Įkraunama...
Įkraunama...

Ateities lyderiai

Ar kas nors žiūrit šitą laidą, ar kam nors ji patinka?

Kai pirmą kartą pamačiau anonsą, pagalvojau, kad 'va, gal jau vieną kartą kažką įdomaus parodys'. Bet kai pažiūrėjau pačią laidą, labai nusivyliau. Labai jau ten ilgai užtrunką visos nieko nereiškiančios ceremonijos. Dar tiek pat užtrunka atsakymų komentavimas: iš pradžių Bumbliauskas 'papilsto' iš tuščio į kiaurą, paskui tie kviestiniai teisėjai pakomentuoja (dažniausiai pirmas pasako savo mintį, o kiti kartoja tą patį). Na o kai dar prisideda reklamą, tai klausimams ir atsakymams (kas tokiose viktorinose ir yra įdomiausia), laiko beveik išviso nelieka.
Man iš esmės tokio tipo laidos labai patinka, ir šitos laidos idėja labai gera, bet kažkas ją labai nevykusiai realizavo.
Ką jūs manot?
Atsakyti
Aš stengiuosi nepraleisti šios laidos. Pritariu, kad truputį perdaug ištempta su visais komentarais, bet patys klausimai patinka, įdomūs būna. Tik gaila, kad ne visada turiu laiko pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
Mėgstu šitą laidą, neatrodo, kad per daug pilstymo (kitose laidose daugiau). Tik labai nepatinka, kai jaunimėlis nemoka pripažinti pralaimėjimo, pradeda apeliuoti, smulkmeniškai įrodinėti, kad nusipelno to taškelio, "o jiems tai užskaitėt, dabar ir mums užskaitykit" ir t.t., tada nusiviliu, kokie nevyriški vyrai auga, prašinėtojai, verkšlentojai, ginčijasi, kad ginčytųsi smile.gif Tai čia mums labai įdomu žiūrėti? Man labai gražu ir vyriška, kai pralaimėtojas paspaudžia ranką laimėjusiam, brandos požymis smile.gif Bet čia ne laidos kūrėjų problema, aišku smile.gif
Atsakyti
Man kazkodel sunku ziureti sia laida smile.gif
Atsakyti
Specialiai nežiūrių šių laidų, bet jeigu yra laisvo laiko tai kodėl ne. Ir aišku palaikau savo buvusį universitetą, todėl jau kai jis žaidžia norisi nepraleisti, (bet dažnai vistiek nedažiūriu smile.gif) Smagu kai žinai atsakymą į klausimą pats pasitikrini ar nesi visai bukas
Atsakyti
Aš irgi stengiuos pažiūrėt šitą laidą, patinka ji man smile.gif Įdomus klausimai, ir manau visai aktuali laida, dvyliktokai gali kiek susipažinti su universitetais, nors aišku, tik iš vienos- geriausios pusės biggrin.gif tik tikrai nervina tos ceremonijos ir komentarai rolleyes.gif
Atsakyti
kai tik pirma kart anonsavo sia laida maniau, kad rodys kazka idomaus... bet nusivyliau, dabar kai ziuriu, tai tik del universitetu prisistatymu bigsmile.gif
Atsakyti
O jeigu palyginti tūkstantmečio vaikus su šita laida, kuri geresnė?

Ten irgi daug visokių papildomų dalykų: ir dalyviai prisistato, ir jų mokytojai, ir mokyklos, ir dar kokio nors dainininko ar šokėjo pasirodymą įtalpina. Bet svarbiausia, kad ten labai daug klausimų, jie įvairūs.
Atsakyti
Man labai patinka si laida, ziurim su vyru kiekviena ketvirtadieni.
Atsakyti
QUOTE(cowman @ 2011 03 28, 07:36)
O jeigu palyginti tūkstantmečio vaikus su šita laida, kuri geresnė?

Ten irgi daug visokių papildomų dalykų: ir dalyviai prisistato, ir jų mokytojai, ir mokyklos, ir dar kokio nors dainininko ar šokėjo pasirodymą įtalpina. Bet svarbiausia, kad ten labai daug klausimų, jie įvairūs.

Tūkstanmečio vaikams kažkaip nelabai laiko atrandu nors įdomi laida (bet vėlgi labiau domina vyresnių vaikų žaidimai)
O šį labaiu žiūriu nes universitetai vistiek artimesni man. Nors kaip bebūtų LRT vienintelė TV dar sugebanti panašaus tipo laidas parodyti. Visos kitos tai tik pletkai ir blevyzgos.
Atsakyti
Sveiki,
apie šitą laidą net ltv atsiliepimuose parašiau blush2.gif man tai nepatinka kad klausimai pasidarė daug lengvesni palyginus su pirmom laidom, atrodo, kad visiškai nuvertino..o šiaip tai man labiausiai nepatinka pats laidos dizainas, aš noriu matyt klausimą, o ne tai ką dalyviai pliurpia, kažkas ten labai nesutvarkyta ir dar man susidaro įspūdis, kad Vilniaus universitetą ten truputį propaguoja...:/ Gaila, kad tokia gerą idėją taip sugadino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cowman @ 2011 03 28, 07:36)
O jeigu palyginti tūkstantmečio vaikus su šita laida, kuri geresnė?

Ten irgi daug visokių papildomų dalykų: ir dalyviai prisistato, ir jų mokytojai, ir mokyklos, ir dar kokio nors dainininko ar šokėjo pasirodymą įtalpina. Bet svarbiausia, kad ten labai daug klausimų, jie įvairūs.


Man patinka ir tūkstantmečio vaikai, ir ateities lyderiai, tik gaila, kad lyderius perkėlė į ankstesnį laiką, vis nebespėju pažiūrėt sad.gif Geriau buvo, kai apie dešimtą rodydavo...
Atsakyti