Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę

QUOTE (zuikelee @ 2003 09 25, 01:11)
noreciau suzinot atsiliepimu apie apsisaugojimo priemone-spirale.ar patikima?kokie pokyciai?ir t.t

Jau nepamenu tiksliai, bet gal pries kokius astuonerius metus man buvo ivesta varine spirale. Menstruacijos buvo ilgesnes, skausmingos ir labai gausios. sad.gif Po ketveriu metu, isemus spirale, vartojau geriamuosius kontraceptikus - menstruaciju laikas sutrumpejo, jos pasidare ne tokios gausios ir skausmingos, bet as pasunkejau kokia 8-10 kg sad.gif
Dabar noreciau detis Mirena, bet kol kas negaliu, nes maitinu 2.gif kudikeli...
Atsakyti
Turiu Nova -T ir esu patenkinta! Svarbiausia, kad net nepajuntu kai prasideda menesines wink.gif Pirma menesi buvo labai didelis kraujavimas, gydytoja israse spec.vaistuku-labai padejo! O nuo Mirenos kaskodel mano mamyte atkalbejo (o ji pas mus seimos daktare) dry.gif
Atsakyti
Kiek domejausi, Mirena tikrai veikia patikimai ir neabortuojanciai, o panasiai kaip tabletes, tik su mazesniais pasaliniais poveikiais, patikimumas mazdaug 1 is 1000, o ne is 100...

O del paprastu variniu spiraliu, tai niekam nerekomenduoju-tikrai dabar jau esu isitikinus, kad tuos kelis menesius, kol man ji buvo ideta kaskart ivykdavo mini abortas, nes buvo nezmoniskas kraujavimas, skausmas ir ziauri savijauta..dar tada maitinau kudiki krutimi, tai buvau nusivarius iki visisko issekimo sad.gif
Paskui issiemiau, ir atsizegnojau visiems laikams, geriau jau tada labiau rizikuoti arba daug sumoketi..Prisimenu ta laikotarpi su spirale kaip tikra kosmara, bet kazkaip nebuvau uzfiksavus to abortuojancio veikimo is anksto, tik veliau akys atsivere..
Atsakyti
as isidejus varine spirale, jau eina 3 metai blink.gif ir jau laukiu vizito pas gydytoja, kad ja man isimtu. Pradejo pastoviai mausti pilvo apacia, pries menesines tepa, nors ir po ju dar truputuka mad.gif , o ir su vyras skundziasi kad ja pastoviai jaucia mad.gif .Nuo kontraceptiku jau buvau atsizegnojus, bet jauciu vel reis ju atsiprasyti biggrin.gif
Atsakyti
As po pirmo vaiko tris metus turejau isidejus paprasta varine spirale. Viskas man buvo gerai, nieko nejauciau, nieko neskaudejo. Man patiko. thumbup.gif Tik buvo vienas vienintelis minusas- buvo gausesnes menesines.
Dabar po antro vel galvoju detis. Tik neissirenku: paprasta ar mirena. Mirena zavi, kad sumazeja kraujavimas ir lieka tik tepliojimas. Bet kaina truputi kandziojas...Gal galima butu lizingu? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Aš turėdama spiralę, niekad nesisaugojau (nors gal ir yra galimybė pastoti, bet ji tikriausiai yra visada wink.gif )

