Įkraunama...
Įkraunama...

Taro XIII

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žvaigždėta*: 22 kovo 2011 - 14:59
Ačiū už naują temutę 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mamucis @ 2011 03 22, 14:14)
Oi, atsiprasau, cia kitoj delionej tuo atsiskyrelis krito. Anoj apie x ir y kardu 4


aha, kaip ten sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 22, 16:01)
Ačiū už naują temutę 4u.gif
Papildyta:
aha, kaip ten sekėsi?


Tai sakau dabar toks kaip ir pamastymo-atitolimo laikotarpis, nekontaktas zodziu ax.gif
Meciau kaip toliau vystysis santykiai

kardu 3 apv-The moon- wheel of fortune apv

Man klausimu daugiau nebekilo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamucis: 22 kovo 2011 - 16:26
labukas o jus cia galit man gal patart smile.gif nu man idomsu tik vienas klausimas ax.gif bet bijau jau eit pas bureja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 03 26, 13:21)
labukas o jus cia galit man gal patart  smile.gif  nu man idomsu tik vienas klausimas  ax.gif  bet  bijau jau eit pas bureja  doh.gif

Kodėl bijai g.gif Žiūrėk kaip kitos eina ir eina, etatinėmis būrėjų lankytojomis tapusios ir nieko nebijo bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 03 26, 12:21)
labukas o jus cia galit man gal patart  smile.gif  nu man idomsu tik vienas klausimas  ax.gif  bet  bijau jau eit pas bureja  doh.gif


patart ar eiti pas būrėją? eik, jinai juk tavęs nesuvalgys biggrin.gif
o kodėl bijai?
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 26, 19:21)
patart ar eiti pas būrėją? eik, jinai juk tavęs nesuvalgys biggrin.gif
o kodėl bijai?

as bureju nebijau bet bijau to ka isgirdau nes pernai vasara ejau tai paske labai blogai kad bsu ir kas keiscaiusia ejom su drauge jai tai viskas issipilde unsure.gif tai bijau kad ir man isipildys kai kas tikrai isipilde bet pats blogaiusias piu piu dar ne ir labai bijau kad neisipildytu
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 03 26, 17:50)
as bureju nebijau bet bijau to ka isgirdau  nes pernai vasara ejau tai paske labai blogai kad bsu ir kas keiscaiusia ejom su drauge jai tai viskas issipilde  unsure.gif  tai bijau kad ir man isipildys kai kas tikrai isipilde  bet pats blogaiusias piu piu dar ne  ir labai bijau kad neisipildytu


jei bijai išgirsti tiesų atsakymą, tada neužduok klausimo ir bus ramu smile.gif aš rimtai be pasišaiymų sakau, tieiog palik viską taip kaip yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 26, 20:40)
jei bijai išgirsti tiesų atsakymą, tada neužduok klausimo ir bus ramu smile.gif  aš rimtai be pasišaiymų sakau, tieiog palik viską taip kaip yra  biggrin.gif

okaip man rast ramybe unsure.gif unsure.gif
Papildyta:
o jus ar buriates sau su taro kortom? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarele85 @ 2011 03 26, 20:58)
okaip man rast ramybe  unsure.gif  unsure.gif
Papildyta:
o jus ar buriates sau su taro kortom? unsure.gif  unsure.gif

Taip, traukiu dienos kortas ax.gif Bet ne kiekvieną dieną, bet gana dažnai, ypač prieš svarbesnius reikalus ar įvykius, keliones smile.gif
Nueik pas kitą būrėją, ne tą pačią.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lorette: 26 kovo 2011 - 20:57
QUOTE(vasarele85 @ 2011 03 26, 19:58)
okaip man rast ramybe  unsure.gif  unsure.gif
Papildyta:
o jus ar buriates sau su taro kortom? unsure.gif  unsure.gif


tai tu nori sužinoti atsakymą į tą patį klausimą?
taip aš traukiu taro kortas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odette @ 2011 03 27, 00:31)
tai tu nori sužinoti atsakymą į tą patį klausimą?
taip aš traukiu taro kortas smile.gif

nu noriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lorette @ 2011 03 26, 22:57)
Taip, traukiu dienos kortas ax.gif Bet ne kiekvieną dieną, bet gana dažnai, ypač prieš svarbesnius reikalus ar įvykius, keliones smile.gif
Nueik pas kitą būrėją, ne tą pačią.

tai kad taurageje daugiau nezinau pas ka eiti doh.gif
Atsakyti