Įkraunama...
Įkraunama...

Šalutinis skiepų poveikis

mamytes pasidalinkite kokie salutiniai poveikiai buvo uzpuole jusu vaikucius po skiepu.....manasis kelias dienas buvo neramus.....pirma diena turejo temperaturos.....su temperatura susidorojome....tik va neramina kad jau trys dienos nevalgo...pries skiepus suvalgydavo 200 ml misinelio......po skiepu suvalgo tik 50-60 ml.....jau taip trys dienos.......pasidomejau as skiepu salutiniais poveikias...tai apie nevalgyma nieko neradau.......salutiniai poveikiai yra temperatura, neramunas, verkimas, kojytes patinimas....rimtesni poveikiai yra drebejimas, sutrinkes kvepavimas, didele temperatura, ir net nualpimas.......
kazin kodel manasis nevalgo.....? salutiniai poveikiai po skeipu gali kankinti vaikuti kelias dienas.......sakau dar palauksiu pora dieneliu jei dar nevalgys sakmbinsiu daktarui.....
Atsakyti
Gal tau tieiog sutapo, kad skiepai ir nevalgo, nes maniskis kas 2-3 menesius apie savaite prastai valge.. po to vel gerai, po keliu menesiuku vel savaite prastas valgymas sad.gif ipatingai kai jiems kaz kas skauda, ar netgi sluoga, ar dar kokie neramumai, pabandyk maitinti dazniau mazesniais kiekiais, man padedavo... jei toks prasratas valgymas truks virs savaites varyk pas gydytoja.. bet manau kad 5-7 dienos nieko labai jau baisaus, nors 3 oz nera daug , bet vis tas.. bandyk duoti be laktozes, ar sojos, arba atvirksciai, bet nedaug... gal pades

O mes tai buvo geri po skeipu, nei temperaturos, nei kitu blogybiu...
Atsakyti
MAno pipiras buvo skiepytas pirmadieni, bet as dar ir dabar zagsiu. Pirma diena buvo temperatura 39,5, vaikas klyke kol nuvargo, o paskui atrode, kad isvis atsijunge. Gulejo paslikas ir isvis nelabai reagavo i aplinka, tik tyliai dejavo, verkt jau nepajege. Apie valgyma tada isvis ne minciu nebuvo. Kojyte mazai judino dar ir antra diena (pirma diena atrode, kad ta puse i kuria buvo skiepyta, visa uzmirus buvo, ne tik kojyte). O valgo dar ir siandien tik "priebegom", daug maziau nei iki skiepu (bent jau man taip atrodo), gal tai tik sutapimas, bet kas zino. Guzas ant kojytes dar likes, viduriavimas baigesi kazkur trecia diena. Zodziu, pagasdino mane vaikis kaip reikiant 2.gif
Sekmes, visiems maziesiems kankiniams po skiepu ir ju mamoms.
Atsakyti
a79.....o dieve as tai vietoj taves buciau i ligonine vaika is karto vezus...cia ne juokai.......mane is karto perspejo jei vaiko judesiai pasikeicia......ir vos nealpsta is karto vezti i ligonine....

matai cia amerikoje is karto daro keturis skiepus....i viena kojyte du ir kita du......pirma karta kai skiepijo jokiu salitiniu poveikiu nebuvo.......tik va si karta neramina apetito dingimas....seip jis pas mane yra megstantis pavalgyti.....valgo kas tris valandas po 200 ml......uztat ir neramina manes tas jo nevalgymas.....
Atsakyti
QUOTE (a79 @ 2004 06 12, 07:40)
MAno pipiras buvo skiepytas pirmadieni, bet as dar ir dabar zagsiu. Pirma diena buvo temperatura 39,5, vaikas klyke kol nuvargo, o paskui atrode, kad isvis atsijunge. Gulejo paslikas ir isvis nelabai reagavo i aplinka, tik tyliai dejavo, verkt jau nepajege. Apie valgyma tada isvis ne minciu nebuvo. Kojyte mazai judino dar ir antra diena (pirma diena atrode, kad ta puse i kuria buvo skiepyta, visa uzmirus buvo, ne tik kojyte). O valgo dar ir siandien tik "priebegom", daug maziau nei iki skiepu (bent jau man taip atrodo), gal tai tik sutapimas, bet kas zino. Guzas ant kojytes dar likes, viduriavimas baigesi kazkur trecia diena. Zodziu, pagasdino mane vaikis kaip reikiant 2.gif
Sekmes, visiems maziesiems kankiniams po skiepu ir ju mamoms.

