Įkraunama...
Įkraunama...

Puoduko reikalai, Dalinkimės patirtimi

Atsakyti
Man lygiai tas pats, daro visur, tik ne i puoduka ir ne i klozeta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2011 03 22, 14:19)
Man lygiai tas pats, daro visur, tik ne i puoduka ir ne i klozeta doh.gif

Jūsiškis mažesnis trim mėnesiais už maniškį, bet jaučiu kažkodėl, kad mano vyriokas iki dviejų metų niekur nepasistūmės, aš jau baigiu visas viltis prarast doh.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mus ta pati problema, nenori draugauti su puoduku, nors dar tik neseniai pradejom sodinti, kas galbut ir yra klaida. Pora kartu yra pasiusiojes i puoduka ir viskas, dabar isvis net neiseina jo pasodint ant puoduko, riecia pilva ir rekia doh.gif bandysim pirkti dangti ant klozeto, gal jam tas labiau tiks, nes dabar kai einu i tualeta ir jis is paskos, tai mato, o as ir vis aiskinu, kad mamyte nusiauna kelnytes, seda ir daro siusiuka blush2.gif gal bus kokia kruopelyte naudos is to aiskinimo biggrin.gif
Jau koks fainas tas klozetukas pirmoj nuotraukytej blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2011 03 24, 13:58)

Jau koks fainas tas klozetukas pirmoj nuotraukytej blush2.gif

Jo kaina irgi faina biggrin.gif

O šiaip aš pabandžiau vakar ir šiandien atsikėlus sodint ant tikro mūsų tuoleto ir žinokit padarė bigsmile.gif aišku nesiprašo pats, bet bent jau po miego pagaunam blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
na ir mes nelabai draugaujam su puoduku, bet jau po truputi seda. tik nesuprantu kodel padarius rimta reikala ima labai verkt. kaip suprantu pamato ta reikaliuka pasilenkus ir toks klykimas, cypimas... o sauskelnese fuu kaka sako, jokios panasios reakcijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(gresa @ 2011 03 25, 00:40)
Sveikos,
na ir mes nelabai draugaujam su puoduku, bet jau po truputi seda. tik nesuprantu kodel padarius rimta reikala ima labai verkt. kaip suprantu pamato ta reikaliuka pasilenkus ir toks klykimas, cypimas... o sauskelnese fuu kaka sako, jokios panasios reakcijos  g.gif

Kaip įdomiai unsure.gif
mano iš vis nebesėda ant puoduko, dar ant klozeto pasodinu ant puoduko niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2011 03 24, 13:58)
Sveikos, pas mus ta pati problema, nenori draugauti su puoduku, nors dar tik neseniai pradejom sodinti, kas galbut ir yra klaida. Pora kartu yra pasiusiojes i puoduka ir viskas, dabar isvis net neiseina jo pasodint ant puoduko, riecia pilva ir rekia doh.gif  bandysim pirkti dangti ant klozeto, gal jam tas labiau tiks, nes dabar kai einu i tualeta ir jis is paskos, tai mato, o as ir vis aiskinu, kad mamyte nusiauna kelnytes, seda ir daro siusiuka blush2.gif  gal bus kokia kruopelyte naudos is to aiskinimo biggrin.gif
Jau koks fainas tas klozetukas pirmoj nuotraukytej blush2.gif

Jei nenori draugaut su puoduku tai ir nereikia, dar nepasiruose vadinasi. lai puodukas buna visada akivaizdyje, kai subres tam reikalui tai ir pati atsises. Jei yra galimybe nemaukit pampiu, bet triusikelius ir kelnytes, kad pirmiausia pajustu, ta jausma.

As nesuprantu ko visi taip skuba tuos vaikus ant puoduko sodinti. Vaikas pats pradeda apie tai suvokti tik budamas apie 2, 5 metuku. Taip kad jums zaidziant treniruotis dar daug laiko yra!

