Įkraunama...
Įkraunama...

MRU neakivaizdininkės TEISININKĖS

mirksiukas.gif Sveikos
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aš naujokė forume. Įstojau šiemet į 3 kursą (ištęst.stud.), po magistro.
Gal kas galėtų pagelbėti-reikia info apie egzaminą ,,Kreditai ir bankai" (dėst. Danguolė Zaleckienė). Kokia forma, gal yra konspektai ar kt. medž., nes iš nuotolinių, kiek žinau, ji nepataria mokytis.
Vieš.adm.pagr.(D. Gudelis), Soc. saugos teisė (Tartilas)-taip pat labai domina visa info, konspektai.
Būkit geros, jei turite medžiagos-permeskit į worktogether5@gmail.com
Atsakyti
Vaivita, uzuojauta 4u.gif
gal galetum teises teorijos ka turi man atsiusti i pindre10@gmail.com.
Prie bendro pasto priejimo neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dame @ 2011 04 06, 22:05)
Sveikos smile.gif
Aš naujokė forume. Įstojau šiemet į 3 kursą (ištęst.stud.), po magistro.
Gal kas galėtų pagelbėti-reikia info apie egzaminą ,,Kreditai ir bankai" (dėst. Danguolė Zaleckienė). Kokia forma, gal yra konspektai ar kt. medž., nes iš nuotolinių, kiek žinau, ji nepataria mokytis.
Vieš.adm.pagr.(D. Gudelis), Soc. saugos teisė (Tartilas)-taip pat labai domina visa info, konspektai.
Būkit geros, jei turite medžiagos-permeskit į worktogether5@gmail.com



Sveia, permesiu ka turiu, o apie minetus asmenis galiu pasakyti, kad kreditu ir soc saugos destytojai superiniai. kreditu tai tik 5 min paklause kazka, pamate bendras zinias ir vsio, o soc sauga viena konkretu kl uzduoda, padiskutuoji dar siek tiek ir viskas. ziurek pensijas ir pasalpas, dazniausiai uzduodamas klausimas, kiek domejausi ir man paciai tas buvo. dar apie prezidente megsta uzduoti. tai va, tokios zinios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivita @ 2011 04 07, 11:22)
Sveia, permesiu ka turiu, o apie minetus asmenis galiu pasakyti, kad kreditu ir soc saugos destytojai superiniai. kreditu tai tik 5 min paklause kazka, pamate bendras zinias ir vsio, o soc sauga viena konkretu kl uzduoda, padiskutuoji dar siek tiek ir viskas. ziurek pensijas ir pasalpas, dazniausiai uzduodamas klausimas, kiek domejausi ir man paciai tas buvo. dar apie prezidente megsta uzduoti. tai va, tokios zinios smile.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Labas merginos. Gal kuri buvote izanginese Atstovavimas civiliniame procese paskaituose pas Stauskiene,ka gero sake,is ko mokitis na ir pan....Aciu
Atsakyti
QUOTE(sagrarija @ 2011 04 07, 07:51)
Vaivita, uzuojauta 4u.gif
gal galetum teises teorijos ka turi man atsiusti i pindre10@gmail.com.
Prie bendro pasto priejimo neturiu schmoll.gif


didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dame @ 2011 04 06, 21:05)
Sveikos smile.gif
Aš naujokė forume. Įstojau šiemet į 3 kursą (ištęst.stud.), po magistro.
Gal kas galėtų pagelbėti-reikia info apie egzaminą ,,Kreditai ir bankai" (dėst. Danguolė Zaleckienė). Kokia forma, gal yra konspektai ar kt. medž., nes iš nuotolinių, kiek žinau, ji nepataria mokytis.
Vieš.adm.pagr.(D. Gudelis), Soc. saugos teisė (Tartilas)-taip pat labai domina visa info, konspektai.
Būkit geros, jei turite medžiagos-permeskit į worktogether5@gmail.com


Tartilas labai malonus, bet pas jį tik kursinį turėjau smile.gif
Atsakyti
Vaivita>>> užjaučiu 4u.gif
ačiū, kad atsiuntėt. Bet ir aš galvojau, kad ten 2009 metų vadovėlis unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
gal kuri netycia kompe CK 6 knygos komentara turit ir pasidalintumet? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos moksliukės. Padėkite prašau, labai skubiai reikia baigiamųjų Civilinės ir Civ. proceso bei Konstitucinės baigiamųjų konspektų ir programų, galiu ir sumokėti.
Atsakyti
QUOTE(romziga @ 2011 04 07, 22:51)
Sveikos moksliukės.  Padėkite prašau, labai skubiai reikia baigiamųjų Civilinės ir Civ. proceso bei Konstitucinės baigiamųjų konspektų ir programų, galiu ir sumokėti.



galiu konstitucines duoti, o civ as nelaikau, bet kiek zinau, chebra tuos du vadovelius civilines teises skaito ir tiek, o kam tau programos? mokykis ir tiek. as programu net neturiu g.gif
Atsakyti