Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus kontraceptikų vartojimas

Sveikos mergaites,
aisku si klausima reiketu uzduoti skiltyje ginekologes patarimai, bet kadangi, kaip pastebejau, pataruoju metu ji i klausimus neatsako, o cia irgi tema apie kontraceptines priemones, tai paklausiu jusu patarimo.
As siaip visada tablete isgerdavau 22.00, bet kartais taip norisi miego dar iki 22.00, tai galvoju, kad reikia paankstinti laika. Ar pradejus gerti nauja pakuote, galima pvz. pradeti gerti 21.30???? unsure.gif
Aciu uz atsakymus. heart.gif
Atsakyti
aishku kad galima wink.gif

ash pati neziuriu tixliai minuciu, svarbu jei pradejai gert vakare tai ir gerk, jei ryte-tai ryte wink.gif o pradejus nauja pakuote gali keist laika ish ryto i vakara ir atvirkshchiai rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu Bureja, kad "apsvietei" mane. wub.gif
Atsakyti
as gerdavau rytais, nes jei kartais uzmirsdavau, isgerdavau diena ar vakare. o kai jau vakare pamirsti- prisimeni kita ryta doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 10 18, 09:44)
as gerdavau rytais, nes jei kartais uzmirsdavau, isgerdavau diena ar vakare. o kai jau vakare pamirsti- prisimeni kita ryta doh.gif

As tai i telefona prisiminima isivedziau, nes kitaip tai su mano atmintimi... blink.gif greitai ir nestuke.gif buciau...
Atsakyti
zinai ka nueik i www.prisimink.lt ten uzsiregistruok ten, ir kas vakara siuntines zinutes wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Sypsenaa @ 2004 10 18, 08:04)
Sveikos mergaites,
aisku si klausima reiketu uzduoti skiltyje ginekologes patarimai, bet kadangi, kaip pastebejau, pataruoju metu ji i klausimus neatsako, o cia irgi tema apie kontraceptines priemones, tai paklausiu jusu patarimo.
As siaip visada tablete isgerdavau 22.00, bet kartais taip norisi miego dar iki 22.00, tai galvoju, kad reikia paankstinti laika. Ar pradejus gerti nauja pakuote, galima pvz. pradeti gerti 21.30???? unsure.gif
Aciu uz atsakymus. heart.gif

Visas KT galima vėluoti po porą valandų tai drąsiai, juk jų poveikis išlieka net jei 12 val. vėluoji nuo įprasto laiko wink.gif . O jei anksčiau išgeri - irgi nieko tokio smile.gif .
Atsakyti
O man ginekologe sake, kad jei geri, sakysim 7:15 - tai ir gerk 7:15, o ne 7:30.
Vistiek kazkokia reiksme turi tas reguliarus gerimas - gal pastot ir nepastosit jei ivairiu metu gersit, bet matyt teigiamas KT poveikis organizmui nepasireiks.
Gal mano kita situacija, nes KT dabar vartoju kaip vaistus labiau, o ne kaip kontracepsija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 0nora0: 27 spalio 2004 - 09:27
Na, as nenoreciau sutikti, kad kontraceptines tabletes reikia butinai gerti minuciu skirtumu. nono.gif Tabletes turi buti geriamos kiasdien mazdaug tuo paciu metu. T.y., jei emei gerti vakare, tai ir gerk vakare, jei ryt - tai ryte. Netgi poros valandu skirtumu isgertos tabletes nesumazina ju efektyvumo. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 27, 09:27)
O man ginekologe sake, kad jei geri, sakysim 7:15 - tai ir gerk 7:15, o ne 7:30.
Vistiek kazkokia reiksme turi tas reguliarus gerimas - gal pastot ir nepastosit jei ivairiu metu gersit, bet matyt teigiamas KT poveikis organizmui nepasireiks.
Gal mano kita situacija, nes KT dabar vartoju kaip vaistus labiau, o ne kaip kontracepsija.

Niu pirmąkart girdžiu, kad ginekologė lieptų KT gert vos ne minučių tikslumu. Kiek žinau, visos Kt, kurių sudėtyje du hormonai, visiškai patikimai (na, išimčių tai būna gyvenime, bet bendrai paėmus) veikia 36 val. - reiškia, gali vėluot išgert tabeletę max 12 val., tai poros valandų svyravimas nieko nekeičia tikrai. Kitas reikalas, jei geri tabletes, kuriose tik vienas hormonas, Lietuvoje tokios, kiek girdėjau, tik Mikro30 yra. Tai tas galima vėluot išgert ne daugiau kaip 3 val., bet ir tai, netgi tris valandas galima vėluot rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE (liepsnele @ 2004 10 28, 14:58)
QUOTE (0nora0 @ 2004 10 27, 09:27)
O man ginekologe sake, kad jei geri, sakysim 7:15 - tai ir gerk 7:15, o ne 7:30.
Vistiek kazkokia reiksme turi tas reguliarus gerimas - gal pastot ir nepastosit jei ivairiu metu gersit, bet matyt teigiamas KT poveikis organizmui nepasireiks.
Gal mano kita situacija, nes KT dabar vartoju kaip vaistus labiau, o ne kaip kontracepsija.

Niu pirmąkart girdžiu, kad ginekologė lieptų KT gert vos ne minučių tikslumu. Kiek žinau, visos Kt, kurių sudėtyje du hormonai, visiškai patikimai (na, išimčių tai būna gyvenime, bet bendrai paėmus) veikia 36 val. - reiškia, gali vėluot išgert tabeletę max 12 val., tai poros valandų svyravimas nieko nekeičia tikrai. Kitas reikalas, jei geri tabletes, kuriose tik vienas hormonas, Lietuvoje tokios, kiek girdėjau, tik Mikro30 yra. Tai tas galima vėluot išgert ne daugiau kaip 3 val., bet ir tai, netgi tris valandas galima vėluot rolleyes.gif .

Pritariu, kad gali veluot kad ir kelias valandas , nei kad kitom dienom, nieko baisaus neatsitiks jei veluosi koki karta per menesi ir 12 val.Svarbu, kad tai netaptu iprociu, t.y nereguliariu gerimu, nes tada stipriau ims svyruoti hormonu koncentracija organizme.
Atsakyti
Nenoriu uzvest naujos temos... klausimas siek tiek panasus...

Ar galma butu KT pagalba menesines "pastumti " pora dienu i prieki...

Nes dabar gaunasi, kad susergciau kaip tik sestadieniais sad.gif

O jei imsiu jas gerti ne pirma menesiniu diena, o trecia g.gif Na kas link nestumo - pasisaugosiu ir kitaip.
Atsakyti