Įkraunama...
Įkraunama...

istikimybe. ar tai imanoma?

sveikos ir sveiki,
nezinau, gal jau sita tema ir yra, bet neradau. del to trumpai.esu istekejus beveik pora metu. vyras istikimas. bent taip manau (ar bent jau fiziskai). bet mane grauzia viena zinoma mintis: visi vyrai kada nors pasuka i kaire. tik ju zmonos suzino arba ne. ir is tikro, turbut nezinau ne vieno vyro, kuris butu istikimas (gal tik mano senelis:)).
idomi jusu nuomone. kaip mano moterys ir kaip yra, vyrai. ir svarbiausiai ar pazistat tokiu vyru, kurie budami santuokoj tarkim 25 metus buvo istikimi.
Atsakyti
nebuna. Is kur klausimai dar tokie.
Atsakyti
aš tai nežinau. Nieks nežino.
Atsakyti
Jei nėra? O jeigu yra? Ar tai jūsų gyvenime kažką keičia? g.gif
Atsakyti
Visiškai nelogiškas klausimas. Pradžiai to reikėtų klausti bent jau "Tėčio skyrelyje" pačių vyrų, ar jie buvo/yra ištikimi ar ne (pvz. iki šios dienos), o ne ar "pažįstat kažką kas ištikimas".
Beje senelis irgi galėjo būti neištikimas, tik iš tos kategorijos "žmona ir kiti nežino".
Atsakyti
Tikrai kazkoks nelogiskas klausimas. Tikrai ne visi vyrai yra istikimi, kaip ir ne visos moterys. Kam save grauzti tokiom mintim?
Pvz, zinau, kad man su MB svarbiausia yra istikimybe, tad siuo klausimu esu visiskai rami.
Atsakyti
keicia, nes vilties atsiranda. kazkaip man patiktu zinot, kad ne visi jie kiaules biggrin.gif .
o del tecio puslapio ten vis tiek dauguma moterys atsakineja, tai koks skirtumas.

tada gal performuluosiu klausima: kaip jus reaguojat i tai, kad jusu vyrai anksciau ar veliau bus jums neistikimi?
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 04 06, 15:36)
sveikos ir sveiki,
nezinau, gal jau sita tema ir yra, bet neradau. del to trumpai.esu istekejus beveik pora metu. vyras istikimas. bent taip manau (ar bent jau fiziskai). bet mane grauzia viena zinoma mintis: visi vyrai kada nors pasuka i kaire. tik ju zmonos suzino arba ne. ir is tikro, turbut nezinau ne vieno vyro, kuris butu istikimas (gal tik mano senelis:)).
idomi jusu nuomone. kaip mano moterys ir kaip yra, vyrai. ir svarbiausiai ar pazistat tokiu vyru, kurie budami santuokoj tarkim 25 metus buvo istikimi.


Pazistu - mano tevai.

Na ir siaip panasu, kad dalis draugu irgi panasus i istyikimus, bet tokiu tikrai maziau negu 50 proc...
Atsakyti
Niekaip nereaguoju, nes net negalvoju apie tai. Aš pasitikiu žmogumi su kuriuo esu, todėl net nėra prasmės galvoti apie kažkokią būsimą/nebūsimą neištikimybę. Jei jau tektų pradėti apie tai galvoti, tai manau tektų permąstyti ir buvimo kartu galimybes.
Atsakyti
Tada arba ne toki vyra issirinkot arba jums reikia psichologo pagalbos, jei tokios mintys i galva lenda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(milda.25 @ 2011 04 06, 14:36)
visi vyrai kada nors pasuka i kaire


O kodel tik vyrai? ax.gif Mane tai isvis nervina tokia ala visu pripazinta nuomone, kad vyrai eina i kaire. Tos pacios moterytes dar ne taip palaksto, nereikia lia lia irnesakyk.gif Tik vyrai jei ir nuklysta, tai del sportiniu interesu, o moterytes dazniausiai jausmus sumaiso (na cia sena kaip zeme tiesa, neverta net kalbet...).
Na visi kazkada nueina i kaire, ir vyrai, ir moterys, mintyse, realybeje...
Kazkur jau minejau, kad niekad neklausiau vyro ar jis man bus istikimas, nenoriu kad jis manes to paties klaustu. Nes nezinociau ka atsakyti. Taip - butu melas, nes nezinau kas bus rytoj. Ne - irgi ne atsakymas hihihi.gif

Ir apskritai, yra idomesniu veiklu nei galvoti, kas bus ar nebus. mirksiukas.gif


QUOTE(milda.25 @ 2011 04 06, 14:36)
ar pazistat tokiu vyru, kurie budami santuokoj tarkim 25 metus buvo istikimi.


Na mano teveliai jau 37 m kartu. Nesigilinau niekada ar kas buvo, ko nebuvo, negaliu garantuoti, kad tevukas kokios bendradarbes nepakirkino kada, o mama bevazinedama po komandiruotes nepaflirtavo su kokiu kolega... Bet visada seimoj maciau pagarba vienas kitam, ir gerbiu juos uztai, kad islaike tvirta seima. Pvz mano drauges tevai irgi mazdaug tiek metu kartu, bet ji pati N sykiu man pasakojo, kaip tevas bledavojo, kiek mergu turejo, jos mama su vezimuku stumasi gatve, o jis mergu ziguli prisisodines jai dar svilpia blink.gif As tokiu nesamoniu seimoj nemaciau schmoll.gif

Vyro tevukai labai panasiai, 35 m kartu, nuostabus zmones, gerbia viens kita, uzaugino 3 vaikus ir issaugojo grazia seima ir santykius.

Taigi mums jaunikliams abieju musu tevai yra didelis pavyzdys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2011 04 06, 16:00)
aš tai nežinau. Nieks nežino.



teisingai. ir niekas nežino.
nebent apie save sakytų. ir tai dar reiktų susitarti dėl termino ax.gif
Atsakyti