Įkraunama...
Įkraunama...

Boulingas.

Ar mėgstate šį žaidimą, ar dažnai lankotės? Man labai patinka nulėkti kartais savaitgaliais paridenti "kamuoliukus", bet vis atrodo mažai ir mažai to laiko, labai greit pralekia. Ar ir jūs taip "užsikabliuojate"?
Atsakyti
Dar taip nebuvau užsikabinus kaip tu, bet žaidimas patinka thumbup.gif
Ypatingai kai kompanija liuks.
Atsakyti
O manes kazkaip boulingas nepatrauke ypatingai... viena valanda dar visai smagu, bet antra tai jau nuobodu pasidaro unsure.gif
Atsakyti
Man labai patinka šis žaidimas thumbup.gif .
Atsakyti
man tai visai boulingas ne patinka,zaidziau pora kartu visai ne smagu,nieko linksmo!!!!!!!!!! tongue.gif Paskui viskas pradeda skaudeti biggrin.gif
Atsakyti
Sakyciau, pakankamai brangus uzsiemimas blink.gif Ypac, jei neturi laiko eiti pazaisti darbo dienomis dienos metu, kai taikomi maziausi ikainiai. Na vienas kitas kartas dar per kisene nelabai trenkia, bet jeigu jau "uzsikabliuoji" ir norisi eiti pazaisti pakankamai daznai, tada jau... doh.gif
O jeigu dar sugalvoji uzsiimti boulingu rimciau, reikia nusipirkti sau kamuolius, prasigrezti pagal savo letena doh.gif Paskui reikia isigyti ir batelius, nes tie paprasti, kuriuos kiekvienam duoda rubineje, juk netinka blink.gif Nes sitie specialus batai su visokiais pribumbasais, padais ir t.t. Paskui dar reikia tashes tiems kamuoliams tampytis, kai kada ir kokio specialaus itaiso plastakai, kad iseitu teisingiau kamuoli ismesti.. blink.gif O norint pasiekti geru rezultatu, reikia daznai ir metyti, atitinkamai uz kiekviena karta ir moketi. Zodziu, reikalas ne is pigiuju doh.gif
Gali uzsiimti tik tas, kuris turi atliekamu pinigu.
Anksciau, kai neturejau daug isipareigojimu ir rupesciu, ir as pakankamai daznai nueidavau. Dabar pakankamai retai, nors labai patinka 4u.gif Dabar deja turiu kur kitur babkes deti.
Atsakyti
Labai patinka, ypač su draugų kompanija. thumbup.gif Nevaikštau dažnai, bet kokį kartą per du mėnesius išsiruošiu. biggrin.gif
Atsakyti
Kai pirmą kartą žaidžiau visus "apmoviau" blush2.gif Po to kuo toliau tuo prasčiau sekėsi verysad.gif g.gif
Bet šiaip atsipalaidavimui thumbup.gif Tik žinoma galėtų būti nors truputį pigiau ax.gif
Atsakyti
4u.gif Boulingas man labai patinka. Nesu prisiekusi profesionelė, bet mėgėja. Viena iš pirmųjų lėkdavau į ką tik atidarytas naujas vieteles, bet dabar truputėlį apsileidau schmoll.gif
Atsakyti
o as tai niekad neridenau tu kamuoliuku lotuliukas.gif bet visai noreciau,net neabejoju,kad man patiktu,tik reik prisiruost ir karta nueiti ax.gif
Atsakyti
Oi, labai labai fainas zaidimas, o jei dar kompanija gera, tai isvis super biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Boulingas gerulis,bet as visada nagus palieku doh.gif zaisdama.
Atsakyti