Įkraunama...
Įkraunama...

Esu ištekėjus ir turiu pastovų meilužį seksui

Labas visiems 4u.gif ,
Matau nubaigėt temą. Tiesa gerokai sudirbot, bet ką padarysi. Jeigu žmonės skato, reiškiasi-vadinasi tema įdomi bei intriguojanti.

Priminsiu savo istoriją:
Esu ištekėjus ir jau beveik metai, kaip turiu meilužį seksui, kuris yra nuostabus ne tik kaip meilužis, bet ir yra atgaiva sielai, ne tik kūnui. Tiesa galvoju nutraukt tuos santykius po 2 sav., kai abu grįšim iš darbinės kelionės. Dabar dar negaliu, nes noriu pasidžiaut juo ir paskutinemis mūsų meilės dienomis. Žinau, kad bus sunku ir man ir jam, bet aš visgi pabandysiu. Ir tikiuosi, kad tuomet pats gyvenimas gal būt viską sudėlios į savo vietas.
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 31, 11:55)
Labas visiems 4u.gif ,
Matau nubaigėt temą. Tiesa gerokai sudirbot, bet ką padarysi. Jeigu žmonės skato, reiškiasi-vadinasi tema įdomi bei intriguojanti.

Priminsiu savo istoriją:
Esu ištekėjus ir jau beveik metai, kaip turiu meilužį seksui, kuris yra nuostabus ne tik kaip meilužis, bet ir yra atgaiva sielai, ne tik kūnui. Tiesa galvoju nutraukt tuos santykius po 2 sav., kai abu grįšim iš darbinės kelionės. Dabar dar negaliu, nes noriu pasidžiaut juo ir paskutinemis mūsų meilės dienomis. Žinau, kad bus sunku ir man ir jam, bet aš visgi pabandysiu. Ir tikiuosi, kad tuomet pats gyvenimas gal būt viską sudėlios į savo vietas.

Žmonės labai daug peza be reikalo, nu bet ką padarysi...
O su tuo nutraukimu tai galvoju kad čia baisus dalykas būtų - ėjimas prieš gamtą tiesiai. Taip galima tik nervus susigadint, nes tampys juos visą gyvenimą iki grabo lentos. O dar kai darbas tas pats, matai tą žmogų kiekvieną dieną... Nu nežinau, manau kad beprasmiškas reikalas tokie bandymai būtų schmoll.gif .
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 31, 11:55)
Tiesa galvoju nutraukt tuos santykius po 2 sav., kai abu grįšim iš darbinės kelionės.



O nebus spaudimo darbe, karjeros žlugdymo, jei pavyktų viską nutraukti? Vyrai būna kerštingi ir taip lengvai nelinkę atsisakyti malonumų.
Atsakyti
QUOTE(laumupė @ 2011 03 31, 12:35)
O nebus spaudimo darbe, karjeros žlugdymo, jei pavyktų viską nutraukti? Vyrai būna kerštingi ir taip lengvai nelinkę atsisakyti malonumų.


Butent, ypac kai juos nutraukia moteris. Suveikia ju ego.
Atsakyti
QUOTE(mongolas @ 2011 03 31, 03:43)
na, missis mount, kad viskas taip būtų paprasta - pilna tema patarimų Džuljanai, ką reikia daryti - ir pati radai receptą (tą iš kito forumo) - tereikia tik užsiimti geležinės valios pastangomis ir viskas susitvarkys. Bet pati pasakyk - kiek žmonių turi tokią geležinę valią? Ir jei jau 'pasisekė' su antra puse, kad prisireikė tokių titaniškų pastangų - tai ar tikrai verta? Pačios patirtis byloja - nepririši gi vyro, kad ir kaip stengtumeisi. O šeimą tai išsaugoti norisi - tiek pačiai tai suprantama, tiek Džuljanai tas pats - kad vaikui būtų geriau - tai ir blaškosi žmonės (arba tyliai kenčia). O kur daugiau pasiguosti jei ne čia?

