Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės...

user posted image

Mūsų būrelis

jugeta (01 09)- anglų kalba 2,3,4 klasese
viga (01 25) - 3-4 klasės
pavilionyte (02 04) - 1-3 klasės
nengute (02 13) - 4 klasė
elimak7 (02 21) - 3 klasė
vai2 (02 26) - 3-4 klasės
zuzanele (03 05) - 3 klase
nonele (03 05) - 1 klasė
eda77 (03 24) - 2 klase
smilga1972 (04 30) - 3 klasė
domasss (05 07) - 4 klasė
suilibuk(05 30) - 4 klase
Andzelika (06 09)
dimming (06 21) anglų kalba
linastri (06 24) - 3 klase
kara 117 ( 07 17) - 4 klase
simba3 (07 15) - 4 klase
rutagra (07 21) - 3 klase
rityte (07 24) - 4 klasė
BalBal (08 08) - 4 klase
Iruciukass (08 14) - 3 klase
Vaiduuse (08 14) - 1 klasė
janiku (08 21)- 1-3 klases
auglina (08 28) - 1 klase
rollick (08 28) - 3 klase
r.vytaute (09 05) - 1 klase
b.s (09 15) - 4 klasė
agė-melagė (09 26) - 2 klasė
22peliukas22 (10 04) - 3 klasė
leliuko_mama (10 13) - 4 klasė
linius (11 11) - 1 klasė
Leta-Beta (11 25)-4 klase
ingredb (12 28) - 1 klasė
INEXS -3klase ir anglų kalba pradinukams
Vildinga - 1 klase
Irma.r - 2 klase
Natele - laikinai nedirba
arden - 1 klasė
virgulyte - 3 klase
laurija - 2 klasė
VAMI - 4 klase
mergele - 3 klase
ninkute - 3 klase
Dainelej - 3 klase
betukas - 1 klase
pauliausirmosmama - 1 klase
Nata123 - 2-3 klases
smilga99 - 4 klasė
svajokle5
pradinukas-ku-lt

Naujos kolegės, prisijungusios į mūsų gretas, slaptažodį į mūsų lobių skrynią gauna tik tuo atveju, kai atsiunčia savo turimą metodinę, vaizdinę ar kitą vertingą medžiagą adresu pradinukeirmama1@gmail.com ir dažnai prisijungia su mumis pabendrauti. Kai mes matysime, kad jūs jau įsiliejote į mūsų gretas, tada arden atsiųs jums prisijungimo duomenis prie mūsų lobių skrynios.


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 28 kovo 2011 - 17:31
user posted image

Renkamės, pasidaliname idėjomis, darbai ir laukiam šilto pavasario.
Sveikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo b.s: 28 kovo 2011 - 17:45
QUOTE(b.s @ 2011 03 28, 19:44)
Renkamės, pasidaliname idėjomis, darbai ir laukiam šilto pavasario.
Sveikos


Jau kaip pavasario pasiilgau, ypač šilumos wub.gif
Atsakyti
Labutis visoms,
aciu uz naujus namucius ir uz pavasariska nuotaika. nors uz lango tai visai nekvepia pavasariu schmoll.gif

„Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ pradinių klasių mokytojų kvalifikacijos tobulinimo seminarą „Bendrųjų ir esminių dalykinių kompetencijų ugdymas pradinėse klasėse“.
Del siu kursu - as jau turiu pazymejima rankose. Smagu buvo bendrauti, susipazinti su kolegemis is kitu mokyklu. Gavom labai daug informacijos, pasidalinom tarpusavyje ivairia medziaga. Lektoriai buvo labai puikus Laimute Ir Linas. Seminarai du kartus vyko per mokiniu atostogas, o viena karta buvo eiline darbo diena nuo 14 iki 21 val. Tiesa, esu vilniete, tad seminarai vyko Panoramos viesbucio salese. Didziausias pliusas - daug informacijos, puikus kolektyvas ir laaaaaabai skanus maistas smile.gif smile.gif O didziausias minusas vilnieciams - kad taip ne karto ir neteko sedeti prie kompiuterio. Organizatoriai cia visai neatliko savo darbo. Tad mokemes tik sausai. NOrs kituose miestuose mokytojos viska dare su kompiuteriais.
Tad tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vildinga @ 2011 03 28, 18:53)
O didziausias minusas vilnieciams - kad taip ne karto ir neteko sedeti prie kompiuterio. Organizatoriai cia visai neatliko savo darbo. Tad mokemes tik sausai. NOrs kituose miestuose mokytojos viska dare su kompiuteriais.
Tad tiek smile.gif

Na as tikiuosi, kad mums pavyks prisest prie kompiuteriu. Nors sake, kad tai priklauso nuo organizatoriu.

