Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimas nutrauktu pieneliu

Sveikos mamytes 4u.gif As savo mergyte jau penktas menuo maitinu nutrauktu pieneliu. Nusitraukineju pientraukiu. smile.gif Deje, ji niekaip neieme kruties, tad nusitraukineju iki siol. smile.gif mane domina ar yra daugiau taip maitinanciu mamyciu ir ar ilgai to pienuko buvo , nutraukinejant, o ne zindant?
Papildyta:
Laukiu jusu pasisakymu smile.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif Mano drauge taip maitina, jau bus 9 menesiai mergytei. smile.gif
Atsakyti
Labas smile.gif

Buvo tokių mamyčių smile.gif Savąjį išmaitinau iki 1m 4 mėn dieną nusitraukinėjau, o naktim žindžiau.. dieną neimdavo krūties, o naktį puikiai.. smile.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
dekui mamytes uz atsakymus 4u.gif kaip matau, galima sekmingai maitinti ilgai ir nutrauktu pienuku. smile.gif tikiuosi iki metu bent ismaitinti thumbup.gif
Atsakyti
Labai tau to linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2011 03 31, 14:32)
Labai tau to linkiu 4u.gif


Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Mano abi dukrytes neeme kruties,todel su abiem nutraukinejau. Pirmaja ismaitinau pilnai 2 menesius, bet buvau truputi prisisaldzius. O antraja iki 4men pilnai ir vel prisisaldziau bet tiek daug kad jau menuo kaip duodu saldyta piena ir dar jo turiu pilna kamera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sima341 @ 2011 04 01, 00:53)
Mano abi dukrytes neeme kruties,todel su abiem nutraukinejau. Pirmaja ismaitinau pilnai 2 menesius, bet buvau truputi prisisaldzius. O antraja iki 4men pilnai ir vel prisisaldziau bet tiek daug kad jau menuo kaip duodu saldyta piena ir dar jo turiu pilna kamera  ax.gif


mane domina kaip su tuo
šaldytyu pienuku, ar ji galima duoti gert vaikui, ar jis tinkamas tik i kosytes skiesti? smile.gif Beje, kaip jum pienas pradejo dingineti, zinoma, jei ne paslaptis mirksiukas.gif ar tai vyksta po truputi, ar dingsta staiga?
Atsakyti
Staiga pienas nedingsta, jei jau pradeda atrodyti, kad pritraukiate mažiau, tiesiog porą trejetą dienų reikia padažninti nusitraukimą - pvz. ne kas tris val, o kas dvi, ar nepatingėti ir kas valandą. Tada kad ir mažiau pritrauksite vienu metu, bet jau turėsite maitinimui porcija.. o dažniau traukiant, pradės daugiau gamintis kitiems kartams ... toks jau rimtas darbas čia... padirbėt reikia, rankų nenuleist wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snapp @ 2011 04 01, 20:03)
mane domina kaip su tuo
šaldytyu pienuku, ar ji galima  duoti gert vaikui, ar jis tinkamas tik i kosytes skiesti?  smile.gif Beje, kaip jum pienas pradejo dingineti, zinoma, jei ne paslaptis mirksiukas.gif  ar tai vyksta po truputi,  ar dingsta staiga?


tiek pirmoji gere tiek mazoji dabar geria be problemu thumbup.gif , skonis kazkiek pasikeite, bet kiek skaiciau tai neturi jokios itakos kokybei, del to ir duodu. O pradejo dingineti po truputi, ir beveik per menesi visiskai, baigesi. Traukiau paskutiniu metu kas 2 valandas, bet stresas, nuovargis nereguliari mityba padare savo verysad.gif
Tik buvau labai nustebinta savo seimos gydytojos, kai pasakiau kad baigesi pienas ir kad primaitinu misiniu, tai man ji atsove saldyta pilk lauk arba sau i kava pilkis o vaikui duok misini, nes tas saldytas neatitinka pagal amziu. Bet juk misinys taip pat yra daromas nuo 0 iki 6 men g.gif , o ne nuo 0 iki 1men, nuo 1men iki 2men ir t.t
As manau geriau duot savo saldyta kad ir neatitinka pora menesiu, bet ne misini.
O misinuka duodu del to kad po truputi organizmas pratintusi, prie jo g.gif . Nors savo pieno turiu labai daug bet jis baigsis po kokio menesio, o dabar kai matau kad skauda pilvuka nuo misinio duodu daugiau savo pieno ir pivukas susitvarko. thumbup.gif
Atsakyti
vyresnele ismaitinau beveik iki 5men.tokiu budu, bet per visus menesius turejau net tris uzdegimus, kadangi sunku man buvo kontroliuot pienuko gamyba, lb jau daug to pienelio gaminosi, po trecio teko nutraukt pieneli verysad.gif
Atsakyti
Taip maitinau iki 6 mėn., tai yra tiek, kiek ir planavau. Nutraukinėjimas pientraukiu tikrai nestabdė pieno gamybos, atvirkščiai, maniškė neištraukdavo gerai pieno ir jis buvo bepasibaigiantis, taigi perėjau ant pientraukio ir pripumpuodavau 1 l per parą.
O dėl visų uždegimų, jei pajusdavau, kad susidarinėja koks guzelis - į šiltą vonią pasilepinimui, po kurios pieną labai lengvai ir greitai ištraukdavau. Buvau pastebėjusi, kad kai tik pilnatis, tai ir prasideda latakėlių kimšimaisi. Matyt cikliškumas turėjo įtakos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zapukė: 10 balandžio 2011 - 13:26