Įkraunama...
Įkraunama...

Mano draugas/sutuoktinis - nelegalas, 2 tema

QUOTE(Iloncikas_Londonas @ 2012 02 26, 19:44)
nelegalui niekas neattidarys joint bank account. visu pirma reikia pasidaryt elektros arba vandens saskaita. tiesiog irasyt zmogu i saskaita... tai ir bus joint account... per lietuviu kataliku baznycia tuoktis negalima... si santuoka nera pripazystama uk. Uk pripazysta tik church of england.. vienintele vieta i kuria galit ir turit kreiptis yra registry office... jeigu turite dvejoniu ir nezinote iki siol nuo ko pradet ir kokiu dokumentu reikes legalizuotis jusu partneriui, parasykit emaila i ilpservice@yahoo.com ir suteiksiu jums konsultacija...
Papildyta:
kolkas nelegalai gali tuoktis sioje salyje, tad nera ko bijot to , kad pase nera vizos. Partneriui uzduos klausyma , kada jis atvyko i uk ir kiek laiko jis randasi uk , bei kaip jis i sia sali atvaziavo..

aciu labai.parasysius i emaila jums.
Atsakyti
sveikos

norejau paklausti mes su vyru jau beveik metai santuokoj bet gyvenam atskirai as londone jis kitoj saly,nuo ko pradeti kad jis galetu cia atvykti,tamsus miskas man cia

schmoll.gif dekui kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(mamulyte25 @ 2012 03 03, 13:30)
sveikos

norejau paklausti mes su vyru jau beveik metai santuokoj bet gyvenam atskirai as londone jis kitoj saly,nuo ko pradeti kad jis galetu cia atvykti,tamsus miskas man cia

schmoll.gif dekui kas atsakys


reikalinga jam viza atvykti i sali, ja turetu gauti be problemu, jeigu jus cia gyvenate nuolatinai ir galite tai iroditi. O tada tvarkytis dokumentus jusu vyrui del teises gyventi nuolatinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gedvy @ 2012 03 03, 13:09)
reikalinga jam viza atvykti i sali, ja turetu gauti be problemu, jeigu jus cia gyvenate nuolatinai ir galite tai iroditi. O tada tvarkytis dokumentus jusu vyrui del teises gyventi nuolatinai mirksiukas.gif

bet man tik neaisku

jis gyvena europos sajungoj ir turi tos salies dokumenta? ir kokios vizos jam reikia prasyti?
Atsakyti
Visu pirma reikia issiaiskint kokioje ES valstybeje gyvena jusu vyras bei kai minejot turi tos salies dokumentus? Ka jus turite omeny? ES salies pasa ar rezidenta?

Jus paaiskinkit savo situacija konkreciai tada bus imanoma atsakyt , ko jums reikia ir nuo ko pradet
Atsakyti
QUOTE(ramaska2 @ 2012 02 25, 18:52)
o tai kaip jam eit su gruzinisku pasu tiks?jis gi nelegaliai cia.


Bilui pasidaryti nereikia paso. Tik paskambinkit kuriam nors is savo tiekeju (vandens, elektros, duju) ir paprasykit kad prirasytu dar viena varda. Sekmes!
Atsakyti
QUOTE(kacicha @ 2012 03 08, 15:52)
Bilui pasidaryti nereikia paso. Tik paskambinkit kuriam nors is savo tiekeju (vandens, elektros, duju) ir paprasykit kad prirasytu dar viena varda. Sekmes!

aciu jau pasidarem smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif


Mane vis kankina keletas klausimu, gal pas jus rasiu man taip rupimus atsakymus g.gif

Su leidimu laikinai gyventi LT, ne LT pilietis
gauna viza, na tarkim UK(Airija ar Skotija),

"jeigu sutuoktine toje salyje gyvena nuolatinai ir gali tai irodyti, tada tvarkomi dokumentai vyrui del teises gyventi nuolatinai"

scenarijus tas pats, tik sutuoktiniai kartu nori vykti is LT i pasirinkta sali UK(Airija ar Skotija), kaip tada viskas tvarkoma, nes sutuoktine ten negyvena/nedirba, jie vyksta kartu, kaip susitvarkyti viska kad po vizos pasibaigimo laiko vyras nebutu issiustas is salies?

Gal kuri susidurete su tokia situacija?

Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2012 09 17, 18:45)
Sveikos smile.gif
Mane vis kankina keletas klausimu, gal pas jus rasiu man taip rupimus atsakymus g.gif

Su leidimu laikinai gyventi LT, ne LT pilietis
gauna viza, na tarkim UK(Airija ar Skotija),

"jeigu sutuoktine toje salyje gyvena nuolatinai ir gali tai irodyti, tada tvarkomi  dokumentai vyrui del teises gyventi nuolatinai"

scenarijus tas pats, tik sutuoktiniai kartu nori vykti is LT i pasirinkta sali UK(Airija ar Skotija), kaip tada viskas tvarkoma, nes sutuoktine ten negyvena/nedirba, jie vyksta kartu, kaip susitvarkyti viska kad po vizos pasibaigimo laiko vyras nebutu issiustas is salies?

Gal kuri susidurete su tokia situacija?

Aciu is anksto 4u.gif

sveiki, mes praejome visa sita kelia smile.gif. Jusu sutuoktinis turi kreiptis i Britu ambasada Vilniuje. berods visa anketa, kuria reikes jam uzpildyti-yra online. reikes rodyti leidima gyventi LT, darbo uzmokescio pajamas, taip pat jusu. jeigu turite nekilnojamo turto-taip pat reikes registru centro originaliu dokumentu. ten turetu jam isduoti leidima vykti kartu su jumis i GB, jis galioja 6 menesius. tada atvykus svarbiausia jums isidarbinti (net ne jam!) - ir isdirbti n maziau 12 menesiu 1 darbdaviui. nelaukdami , kada baigsis jo laikina visa- turite siusti visus dokumentus (uzpilde anketa- ji taip pat yra online) i home office. ir laukiat. dazniausiai iki 6 menesiu atsiuncia laikina rezidento kortele (arba iklijuoja i pasa kaip viza) , kuri galioja 1 metus. dar nepraejus tiems 1 metams- istorija is naujo- siunciat forma, dokus- laukiat.. tada jau atsiuncia 5 metams smile.gif Vienu zodziu- ilga kelione per kopas kaip sakant.... bet ka darysi- tokios taisykles- jei mylit vienas kita- tikrai viska iveiksite bendrom jegom!! Sekmes smile.gif P.S.- jeigu dar kas domina- rasykit man asmenine zinute-pasistengsiu padeti. nes musu identiska situacija buvo smile.gif
Atsakyti
Tegaliu pasakyti, kad Airijoje sis dalykas daug lengvesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes,o ka daryti jei busimasis vyras yra uk,bet jo tiek viza tiek pasas sulaikyti?
Atsakyti
sveikos mergaites,reikia skubios pagalbos.mano vyras urainos pilietis,isivaizduokite siandien pasiemem dokumentus is pasto,o ten parasyta kad vyrui nesuteikta viza.Cia jau buvo pratesimas po 5 metu vizos.tai dabr reikia duoti apeliacijai turbut,gal kartais kam nors teko susidurti su tokia situacija?

buciau labai dekinga uz kokius nors patarimus
Atsakyti