QUOTE(gresa @ 2011 03 25, 00:40)
Sveikos,
na ir mes nelabai draugaujam su puoduku, bet jau po truputi seda. tik nesuprantu kodel padarius rimta reikala ima labai verkt. kaip suprantu pamato ta reikaliuka pasilenkus ir toks klykimas, cypimas... o sauskelnese fuu kaka sako, jokios panasios reakcijos  g.gif

Na is sauskelniu neiskrenta ir pliumt nesako. O dar jei vaiko fantazija laki, tai tas kakiukas gali pavirsti ir i koki siaubuna, o pampyje tai suspaustas pyragiukas tik smile.gif
Atsakyti

QUOTE(Nestuke-gruoduke @ 2011 03 25, 21:32)
1. Jei nenori draugaut su puoduku tai ir nereikia, dar nepasiruose vadinasi. lai puodukas buna visada akivaizdyje, kai subres tam reikalui tai ir pati atsises. Jei yra galimybe nemaukit pampiu, bet triusikelius ir kelnytes, kad pirmiausia pajustu, ta jausma.

2. As nesuprantu ko visi taip skuba tuos vaikus ant puoduko sodinti. Vaikas pats pradeda apie tai suvokti tik budamas apie 2, 5 metuku. Taip kad jums zaidziant treniruotis dar daug laiko yra!


1. drinks_cheers.gif

2.Na 2,5m gali ir nereikti laukt. Mano panelytė likus savaitei iki antrojo pati pasiprašė. Ir va nuo to laiko tik porą kartų dieną "nelaimė" atsitiko ir kartą naktį. O iki to laiko kiek sėdėdavo ant puodo tiek nieko nepadarydavo, viskas tik ant žemės arba į kelnes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nestuke-gruoduke @ 2011 03 25, 21:32)

As nesuprantu ko visi taip skuba tuos vaikus ant puoduko sodinti. Vaikas pats pradeda apie tai suvokti tik budamas apie 2, 5 metuku. Taip kad jums zaidziant treniruotis dar daug laiko yra!


na 2,5 metų tikrai mano manymu vėloka aiškinti apie puoduką 4u.gif
pirmas vaikas dviejų jau darė ant jo, bet buvo dėkingesnis laikas mokinti, nes du suėjo rugsėjo mėn. Šiam jau gegužės gale bus du, bet manau lygiai taip pat per vasarą išmoksim ax.gif tik ir vienas ir kitas kažkaip labiau linkęs į tuoletą eiti, o ne ant puoduko g.gif
mums trečias neužilgo gims, tai dviems pampius pirkt dar kokius metus prabanga būtų tongue.gif
Atsakyti
Mums poryt irgi bus du metukai, tai šiaip jau daro, tik daugiau pagėrus jis nespėja, nutinka dar nelaimių. blush2.gif bet pradžioje kai mokiau ant puoduko tiesiog juokinga buvo lotuliukas.gif jis suprasdavo, bėgdavo ant puoduko, pats atsisėsdavo ir padarydavo ir taip džiaugdavosi padaręs. Tik viena bėda būdavo. Jis sėsdavo ant puoduko ir darydavo nenusimovęs kelnių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif ir neleisdavo numauti, tiesiog neleisdavo doh.gif bet vis tiek jausdavosi didvyris: vuo, siųųų padajau. lotuliukas.gif o kad šlapiom kelnėm stovi jam neimponuodavo. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilita_A @ 2011 03 26, 13:57)
Mums poryt irgi bus du metukai, tai šiaip jau daro, tik daugiau pagėrus jis nespėja, nutinka dar nelaimių.  blush2.gif bet pradžioje kai mokiau ant puoduko tiesiog juokinga buvo  lotuliukas.gif jis suprasdavo, bėgdavo ant puoduko, pats atsisėsdavo ir padarydavo ir taip džiaugdavosi padaręs. Tik viena bėda būdavo. Jis sėsdavo ant puoduko ir darydavo nenusimovęs kelnių  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif ir neleisdavo numauti, tiesiog neleisdavo doh.gif  bet vis tiek jausdavosi didvyris: vuo, siųųų padajau.  lotuliukas.gif  o kad šlapiom kelnėm stovi jam neimponuodavo.  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Atsakyti