Aciu uz pavasariskus, naujus namucius! aciuks.gif yahoo.gif
Atsakyti
Sveikutės. Džiugu, kad tokie gražūs nauji namučiai 4u.gif . Pati mažai užsuku, nes gyvenu kaip ligoninėj doh.gif : dukra serga, šuo serga, pati irgi jaučiuosi labai prastai doh.gif . Nu tikras lazaretas lotuliukas.gif . Penktadienį iškilmingai gavom pažymėjimus už OLWEUS'us, tai norėjau pasakyti, kad jie realūs, ne mokyklos išrašyti, taigi aš buvau teisi kažkada seniai sakiusi, kad gausim pažymėjimus (o kai kas ginčijo, kad nieko panašaus mirksiukas.gif ). Kiekvienai įrašyta tiek valandų, kiek realiai užsiėmimų lankė, tai kas kiek užsidirbo, tiek ir turi (pvz.aš - 36 val) 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 03 28, 19:47)
Sveikutės. Džiugu, kad tokie gražūs nauji namučiai  4u.gif . Pati mažai užsuku, nes gyvenu kaip ligoninėj  doh.gif : dukra serga, šuo serga, pati irgi jaučiuosi labai prastai  doh.gif . Nu tikras lazaretas  lotuliukas.gif . Penktadienį iškilmingai gavom pažymėjimus už OLWEUS'us, tai norėjau pasakyti, kad jie realūs, ne mokyklos išrašyti, taigi aš buvau teisi kažkada seniai sakiusi, kad gausim pažymėjimus (o kai kas ginčijo, kad nieko panašaus  mirksiukas.gif ). Kiekvienai įrašyta tiek valandų, kiek realiai užsiėmimų lankė, tai kas kiek užsidirbo, tiek ir turi (pvz.aš - 36 val)  4u.gif .

Sveikite 4u.gif
Mes taip pat turim tokius pažymėjimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 03 28, 19:47)
Sveikutės. Džiugu, kad tokie gražūs nauji namučiai  4u.gif . Pati mažai užsuku, nes gyvenu kaip ligoninėj  doh.gif : dukra serga, šuo serga, pati irgi jaučiuosi labai prastai  doh.gif . Nu tikras lazaretas  lotuliukas.gif . Penktadienį iškilmingai gavom pažymėjimus už OLWEUS'us, tai norėjau pasakyti, kad jie realūs, ne mokyklos išrašyti, taigi aš buvau teisi kažkada seniai sakiusi, kad gausim pažymėjimus (o kai kas ginčijo, kad nieko panašaus  mirksiukas.gif ). Kiekvienai įrašyta tiek valandų, kiek realiai užsiėmimų lankė, tai kas kiek užsidirbo, tiek ir turi (pvz.aš - 36 val)  4u.gif .

Sveikinu, 4u.gif Pasidare idomu kodel mes be pazymejimu...
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2011 03 28, 19:47)
Sveikutės. Džiugu, kad tokie gražūs nauji namučiai  4u.gif . Pati mažai užsuku, nes gyvenu kaip ligoninėj  doh.gif : dukra serga, šuo serga, pati irgi jaučiuosi labai prastai  doh.gif . Nu tikras lazaretas  lotuliukas.gif . Penktadienį iškilmingai gavom pažymėjimus už OLWEUS'us, tai norėjau pasakyti, kad jie realūs, ne mokyklos išrašyti, taigi aš buvau teisi kažkada seniai sakiusi, kad gausim pažymėjimus (o kai kas ginčijo, kad nieko panašaus  mirksiukas.gif ). Kiekvienai įrašyta tiek valandų, kiek realiai užsiėmimų lankė, tai kas kiek užsidirbo, tiek ir turi (pvz.aš - 36 val)  4u.gif .

Būkit gerutė, parašykit praktinę naudą programos ar pajutote, mat mąstom, ar užsiimt su ja ar ne. Įdomu sužinoti vertinimus iš pirmų lūpų. Ar nebuvo vargas kolektyvui?
Atsakyti
Labukas,
Matau, kad diskutuojant apie dovanas mamytems. Galbut galima butu padaryti sage dekupazine.
Atsakyti
QUOTE(lamur @ 2011 03 28, 21:29)
Labukas,
Matau, kad diskutuojant apie dovanas mamytems. Galbut galima butu padaryti sage dekupazine.


Aš galvojau apie dekupažą, bet nemanau, kad vaikai gražiai priklijuos servetėlę, o bet kaip nesinori cool.gif

Radau kaip nuvelti gėlytę ir pasirodo, kad visai nesunku thumbup.gif

Velta gėlytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 28 kovo 2011 - 19:41
http://www.tindirind...rbiai/dekupazas
Gal kils kokiu minciu smile.gif
Atsakyti