Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardės keitimas. 4 dalis

Sveikos gyvos:) Kadangi senoji temelė uždaryta, o nauja nėra užvesta, norėčiau pratęsti jąsmile.gifAš esu tokių pažiūrų, jog po vestuvių reikia priimti vyro pavardę, nes tai laikau svarbia tradicija. Tik iškilo keletas klausimų...Kadangi esu studentė, man reikėtų keistis studijų knygelę, studento pažymėjimą ir visa kita...Kaip būtų su stipendija socialine? Ar aš ją vistiek gaučiau? Kiek suprantu tai ne...nes ją gaunu už tai, kad šeimoj esam trys vaikai. Tai jau tapusi -iene taip išeina aš priklausysiu kitai šeimai ir todėl ta stipendija nepriklausys?

***

3 dalis.
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 24, 12:10)
Tai jau tapusi -iene taip išeina aš priklausysiu kitai šeimai ir todėl ta stipendija nepriklausys?


manau, kad nepriklausys g.gif
Atsakyti
Beje, cia tesiant ta sena tema, kuria jau visa perskaiciau...Kokia jusu nuomone apie tai, jog giminej pasirinkusi vyro pavarde busiu antra tokia pati, t. y. turinti ir varda ir pavarde su -iene kaip kitos moters ?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 24, 17:51)
Kokia jusu nuomone apie tai, jog giminej pasirinkusi vyro pavarde busiu antra tokia pati, t. y. turinti ir varda ir pavarde su -iene kaip kitos moters ?smile.gif


tiesiog sutapimas mirksiukas.gif o kodėl nenorit būti -ė? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 24, 17:51)
Beje, cia tesiant ta sena tema, kuria jau visa perskaiciau...Kokia jusu nuomone apie tai, jog giminej pasirinkusi vyro pavarde busiu antra tokia pati, t. y. turinti ir varda ir pavarde su -iene kaip kitos moters ?smile.gif


Geras patarimas pagalvot apie (-ė), aišku, jei pritinka tokiai pavardei, kitos pavardės su ta (-ė) išvis negražiai skamba ax.gif
Atsakyti
Ne, apie -ė net negalvoju, nes studijuoju lietuvių filologiją, todėl labai vertinu lietuviškas tradicijas:) Tik taip įdomus sutapimas dėl to vardo ir pavardės , kad giminėj dvi moterys būtų su tokiais pačiais:)
Atsakyti
QUOTE(Aurore_ @ 2009 06 25, 17:06)
Ne, apie -ė net negalvoju, nes studijuoju lietuvių filologiją, todėl labai vertinu lietuviškas tradicijas:)

trukt už vadžių ir vėl iš pradžių lotuliukas.gif panele, atsiprašau už ironiją, bet,
matyt, ne itin stropi studentė esate arba tik naujųjų laikų tradicijas studijavote smile.gif
Atsakyti
skaitau jei sugebi zenytis tai sugebek ir pavarde pasikeist, ne tu viena studente kuri ta daro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimyyyte @ 2009 06 26, 12:09)
skaitau jei sugebi zenytis tai sugebek ir pavarde pasikeist, ne tu viena studente kuri ta daro  lotuliukas.gif

Na, taip.
Arba: "Jei jau sugebi rašyti forume, tai sugebėk prieš tai rašybos pasimokyti".
Galbūt viename sakinyje neliktų 5 rašybos, 4 skyrybos, 3 kalbos kultūros ir stiliaus klaidų.
Atsakyti
Laba diena ax.gif


Aš gal ne labai į temą, bet apie pavardės keitimą dokumentuose rolleyes.gif

Ar būtina keisti teises? O gal galima palaukti kelis metelius kol pasibaigs? g.gif

Kažkur esu girdėjusi, kad avarijos atveju bauda galima užsidirbti... Gal esate susidurusios?

Aš tai turiu dvi pavardes "per brukšniuką" wub.gif man patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(insk @ 2009 06 30, 08:04)
Ar būtina keisti teises? O gal galima palaukti kelis metelius kol pasibaigs?  g.gif


na jei manai, kad teisiškai yra gerai turėti dvi skirtingas pavardes (vieną pase, kitą teisėse) vienam asmens kodui, tai gali ir nekeist hihihi.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 30, 08:25)
na jei manai, kad teisiškai yra gerai turėti dvi skirtingas pavardes (vieną pase, kitą teisėse) vienam asmens kodui, tai gali ir nekeist hihihi.gif 4u.gif

Aš tik paklausiau... ar yra kažkur apie tai parašyta?


jei nežinojote, nebuvo būtina komentuoti mirksiukas.gif
Atsakyti