Įkraunama...
Įkraunama...

Biopsija

Vakar apsilankiusi pas savo gydytoja isgirdau, kad man reikia ruostis biopsijos tyrimui. Gydytoja nieko nebaugino, paprasciausiai pasake, kad tyrimai nera labai geri, rodo pakitimus ir reikia atlikti biopsija, kad butu imanoma issiaiskinti kokie pakitimai yra ir kokio dydzio, o jau tada nuo tu rezultatu priklausys ir tolimesnis gydytmas - vaistai, proceduros ar operacija. Baisiausia, kad biopsija man gales atlikti tik po kokiu 2-3 savaiciu ( geriausia ja atlikti pirma savaite po menesiniu) ir po to dar 10 dienu reikes laukti atsakymo. Bet kaip islaukti visa ta laika?..
Atsakyti
Kantrybės.Nusiramink ir atsipalaiduok.Nes nuo tavo nervų geriau tikrai nebus, gali tik pablogėti sad.gif Nors aišku patarti lengviausia, bet padaryti....Pabandykit kur nors visi išvažiuoti -aplinkos pakeitimas gan neblogai veikia smile.gif
Atsakyti
Silvute, darė man tą biopsiją. Kai pasakė, kad darys namo grįžau apsibliovusi sad.gif Bet po to susimasčiau g.gif geriau anksčiau negu vėliau. Aišku laukimas užkniso, bet tai buvo prieš 3 metus. Rezultatai buvo geri, ta prasme nieko blogo nebuvo. O tau patarsiu būtši stipriai visais atžvilgiais ir kolkas tas mintis ginti į šalį, nes kitaip tik nervus susigadinsi. Daugiau optimizmo ir tikėtis, kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Nesibaimink pirma laiko. Kai suzinosi , kad yra kazkokia beda, tai ieskosi keliu, kaip elgtis. Neverta svaistyti laiko beprasmiskiems, "jeigu". Pagalvok, ka pakeisi savo baimemis suzinoti. Kiekvienai ligelei yra gydymo budas. Bloguoju atveju tereikes gydytis ir viskas . Sekmes. Tikiu, kad tau viskas bus gerai wink.gif

Pazystamas jausmas, kai serga vaikas, o jo dar gydytojas neapziurejes. Prisimastau visokiu baisiausiu ligu, nes kazkokius pozymius sulyginus primena viena ar kita. Po to sakau "stop" kai bus aisku ar yra beda, tuomet ir ieskosiu sprendimu. Baime kyla is nezinojimo. Kai suzinai- randi iseiti. Nebijok suzinoti wink.gif
Atsakyti
o kokio organo biopsija tau darys?
biopsija nebutinai turi reiskti, kad sergi rimta liga. galbut, tiesiog neuztenka informacijos is paprastau tyrimu, niekaip negali nustati kas per liga.
Atsakyti
QUOTE (vabalas @ 2004 08 20, 13:45)
o kokio organo biopsija tau darys?
biopsija nebutinai turi reiskti, kad sergi rimta liga. galbut, tiesiog neuztenka informacijos is paprastau tyrimu, niekaip negali nustati kas per liga.

gimdos kaklelio.
Atsakyti
Nieko nebijok. Bent jau kol nepadarys biopsijos. Ja daro "po narkoze". Laukiant rezultatu tai jau tikrai neramu. Bet reikia visada tiketis, kad viskas bus gerai. Man pries 4 metus atsakymas tyrimo nebuvo geras, bet dabar uztat esu GYVA, SVEIKA.
Atsakyti
SILVUTE, nebijok, jei dabar nesasidarys tyrimų, tai nežinai kas gali paskui atsitikt
man darė biopsiją prieš 2,5 metų, atsakymas buvo blogas, jei dar norėjau turėti vaikų turėjau rizikuoti, nes po to reikėjo operuoti, taigi mes susilaukėm mergytės ir kai jai buvo 8 mėn. mane operavo, ačiū dievui kad laiku viską sužinojom ir liga neprogresavo toliau, ir viskas gerai baigėsi, šiandien aš sveika, kaip mano gydytoja sako kaip aštuoniolikmetė
taigi nebijok biopsija tai tikrai nieko baisaus, o į atsakymą koks jis bebųūtų reguok ramiai, nes dabar medicina daug gali
Atsakyti
QUOTE (uola @ 2004 08 20, 10:17)
Nesibaimink pirma laiko. Kai suzinosi , kad yra kazkokia beda, tai ieskosi keliu, kaip elgtis. Neverta svaistyti laiko beprasmiskiems, "jeigu". Pagalvok, ka pakeisi savo baimemis suzinoti. Kiekvienai ligelei yra gydymo budas. Bloguoju atveju tereikes gydytis ir viskas .

Ko bijai labiau tyrimo - t.y. procedūros ar atsakymo - t.y. ligos? Dabar daug ką galima išgydyti, net vėžį. Bet dar daugiau gali padaryti tavo tikėjimas ir optimizmas, kad viskas bus gerai. Negraužk savęs anksčiau laiko.
Atsakyti
Uzjauciu tai nemalonu,bet kai reikia -ka daryt,zinau as tas ligas,o biopsija man eme is plaucio tai tikrai nelinkiu niekam,nes tokia procedura atliko tris kartus .Stiprybes ir geros sveikatos thumbup.gif
O vezi galima isgydyt patikek is savo praktikos sakau,bet labai...labai...reikia mylet gyvenima ir musu paciu optimizmo deka ivyksta stebuklai,nes gydytoju nuomone as turejau mirt,bet tikrai rasau ne is anapus,30d.bus lygiai 8m.po mano operacijos clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvira: 25 rugpjūčio 2004 - 17:37
Silvute, matai kiek yra sirgusiu, o dabar besidziaugianciu gyvenimu rolleyes.gif
Gal geriau zinoti, kas tau yra, nei sirgti ir nezinoti, nuo ko gyvenimas karteja. O gal tau nebus nieko sudetingo ir tu sugebesi greitai pasveikti. Laikykis. Juk esi taip daug kam reikalinga. Mes uz tave wink.gif
Atsakyti
Man jau kokius 4 kartus darė biopsiją, bet "nenuskauskausmino", biški skauda, jautri gi ten vietelė rolleyes.gif , bet aš tai blioviau po rezultatų, nes diognozavo 3 stadiją (CIN3), atseit jau ir Konizacija (dalies gimdos kaklelio pašalinimas) per vėlu buvo... O vėliau ir prasidėjo - tai yra kažkas tai nėra, tai yra tai nėra... Susinervijau, vaiką pasidarėm, nes pašalinus dalį gimdos kaklelio galima nebeturėti vaikų...
O šiaip biopsiją reikia profilaktiškai darytis kartą į metus, o jei rasta pakitimų kartą į pusmetį ar dažniau, kitaip - tai onkocitologinis tyrimas, kuo anksčiau sužinom, tuo geriau į veikti rolleyes.gif
Atsakyti