipirkusi pageidaujamą prekę.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ir dar toks pastebejimas.. Nauja kvaila mada - temoje nenurodyti parduodamo daikto kainos... Tas prierasas "Kaina per AZ" tiesiog siutina.... Taisyklese yra nurodyta : " temos apraše būtinai nurodote miestą ir parduodamo daikto kainą ir dydį."

Neskelbiama kaina, nes norima isvengti apkalbu... Kokiu apkalbu??
Jei zmogus parduoda tarkim naudota vezimeli uz tokia pacia kaina, uz kuria galima nusipirkti parduotuvej nauja, ir taip stengiasi isvengti komentaru, tai mazu maziausiai nesazininga pirkejo atzvilgiu... Tikrai gali atsirasti zmogus is mazesnio miesto, arba nezinantis apie kainas parduotuvej...
( Man viena karta taip buvo, kai naudoto vezimelio kaina per AZ buvo didesne, negu pirkciau KOtrynoj su 15 % nuolaida, kuria gauna kiekvienas pirkejas pirmam vaikucio apipirkimui.... )

Atsakyti
Visiškai pritariu Triušiui Rodžeriui drinks_cheers.gif
Aš už tai, kad skelbimai būtų deliojami pagal senumą 4u.gif
Atsakyti
reikėtų daugiau tvarkos rašant naują skelbimą.
nes dažnai atsiranda tokie kaip "Parduodu batus" , kodėl neparašius jų dydį, miestą??? kam man atidarinėti kiekvieną tokią temą, jei paprasčiausiai tai ne mano dydis? unsure.gif
Atsakyti
[quote=Sapokliaka,2006 02 22, 16:37]

Ir dar toks pastebejimas.. Nauja kvaila mada - temoje nenurodyti parduodamo daikto kainos... Tas prierasas "Kaina per AZ" tiesiog siutina.... Taisyklese yra nurodyta : " temos apraše būtinai nurodote miestą ir parduodamo daikto kainą ir dydį."



drinks_cheers.gif O dar kiečiau, kai kažkada viena buvo parašiusi (neminėsim), kad kainą sužinosime tik atvažiavę ir pasimatavę lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 02 22, 15:32)
pardavėjos - pirkėjos pačios kaltos dėl tokių užsilikusių skelbimų  mad.gif  ph34r.gif , nervuoja, kai tik parašoma temos pabaigoje "temą galima trinti" ir akivaizdu, kad ne visos moderatorėms praneša apie tai su nuoroda, nors yra toks reikalavimas  doh.gif , juk moderatorės irgi turi savo gyvenimą ir negali skaityt tiek skelbimų... "Apsišluot" reiktų kiekvienai nuo savęs pradedant  smile.gif


Aš irgi taip darau, kaip Lietuvos saulelė rašo. Kaip reikia informuoti moderatores, kad jos savalaikiškai sureaguotų?

Atsakyti
Labai jums pritariu, mamytės drinks_cheers.gif biggrin.gif Nes ir pati žaidžiu su tomis šypsenėlėmis ax.gif vien tik dėl kvailokos tvarkos doh.gif
Atsakyti
[quote=peliukas77,2006 02 22, 15:50]
[quote=Sapokliaka,2006 02 22, 16:37]

Ir dar toks pastebejimas.. Nauja kvaila mada - temoje nenurodyti parduodamo daikto kainos... Tas prierasas "Kaina per AZ" tiesiog siutina.... Taisyklese yra nurodyta : " temos apraše būtinai nurodote miestą ir parduodamo daikto kainą ir dydį."

Aš dažnai taip darau, kai visai neįkertu daikto dabartinės vertės. Todėl laukiu pirkėjų pasiūlymų temoj ar per AŽ-nesvarbu - tam kad sužinočiau, kiek pinigų žmonės pasirengę mokėti už daiktą, už tiek ir parduodu.
Atsakyti
Nu taigi skelbk aukcioną, jei kainos nerauki, Triušiuk - tuoj pat ją sužinosi! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2006 02 22, 15:56)
Aš irgi taip darau, kaip Lietuvos saulelė rašo. Kaip reikia informuoti moderatores, kad jos savalaikiškai sureaguotų?


nesupratau, ar tu tik parašai temos gale, kad ją galimą uždaryti g.gif ? Jei taip, tai paaiškinu mirksiukas.gif : ties skelbimų lentos forumu yra parašyti moderatoriai, tai rašai jiems, kad prašai uždaryti tavo temą ir (per nuorodos mygtuką) nurodai, kurią konkrečiai smile.gif
Atsakyti