Siaubas!!!!!!!! kur tau skleipus dare!!!! ir kokius!!!!!!!! ne vieno tokio atevejo dar negirdejau!! o kaip dabar mazylis?
Atsakyti
Tai jau mane poliklinikoj tikriausiai ir taip telefonine teroriste laike laugh.gif . Siandien tai jau juokinga. BEt pirmadieni, tai is proto krausciaus nezinodama ka daryt. Kiek paskambindavau, tiek sakydavo, kad taip ir turi but, normalu. Tikriausiai, jei buciau pasakius, kad mano vaikas jau anam pasauly su angelais barskuciais dalinasi, irgi butu sake, kad "TAIP TURI BUT, JUK PO SKIEPU". mad.gif Taip niekas is poliklinikos ir nepasirode, nors zadejo. Nusivyliau. Katei i namus veterinara lengviau isksikviest nei vaikui pediatra. Ziauru, bet taip yra. sad.gif
Atsakyti
fasolka.....tokiu atveju buna daug......po kiekvieno skiepo daktarai perspeja apie galimus salutinius poveikius......jei zema temperatura, vaikas irzlus, neramus.....pergyventi nereikia......bet va jei salutinis poveikis kaip a79 aprase......tada reikia kuo greiciau vaziuoti i ligonine.......man daktaras po skiepo dave kruva popieriu ka daryti vienu ar kitu atveju po skiepu....bet va apie apetito praradima nieko nebuvo.....
Atsakyti
nu matai mes patys pas pediatra vaikus vezam, jie ir pas mus nevaziuoja, bet tfu tfu dar ir nereikejo to... gerai, kad dabar mazylis atsigavo, bet del skiepu nesusigaudau, lietuvoje kitaip, ... gal daug vaikeliu taip reaguoja i skiepus, mane tik temperatura pakilusia pagasdino ir viskas
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 12, 07:59)
Siaubas!!!!!!!! kur tau skleipus dare!!!! ir kokius!!!!!!!! ne vieno tokio atevejo dar negirdejau!! o kaip dabar mazylis?

TAi cia tie patys vyriausybes fnansuojami skiepai nuo kokliuso, difterijos ir stabliges (3 men. pypliams). Mus "gudrucius" gydytoja "paprotino", kad neverta pinigu metyt, tai mes ir paklausem. Tipo, jei pasireiks koks salutinis poveikis, tai kita karta mokamais bus galima skiepyt. Gyveni zmogus ir mokaisi. O kad gali "trupuciuka" but neramus ar sukarsciuot, tai minejo. BEt ne i galva nebutu sove, kad tas "trupuciuka" toks ziaurus buna.
GAl dar prisidejo tai, kad vaistukus sesute labai greitai suleido, tik idure ir istrauke adata. Ka dabar cia supaisysi?
JAu dabar baisu, del sekancio skiepo liepos viduri (net tai kad imsim mokama vakcina drasos nepriduoda).
DAbar jau baigiam pamirst visus skiepu baisumus, tik guziukas ant kojos dar vis primena. sad.gif
Atsakyti
fasolka daktarai nevaziuoja....ko jiems vaziuoti.....tokiu atveju skambini greitojai ir viskas.......fasolka juokingiausia yra tai kad kai skambini greitojai atvaziuoja ir mentai ir gaistrine......tai jei greitoji paveluos ne beda.... mentai arba gaistrine pirmoji bus...... laugh.gif taip kad cia nera kad pirmos pagalbos lauktum valanda.....
Atsakyti
QUOTE (Fasolka @ 2004 06 12, 08:13)
nu matai mes patys pas pediatra vaikus vezam, jie ir pas mus nevaziuoja, bet tfu tfu dar ir nereikejo to...

TAi kad mano vaikis nelabai transportuojamas tadien buvo blink.gif Mes ji net pora dienu po to nesiot bijojom, nes vos paimdavom,tuoj ir saukdavo, matyt kojyte skaudejo, nes ir pats jos stengesi nejudint. O kviest greitaja, kai daktarai poliklinikoj lyg susitare aiskina, kad taip turi but, kazkaip....tuo labiau, kad dar ir sesute zadejo apsilankyt.
Atsakyti
Na cia turbut reakcija i skiepus priklauso nuo vaikiuko organizmo. Mums daktare irgi is pradziu pasiule daryti nemokamus skiepus ir jei bus reakcija veliau daryt mokamus. Jokios reakcijos nebuvo tai ir kitus darem nemokamus. Cia visos raset, kad skiepyjo i kojyte, o mums skiepyjo i rankyte visus skiepus. Nezinau gal cia ir sutapimas toks, bet visu mano draugiu vaikiukam skiepytiem i kojyte budavo silpnesne ar stipresne reakcija.
Atsakyti