Nesupratot , tai vyras mane buvo vaikais pririses , o as jauna dura.
Titaniskos pastangos buvo issiskirt. Beje nesuprantu to zodzio seima , jis nebetinka , nes as ir exsui sakydavau , mes ne seima , mes du individai praktiskai neturintys salycio tasku , bet prisidirbe vaiku. Seima tai tas darinys , kur anksciau kelios kartos kartu gyveno , siejamos ne emociniu o turto rysiu.
Visas tas reikalas atgyveno , o jaunos ponios su neistikimais vyriokais vis dar tebeklykauja apie kazkokias seimas. Kada suvoks , kad to neber.
Atsakyti
QUOTE(misis Mount @ 2011 03 31, 12:49)
Nesupratot , tai vyras mane buvo vaikais pririses , o as jauna dura.
Titaniskos pastangos buvo issiskirt. Beje nesuprantu to zodzio seima , jis nebetinka , nes as ir exsui sakydavau , mes ne seima , mes du individai praktiskai neturintys salycio tasku , bet prisidirbe vaiku. Seima tai tas darinys , kur anksciau kelios kartos kartu gyveno , siejamos ne emociniu o turto rysiu.
Visas tas reikalas atgyveno , o jaunos ponios su neistikimais vyriokais vis dar tebeklykauja apie kazkokias seimas. Kada suvoks , kad to neber.


Esu is tu, kuriem tradicinis poziuris i seima, nera vertybe. Bet jokiu budu nenuvertinu santuokos, nes suvokiu, kad yra zmones, kurie puoselejas tai, ji jiems yra vertybe. Ju pasirinkima/vertybes gerbiu, lygiai taip pat tikiuosi, kad ir jie bus tolerantiski panasiai mastanciu, kaip as, atzvilgiu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 03 31, 13:57)
Esu is tu, kuriem tradicinis poziuris i seima, nera vertybe. Bet jokiu budu nenuvertinu santuokos, nes suvokiu, kad yra zmones, kurie puoselejas tai, ji jiems yra vertybe. Ju pasirinkima/vertybes gerbiu, lygiai taip pat tikiuosi, kad ir jie bus tolerantiski panasiai mastanciu, kaip as, atzvilgiu.

dafai destai poziuri i siuolaikine seima ir jos vertybes .
Kas tavo manymu dabar yra seima , einamuoju momentu , o ne kazi kada .
O vyrai jo , kerstingi kiaules , net jeigu ir visai nieko bendro su jais neturi , netycia uzkabinsi koki karjeros kampa ir net geriausi tampa tikrais vyrais , kurie parodys bobai jos vieta .
Atsakyti
QUOTE(misis Mount @ 2011 03 31, 13:05)
dafai destai poziuri i siuolaikine seima ir jos vertybes  .
Kas tavo manymu dabar yra seima , einamuoju momentu , o ne kazi kada .
O vyrai jo , kerstingi kiaules , net jeigu ir visai nieko bendro su jais neturi , netycia uzkabinsi koki karjeros kampa ir net geriausi tampa tikrais vyrais , kurie parodys bobai jos vieta .


Esu daug ta tema rasiusi, viena is temu, tiesiog nenoriu tersti temos
Mano blevizgos prasideda nuo 5psl. Nors ir iki tai idomu paskaityti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 31 kovo 2011 - 12:13
QUOTE(Moonte @ 2011 03 31, 12:10)
Esu daug ta tema rasiusi, viena is temu, tiesiog nenoriu tersti temos
Mano blevizgos prasideda nuo 5psl. Nors ir iki tai idomu paskaityti.


Moonte man, patiko 4u.gif

Pilnai pritariu, jog SUGYVENTI yra labai grazu, ir sugyventiniai kuria seima, o ne stampas pase, ar zodziai prie altoriaus, kuriuos sutrypus bandoma vaidinti jog viskas ciki, kas akiai nematoma
Atsakyti
QUOTE(Džuljana @ 2011 03 31, 10:55)
Labas visiems 4u.gif ,
Matau nubaigėt temą. Tiesa gerokai sudirbot, bet ką padarysi. Jeigu žmonės skato, reiškiasi-vadinasi tema įdomi bei intriguojanti.

Priminsiu savo istoriją:
Esu ištekėjus ir jau beveik metai, kaip turiu meilužį seksui, kuris yra nuostabus ne tik kaip meilužis, bet ir yra atgaiva sielai, ne tik kūnui. Tiesa galvoju nutraukt tuos santykius po 2 sav., kai abu grįšim iš darbinės kelionės. Dabar dar negaliu, nes noriu pasidžiaut juo ir paskutinemis mūsų meilės dienomis. Žinau, kad bus sunku ir man ir jam, bet aš visgi pabandysiu. Ir tikiuosi, kad tuomet pats gyvenimas gal būt viską sudėlios į savo vietas.


