Įkraunama...
Įkraunama...

The Sims

user posted image

Žaidžiam toliau 4u.gif

Sena tema čia vacation1.gif
Atsakyti
gal kas ambitions zaidzia? as ten nieko naujo dar nepastebejau biggrin.gif kaip reikia savo versla kurti?
Atsakyti
Žaidžiau kurį laiką smile.gif Tokio dalyko, kaip nuosavas verslas, kuris buvo lyg Sims 2, nėra. Gali tik nusipirkti mieste esančią įstaigą, pvz kavinę, knygyną. Arba tapti bendrasavininke smile.gif
Atsakyti
Jau senokai žaidžiau Simsius, pusmetį gal jau rolleyes.gif Norisi pažaisti, bet kompas lėtokas, sunkiai "paveža" verysad.gif

Kokie The Sims 3 papildymai išėję jau? Paskutinį kartą žaidžiau Ambitions, tai visai smagu, gaila, kad savo verslo nėra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruttaa: 07 balandžio 2011 - 16:38
o tai as pasidariau per telefona kad turiu savo versla,pasirinkau gardener ir truksta man tik kioskelio...is kur man ji parsisiusti? nes belieka visas darzoves taip pat pardavineti,kaip ir be papildymo,vezti i parduotuve ax.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Cia tik kalbates apie Sims 3?As zaidziu Sims 2 ir man kilo keleta klausimu blush2.gif Ar cia galieciau klausti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2011 04 15, 12:16)
Sveiki 4u.gif
Cia tik kalbates apie Sims 3?As zaidziu Sims 2 ir man kilo keleta klausimu blush2.gif Ar cia galieciau klausti? smile.gif

Ir apie senesnes versijas galima klausti smile.gif Naujausia versija Sims3, tad ir užvadinom taip temą.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 04 15, 12:51)
Ir apie senesnes versijas galima klausti smile.gif Naujausia versija Sims3, tad ir užvadinom taip temą.

Mane domina,kaip pinigeliu galima padidinti smile.gif Torrente skaiciau,kad modherlode duoda 5000 pinigu bet ar ta zodi irasyti kazkur reikia? blush2.gif
Ir kaip gaisra uzgesinti? smile.gif Kolkas tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2011 04 15, 15:11)
Mane domina,kaip pinigeliu galima padidinti smile.gif Torrente skaiciau,kad modherlode duoda 5000 pinigu bet ar ta zodi irasyti kazkur reikia? blush2.gif
Ir kaip gaisra uzgesinti? smile.gif Kolkas tiek 4u.gif

Kodas įrašomas paspaudus ctrl+shift+c smile.gif

Gaisrą galima užgęsinti paskambinus gaisrininkams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2011 04 15, 15:14)
Kodas įrašomas paspaudus ctrl+shift+c smile.gif

Gaisrą galima užgęsinti paskambinus gaisrininkams  4u.gif

Dekuj 4u.gif na,kita karta zinosiu,o tai vargse mano Simse zuvo verysad.gif
Atsakyti
Laba vakara,
šiandien parsisiunčiau trečią simsų dalį ir kaip visada - problemos.
Jau nekartą turint simsus man taip lyg vaizdas liejasi, visokios nesamonės rodosi, pvz:
user posted image . Galvojau, kad čia kažkas su vaizdo plokšte, bet ne - viskas gerai. Ką man daryti? Dar tokių pat biesų yra su simsų veidais (pvz kažkokie spalvoti kvadratukai, o ne veidai). Nebežinau ką daryt. Patarimų?
Atsakyti
Įtariu, kad įrašei nude patchą? T.y. tą failą, kuris atidengia lytinius organus biggrin.gif Ar klystu? Man irgi panašiai yra buvę, tik ne su simsais, o su aplinka smile.gif Tiltais ir pan.
O gal surašei rankom atnaujinimus?
Atsakyti