Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu meilužio:)

QUOTE(Vifsla @ 2011 04 05, 19:06)
ne nu suprantu..bet gundyt reikia kažkaip subtiliau, taip, kad ans visą kelią galvotų, kad tai jis gundo..ar kažkas panašaus... g.gif


tai sakyčiau ir subtiliai pradėjau, bet kai tiesiai paklausia tai tiesiai ir sakau, akytėm gi čia nepamirksėsi ax.gif
QUOTE(Moonte @ 2011 04 05, 19:18)
Jklmn oprst, mergos, nejau man senai-davatkai reik mokyt kaip vyrus viliot  doh.gif

Tie jusu "auksiniai lietuciai", ar Strapon'ai, tarytum su neandartaliecio kuoka zmogeliui per galva, ir be samones velkat i miegamaji. Ar verta visa turima arsenala iskart demonstruoti. A mokat siek tiek subtiliau, tuo pat metu gundyti ir drausti, buti akim pasiekiamom, bet paslaptingom. Na nebutina visas sagas atsegioti ir visa turini isversti apzvalgai. Na palikit siek tiek vietos fantazijai, intrigai, kad vyrui butu idomu nuo jusu, kaip rozes ziedlapius skabyti, kiekviena karta, nuskinus kvapnu lapeli, stebetis atradus kazka naujo, nepatirto, paslaptingo  rolleyes.gif

aš tai net neužsiminiau apie tai g.gif

QUOTE(Montekrista @ 2011 04 05, 19:27)
Tema labai tinkama Neatrastosios vilionėms.  Noriu meilužio. Va ji vienintelė kažko ir imasi. Viskas čia gerai ax.gif

aččiū brangioji wub.gif
Atsakyti
Na taip, bet bendras vaizdelis buvo toks.

Labos friends.gif

Su artejanciu birthday.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 05 balandžio 2011 - 20:38
vo, gimtadienio proga kai kam reikia vyruką perrišt kaspinėliu ir įteikt bigsmile.gif arba jis galėtų iššokt iš torto. be triusikų.
Atsakyti
o kas gims? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 04 05, 21:31)
Na taip, bet bendras vaizdelis buvo toks.

Labos friends.gif

Su artejanciu birthday.gif

bis.gif ačiū

na nežinau kaip buvo, bet žinau ką pati rašiau ax.gif

QUOTE(Montekrista @ 2011 04 05, 21:35)
vo, gimtadienio proga kai kam reikia vyruką perrišt kaspinėliu ir įteikt bigsmile.gif arba jis galėtų iššokt iš torto. be triusikų.

iš torto banalu, jau geriau perištas...
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 04 05, 21:35)
vo, gimtadienio proga kai kam reikia vyruką perrišt kaspinėliu ir įteikt bigsmile.gif arba jis galėtų iššokt iš torto. be triusikų.


Dieve, kol radau pageidavima

user posted image

user posted image

user posted image

Neatrastoji, rinkis koki tavo sirdele geidzia.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2011 04 05, 21:59)
Dieve, kol radau pageidavima

user posted image

user posted image

user posted image

Neatrastoji, rinkis koki tavo sirdele geidzia.

ačiū...bet matyt pasiimsiu visus tris, kiekvienam gyvenimo atvejui....jei vienas netiks tai kitą pabandysim wub.gif nors man pirmas saldainiukas toks labiau...tik kažkaip labai jaunutis atrodo ax.gif

bet kaip pataikei žinok su raudona spalva, pastaruoju metu nuo jos kreizėju wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neatrastoji: 05 balandžio 2011 - 21:07
QUOTE(Neatrastoji @ 2011 04 05, 22:04)
ačiū...bet matyt pasiimsiu visus tris, kiekvienam gyvenimo atvejui....jei vienas netiks tai kitą pabandysim wub.gif nors man pirmas saldainiukas toks labiau...tik kažkaip labai jaunutis atrodo ax.gif

bet kaip pataikei žinok su raudona spalva, pastaruoju metu nuo jos kreizėju wub.gif


Sveikinu su gimtadieniu!

Siunčiu taurę vyno smile.gif
user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif ogo, Neatrastoji, žiūriu visai rimtai varai bigsmile.gif thumbup.gif
Papildyta:
ir kodėl man tas apsirengęs vyras seksualesnis ir patrauklesnis už tuos, kaspinėliu perrištus? bigsmile.gif Matyt senstu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 04 06, 08:12)
lotuliukas.gif ogo, Neatrastoji, žiūriu visai rimtai varai  bigsmile.gif  thumbup.gif
Papildyta:
ir kodėl man tas apsirengęs vyras seksualesnis ir patrauklesnis už tuos, kaspinėliu perrištus?  bigsmile.gif Matyt senstu unsure.gif


kodėl taip iš karto sensti - tiesiog skonis gerėja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bardem @ 2011 04 06, 08:14)
kodėl taip iš karto sensti - tiesiog skonis gerėja  4u.gif

Turbūt. bet ir šiaip, pats savaime plikas vyro kūnas manęs nejaudina. Va žvilgsnis-uuuccchhh, vien nuo įdėmaus gilaus žvilgsnio galima kelnaites pamest biggrin.gif (metafora)
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 04 06, 08:16)
Turbūt. bet ir šiaip, pats savaime plikas vyro kūnas manęs nejaudina. Va žvilgsnis-uuuccchhh, vien nuo įdėmaus gilaus žvilgsnio galima kelnaites pamest  biggrin.gif  (metafora)


nuogas vyro kūnas jaudina jau tada, kai vyro žvilgsnis padarė savo darbą, ar ne? biggrin.gif
Atsakyti