O kai man ją dėjo, neatsimenu nei vieno blogo prisiminimo (nei dėl skausmo, nei kad buvo mėnesinės).
Mažiau reikia galvoti ir viskas bus gerai wink.gif
Aš tada maniau, kad reikia įsidėti ir nieko net neimiau į galvą (kad skaudės, ar kad nepatogu, jog yra mėnesinės). Ne vyras juk ten krapštosi, o gydytoja, kuri tuo užsiima smile.gif
Atsakyti
Taip, spirale gali ideti ir ne per menesines, bet reikia 100 proc. buti garantuota, kad nera nestumo. wink.gif
O del idejimo - tai gal kaip kam - vieniem nemalonu, kitiem labai baisu. Ne, aisku, malonumo ziauraus nera, bet ....... Siek tiek pilvo apacia maudzia kaip pries menesines, ir tiek. Aisku, yra moteru kurios pastoja ir su spirale. As jau patikrinau wink.gif , antra isidejau per 7 metus. Jokiu problemu, laisve sekse, jokiu minciu apie neplanuota nestuma!!! Na ne, minciu tiesa kartais buna, bet kai...... tai ir vel isitikinu, kad dar nera spirale manes pavedusi!!! biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Noreciau suzinoti kelis dalykus. Mano paneliai 21metai ir ji isidejus spirale. Butu labai idomu suzinot kokios priezastys gali pastumeti tokiam poelgiui. Nes kaip tik sito jos paklausiu ji stengiasi kuo greiciau baigti apie tai snekas. Mane tas trigdo, o draugai sneka, kad ji turejo buti nescia ir t.t Jos spaust tikrai nenoriu, draugiu patarimo klaust kazkaip nepatogu, likot tik jus. Busiu labai dekingas jei kas nors pades!

Dekui
Atsakyti
Na tiesa sakant spirale moterys dedasi, kad isvengt nepageidaujamo nestumo - o gal tu galvojai kad del kazko kito:). Na o jei nenori nestumo, tai nereiskia, kad buvo nescia. Siaip spirale yra rekomenduojama gimdziusiom moterim, nors gali isidet ir negimdziusi.
Nesuk galvos, o jei labai labai jau kazkas ramybes neduoda, tai tiesiai ir paklausk drauges:)
Atsakyti
Na as nzn, jei butu tik, kad isvengt nestumo, ji tikrai nepradetu elgtis lyg kazkas grasintu, panikuoti, o atsakytu paprastai ir aiskiai. O kai zmogus ka nors bando nuslept, tai tikrai matosi labai aiskiai. Tai uztad ir noreciau suzinoti kokios priezastys? O be gimdymo ir nori isvengti nestumo gali buti kokiu priezasciu?

Ps. Del tiesiai sviesiai paklausimo as jos klausiau 3 ar 4 kartu bet... Ir kiki tau butu malonu jei tave draugas spaustu pasakyti tai ko nenori sakyt?
Atsakyti
PASIMETES, gali buti ramus! KIKI, visai teisi - tai kontraceptikas, tas pats kaip prezervatyvas. Ir psirale, tai nera metalo gabalas, kaip gal tu isivaizduoji, tai galima sakyti toks "siulelis", tai tas pats lyg tavo mergina kasdien gertu tabletes, kad nepastotu. O spirale patogiau, nes jei uzmirsai isgerti tabletyte, gali gandrai atskristi!

Daugiau jokiu priezasciu nera ir buti negali! Spirale net nuo ligu ivairiausiu veneriniu neapsaugo. TAi tik vaistas padedantis nepastoti.

Jei tavo drauge buvo nescia, tai jai turejo padaryti isvalyma arba aborta ir tik po to, praejus kuriam laikui, gali deti spirale. Nesciom tokiu dalyku niekas nedaro!
Neklausyk tu draugu, jie patys nieko nesupranta, tai tau tik gala kvarsina!
Atsakyti
Na jau tikrai neteko girdėti, kad spiralė būtų dedama kam nors kitam, išskyrus kontraceptinius sumetimus g.gif
O kad tavo mergina vengia apie tai kalbėti... Hm... Gal tu tiesiog ne tokiu tonu jos klausi?
Įsivaizduoju, jei aš įsidėčiau spiralę ir manęs mano vaikinas imtų primygtinai klausinėti, kam aš ją įsidėjau, palaikyčiau jį... Na, kaip čia pasakius... Švelniai tariant, man jis pasirodytų kvailas, kad klausinėja tokio dalyko, nes nė neįtariau, jog 16 perkopęs vaikinukas nesuprastų, kam reikalinga spiralė g.gif
Atsakyti