Įkraunama...
Įkraunama...

**Skelbimų lenta**

Nerandu kaip paduoti skelbimą - parduodu....
Ir kaip įdėti nuotrauką??
Padėkit
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2006 09 29, 19:13)
Labas. Negaliu pradeti temos Skelbimu lentoje-rankdarbiu skyrelyje. Tai kaip supratau reikia surinkti 20 zinuciu. O kur matosi tu zinuciu skaicius?

Jau gali kurt wink.gif



Žinučių sk gali pasižiūrėt čia:
user posted image
Atsakyti
Norejau paklaust kodel skyrelyje SKELBIMAI-VAIKAMS,neleidzia ikelti nuotraukos ir raso jog bendras failu dydis perdidelis,nors priestai buvusias temas istryniau.O paziurejus kitu nariu tikrai daugiau temu g.gif
Atsakyti
Kai keliat iš savo kompiuterio, gal per didelį failą? g.gif Maximum galima iki 30 MB rolleyes.gif


P.s. o ne patogiau kelti būtų iš interneto, susikūrus internetinį fotoalbumą? Juk bus galima keltis didesnes nuotraukėles wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 10 12, 11:21)
Kai keliat iš savo kompiuterio, gal per didelį failą? g.gif Maximum galima iki 30 MB  rolleyes.gif
P.s. o ne patogiau kelti būtų iš interneto, susikūrus internetinį fotoalbumą? Juk bus galima keltis didesnes nuotraukėles wink.gif


Bet pries tai buvo viskas gerai,ikeldavo normaliai nuotraukas.Bet reiks daryt su fotoalbumu rolleyes.gif
Atsakyti
Klausimas man neduodantis ramybės lotuliukas.gif :
Pasiskaičiau, kad norėdama kelt nuotraukas į skelbimų lentą turiu surinkt šimtą žinučių. Kantriai jas renku, bet pastebėjau, kad visiški naujokai įkelia nuotraukas į skelbimų lentą! Net ne po vieną, o dešimtimis! Kaip čia tokia neteisybė? Man vos vieną teleidžia g.gif
Atsakyti
Tai gal jie įkelia tik nuorodą į nuotrauką, o pati nuotrauka yra kur nors nemokamame nuotraukų albume, kurių internete yra labai daug. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Demokratija @ 2007 06 01, 14:41)
Labukas. Esu idejusi Rankdarbiu skyrelyje savo skelbimuka ir noreciau pakoreguoti temos pavadinima, kaip tai galeciau padaryti? Buciau dekina uz atsakyma.


Parašyk, kurios temos pavadinimą ir kaip pataisyt wink.gif

QUOTE(djoka @ 2007 06 02, 10:01)
Gal kas zinote, kodel norint patalpint nuotraukas ismeta, kad bendras failu dydis virsija nustatytu failu limita, nesu nei vienos nuotraukos dar patalpinus ir ta kuria noriu ikelt sumazinau minimaliai. verysad.gif


Pasiskaityk šią temą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 06 06, 09:29)
Parašyk, kurios temos pavadinimą ir kaip pataisyt wink.gif
Pasiskaityk šią temą wink.gif

sakykit,kaip perkelti skelbima i prieki??kad butu temos pradzioje..gal jau ir yra apie tai parasyta..bet neturiu kada perskaityt visko..mazyle reikalauja demesio.. blush2.gif
Atsakyti
Gal galite pasakyti kodel prie mano zinuciu rodo skaiciu 28, nors as jau parasiau 39?
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2007 09 02, 00:39)
Gal galite pasakyti kodel prie mano zinuciu rodo skaiciu 28, nors as jau parasiau 39?

Perskaityk temą KODĖL NEDIDĖJA MANO ŽINUČIŲ SKAIČIUS ir ten rasi atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2007 09 04, 09:34)
Tai kad nelabai tema "Siuvinejimo paslaugos. Apklausa" tinka prie rankdarbių  rolleyes.gif Todėl ir nepatvirtinta smile.gif


As dar ta tema parasiau prie "Paslaugos'. Ar ten galima?
Atsakyti