Visos tos kalbos apie karjera galima pabaiga, viršininko ambicijas ir tt be abejo ne iš piršto laužtos. Bet man labai įdomu, ar pati sugebėsi užgniaužti potraukį jam. Šiam momentui matau kad pas jus viskas pačiam smarkume smile.gif. Nutraukti santykius pike yra daug sunkiau. Jug tu kasdieną jį matysi, akys susitiks... o jausmai tai jug nepasimirš taip greit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mongolas @ 2011 03 31, 01:59)
1Neištikimybės priežastys kažkodėl dažnai suplakamos į vieną krūvą ir sprendžiama tada apie pačią neištikimybę labai paprastai. Žmonės labiausiai nori neištikimąsias kalėmis vadinti tada, kai joms taip atsitiko 'iš gero gyvenimo' - vyras buvo geras ir mylintis, bet jo nepakako, tai tokia kalė ir nuėjo į kairę (meiluzis pasisaldinimui, duona subine drasko smile.gif ). Bet žmonės patys supranta, kad taip būna retai ir daug daž1niau būna taip, kad šeimoje tikrai ne viskas tvarkoje - Džuljana, kaip pati pasakojai - pas tave irgi netvarkoje buvo, vyras pats lakstė, reikėjo guostis kažkam (jei teisingai atsimenu). Todėl visi ir klausia pirmiausia - o kaip šeimoje tokiu atveju reikalai. Tačiau nuostata kaip į kales perkelia ir tada - pagrinde kaltinimas, kad pati kažką ne taip darai ir tikrai ne tokiu būdu reikia spręsti savo problemas.
Tačiau juk kas šeimoje blogai irgi labai skiriasi. Lengviausiai meilužis atleidžiamas tada - kai kitas partneris neištikimas (kiek supratau, net ir Kitokia28 pateisintų neištikimybę, jei jos partneris taip elgtųsi) - tai kažkaip atleidžia nuo moralinių įsipareigojimų kitai pusei. Tuo tarpu kitokia priežastis - atšalę santykiai, tai kad partneris nustojo jaudinti - tai neatrodo pateisinama. Tada paprastai žmonės sako - dirbti reikia, stengtis. Kaip paradoksuale pastebėjo - viskas įmanoma, ir drugeliai pilve, ir aistra, jei tik du žmonės stengiasi dėl vienas kito. Tikrai manau, kad jei abi pusės stengtųsi, tai ko gero viskas gautųsi. O kas jei antra pusė nesistengia? Jei jai (ar jam) tai nėra įdomu? Tiesiog kitai pusei jūs nekeliate daug intereso, jam yra kitų prioritetų gyvenime? Ar galiausiai seksualinis nesuderinamumas - vyrai dažnai tuo skundžiasi dėl savo žmonų, bet ir žmonos skundžiasi kartais taip dėl savo vyrų - kaip tada? Pavyzdžiui, laumiuks juk nesugebėjo sugundyti savo vyro - tas nepasidavė (tiesas, ten dar kitos priežastys buvo, bet vis tik). O luttukes vyras - ar daug stengėsi savo santykius palaikyti, dirbti, ir ar dabar luttuke kalta, kad jų santykiai priėjo iki kritinės ribos? Taigi, antra pusė į kairę nelaksto, bet ir nesistengia ugnelės pakurstyti - tai kokia išeitis tada? Juk moteriai reikia būti mylimai ir geidžiamai? Juk Džuljanai gerai ne vien tik dėlto, kad atkeršijo, bet ir dėl to, kaip ji jaučiasi šalia meilužio (tas pats su dura - lygiai taip pat jaučiasi, nors neištikimybė lyg dar neįvykusi)?
Papildyta:
2Ir dar norėjau paklausti -  aš suprantu, kodėl šioje forumo dalyje lankosi džuljana, luttuke, dura, laumiux. Bet kodėl čia lankotes paradoskuale, kitokia28 (taipogi senmerge į tą tarpą)? Toks įspūdis, kad pas jus šeimose viskas gerai, meilužiai kaip ir galvoje neturėtų būti, tai ką jūs čia veikiate (tikrai noriu paklausti susidomėjęs, o ne priekaištauti)? Ar panašiai kaip montekristai, kuri sau negali atsakyti, ar jai reikia meilužio, ar nereikia? Ar tai noras padėti visoms vargstančioms ir susipainiojusioms?
Papildyta:
3SKELBIMAS:
pardavinėju platoniškus santykius
(už papildomą mokestį - su paslėptu nurenginėjimu akimis ir perspektyva peraugti į neplatoniškus)

1 auksiniai žodžiai
2šitas klausimas ir man kilo tik nedrįsau rašyt kažkodėl....
3susigundyčiau, tik gaila kad neperku santykių jie arba yra arba ne....
Atsakyti
QUOTE(Neatrastoji @ 2011 03 31, 13:50)
2šitas klausimas ir man kilo tik nedrįsau rašyt kažkodėl....



A ko taip? Juk su pagaliu per sprandą nebūtumėt gavus biggrin.gif
Atsakyti