Įkraunama...
Įkraunama...

Chlorofilas

ar yra vartojančių? kokie atsiliepimai? bigsmile.gif

panašu, kad tai panacėja bigsmile.gif

http://www.chlorofilas.lt/

galima net kūdikiams nuo 6 mėn.



Laukiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
As geriu chlorofila ir galiu pasakyti, kad tikrai veiksmingas, geriau paskutini nestumo menesi, ir butent per nestuma visada buvo hemaglobinas zemas, nepadejo jokie sintetiniai papildai, o butent chlorofilas pakele hemaglobina per 3savaites nuo 107 iki 120, Mano nuomone tai visai neblogai, beto nejauciu silpnumo, nuovargio, kas budinga po gimdymo. As asmeniskai esu patenkinta, nors ir pradzioj nebuvau optimiste.. pabandziau ir pasiteisino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2011 04 08, 16:25)
As geriu chlorofila ir galiu pasakyti, kad tikrai veiksmingas, geriau paskutini nestumo menesi, ir butent per nestuma visada buvo hemaglobinas zemas, nepadejo jokie sintetiniai papildai, o butent chlorofilas pakele hemaglobina per 3savaites nuo 107 iki 120, Mano nuomone tai visai neblogai, beto nejauciu silpnumo, nuovargio, kas budinga po gimdymo. As asmeniskai esu patenkinta, nors ir pradzioj nebuvau optimiste.. pabandziau ir pasiteisino smile.gif



ačiū už atsakymą 4u.gif o po kiek ml. jus jo gėrėt ir kiek kartų per dieną?
Atsakyti
Aš geriu chlorofilą, bet jį gaminuosi pati, natūraliai.
Renku pievoje žoles, maluosi su mėsmale, įpilu truputį vandens (nes jis ištraukia chlorofilą), palaikau trumpai ir išspaudžiu per marlę.
Jis yra labai sveika kraujui, imunitetui, ypatingai virškinimui ir aplamai yra būtinas žmogaus organizmui.
Aš pati esu šalininkė kitokio gyvenimo ir gydymo nei mums siūlo mūsų daktarai. Deja, kai susirgo vaikas įsitikinau jų abejingumu, nužmogėjimu. Kiek įmanoma pati renkuosi žoleles, auginu daržoves, uogas, vaisius vartoju pati ir maitinu šeimą.
Aš vis dar maitinu savo mažiulį, geriu žolelių sultis pati ir duodu vaikučiui.
Atsakyti
QUOTE(ritulkis @ 2011 08 07, 17:29)
Aš geriu chlorofilą, bet jį gaminuosi pati, natūraliai.
Renku pievoje žoles, maluosi su mėsmale, įpilu truputį vandens (nes jis ištraukia chlorofilą), palaikau trumpai ir išspaudžiu per marlę.
Jis yra labai sveika kraujui, imunitetui, ypatingai virškinimui ir aplamai yra būtinas žmogaus organizmui.
Aš pati esu šalininkė kitokio gyvenimo ir gydymo nei mums siūlo mūsų daktarai. Deja, kai susirgo vaikas įsitikinau jų abejingumu, nužmogėjimu. Kiek įmanoma pati renkuosi žoleles, auginu daržoves, uogas, vaisius vartoju pati ir maitinu šeimą.
Aš vis dar maitinu savo mažiulį, geriu žolelių sultis pati ir duodu vaikučiui.

Labai įdomi informacija. smile.gif Gal galite patarti, kaip pasigaminti chlorofilą iš pušų ar eglių spyglių, kad būtų galima naudoti per žiemą? g.gif
Atsakyti
Naudoju, gal energijos kiek daugiau nei iprastai, bet persalimo ligu nepadejo isvengti.
Atsakyti
Mane ir domina ax.gif , raso graziai, bet ar yra tame tiek tiesos, mano vyras i tai ziuri skeptiskai, o as taip noreciau patiketi g.gif
Atsakyti
Man asmeniskai nepadejo, t.y. jokiu pokyciu neivyko.
Atsakyti
Pati dabar geriu. Vienintelis kol kas pokytis, kad labai pagerėjo miegas. Sako, kad toksinus išvalo. tai gal tas turėjo įtakos. Žiūrėsim, kaip toliau bus smile.gif
Atsakyti
Vaikui kraujas buvo nusilpes, tai su tuo chlorofilus atstatem i normas.
Mes pirkdavom is www.vilcacora.lt ten galima ir info plačiau rasti.
Atsakyti
QUOTE(uarda @ 2012 02 22, 19:39)
Man asmeniskai nepadejo, t.y. jokiu pokyciu neivyko.

yra du variantai kodel nepajautete poveikio:
1) esate visiskai sveika thumbup.gif
2) trumpai vartojote verysad.gif

Chlorofilas - chemine sudetimi primena raudonojo kraujo pigmento - hemoglobino - sudeti. "Zaliasis augalu kraujas" nuo zmogaus kraujo skiriasi tik magnio atomu.
chlorofilas:
stiprina bei valo lasteles,padeda susidaryti naujoms;
stiprina kepenis;
skatina raudonuju krauju kuneliu gamyba;
mazina kraujospudi,pliacia kapiliarus;
palaiko geraja zarnyno flora;
stiprina apsauginias organizmo reakcijas;
stiprina medziagu apykaita,slopina vezi sukelianciu medziagu poveiki
Atsakyti
Užsisakiau ir aš, nes imunitetas labai labai nusilpęs verysad.gif
Atsakyti