Įkraunama...
Įkraunama...

Bourjois

Sena Tema

user posted image

tęsiam toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 03 25, 13:45)
O maskuoklis maskuoja geriau nei pati pudryte? Kazkur skaiciau, kad nelabai ka jis pakeicia, noreciau paakius pamaskuoti smile.gif ar 52nr. lygiai toks pat kaip pudrytes 52nr.? Nes man jis irgi tinka, bet galvoju maskuokli gal imti 51  blush2.gif

Pakartosiu tada klausima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 03 25, 20:47)
Pakartosiu tada klausima smile.gif

maskuoklio siek tiek tirstesne konsistencija, bet bent jau man labai didelio skirtumo nera. Spalvos intensyvumas maskuolio ir pudros nr. 52 vienodas, tik pudra siek tiek pilksva tona turi , lyginant su maskuokliu, bet cia maza smulkmena.Kadangi pirkau rinkini, tai abi priemones 52, bet jei galeciau rinktis, maskuokli imciau 51. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 03 25, 20:47)
maskuoklio siek tiek tirstesne konsistencija, bet bent jau man labai didelio skirtumo nera. Spalvos intensyvumas maskuolio ir pudros nr. 52 vienodas, tik pudra siek tiek pilksva tona turi , lyginant su maskuokliu, bet cia maza smulkmena.Kadangi pirkau rinkini, tai abi priemones 52, bet jei galeciau rinktis, maskuokli imciau 51. smile.gif

Uzmasskuotu kazin paakius? Jei maskuoja panasiai kaip pudryte, tai neverta pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulpelyte @ 2011 03 26, 14:58)
Uzmasskuotu kazin paakius? Jei maskuoja panasiai kaip pudryte, tai neverta pirkti  g.gif

manau paakiam geriau turet atskira priemone vien del spalvos, nes turi but sviesesne nei pudra.Dr priklauso ir kokio tamsumo tie paakiai biggrin.gif kad pamaskuoja tai tikrai
Atsakyti
QUOTE(miss.elle @ 2011 03 26, 14:29)
manau paakiam geriau turet atskira  priemone vien del spalvos, nes turi but sviesesne nei pudra.Dr priklauso ir kokio tamsumo tie paakiai  biggrin.gif kad pamaskuoja tai tikrai

As pirkciau 51nr., kazin ar yra tokio nr maskuoklis pas mus? Pas mane ganetinai tamsus jie biggrin.gif pudrute HM visiskai nieko atrodo jiems nepadaro biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, kiek maskuoja tas Bourjois HM maskuoklis? blush2.gif
Atsakyti
merginos, labai prasau, padekit! unsure.gif vis laukiu atsiliepimu apie Bourjois Elastic tusa, bet niekaip nesulaukiu. doh.gif gal atsiras bandziusiu, labai gundausi nusipirkt, bet dvejoju. ax.gif user posted image
Atsakyti
Aš šitą dabar naudoju, bent jau man tai tikrai ilgina, tankinimo kaip ir nelabai yra, padaro tokių dirbtinių blakstienų efektą visai, tik su juo pažaist reikia, taip greit nelabai pasidažysi ypač kol naujas buvo, nu reikia priprast, išmokt. Bet šiaip tai man labai patinka smile.gif
Atsakyti
laba smile.gif gal kas jau išmėgino šį tušą Bourjois Volume glamour MAX?

http://elle.dp.ua/Bo...lamour-Max.aspx

įdomu kokie atsiliepimai, nes Droge dabar mačiau nemažą nuolaidą pritaiko jam. šiaip ir šio gamintojo tušo nebandžiusi, gal būtų kokių kitų rekomendacijų ax.gif ačiū smile.gif
Atsakyti
nu as turejau nesenai sita tusa Bourjois Maxi Frange
user posted image
o jargau kaip blakstienos pradejo krist doh.gif doh.gif doh.gif nuo maxfactor dar taip nekrito doh.gif , tai meciau i siuksles be gailescio doh.gif
Atsakyti
Mergaites ,kokia kaina 10h sleep pudrytes? 4u.gif gal maz kokios akcijos siai kosmetikai kur nors?

-----------------
Is pudryciu sios firmos neteko naudoti,vis pasiskaitau atsiliepimus ir gundausi isbandyti,bet dbr klausimas iskilo,pudru temoje raso ,kad Bourjois Healthy mix pudra sausai odai,o Sleep effect riebiai,misriai(manoji tokia) smile.gif ,bet pastaroji sleep,daug kas rase ,kad nuplaukia nuo riebaus veiduko,tai kokia rinktis vertetu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DuNNo: 20 balandžio 2011 - 00:55