Įkraunama...
Įkraunama...

apgamai ir soliariumas

gal galėtumėte patarti kaip apsaugoti apgamus einant i soliariuma? ax.gif
Atsakyti
Banalus ir viduramziskas budas - jei pagamas didelis - uzsiklijuoti pleistriuka ph34r.gif
Atsakyti
arba patepk ta vieta su didele apsauga turinciu kremu su filtru 4u.gif
Atsakyti
Aš asmeniškai turiu daug mažų apgamėlių smile.gif .Be soliariumų gyventi negaliu tongue.gif .Visada prieš degindamasi tepuosi apsauginiais kremais,turinčiais daug drėkinamųjų medžiagų.Pati geriausia-kanapė.Po deginimosi ypač krūtinę ir veidą tepuosi dar ir po soliariumo skirtu drėkinamuoju kremu.Didesnius apgamus ištikrųjų reiktų užsidengti,plaukus apsidenti skarele ar tam skirta kepuraite(nes be jų labai sausėja plaukai),akių nepatarčiau,ypač jei deginiesi daugiau nei 10min,dėtis akinukų(nes aplink akis liks sviesumai neidegę).
Esu dirbusi soliariume.Šiek tiek apie tai žinau smile.gif
Atsakyti
o kokių firmų apsauginius kremukus jūs perkate? ir kur galima būtų jų įsigyti? g.gif
Papildyta:
pas mane yra ant veido vienas didesnis apgamėlis ir apačioje ant kojos netoli pėdos toks apvalios formos(nemažas), o į soliariumą dar tik antrą kartą eisiu, tai noriu juos labai apsaugoti. į soliariumą einu dėl spuogų ant nugaros, ir rezultatas tikrai geras, spuogeliai isdziuvo. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilytė @ 2006 02 25, 14:38)
o kokių firmų apsauginius kremukus jūs perkate? ir kur galima būtų jų įsigyti? g.gif


tie kur soliariume parduodami tai jie skatina idegi, o tau reiktu ta apgama patept apsauginiu kremuku, kuriuo tepiesi degindamasi lauke, manau 15-20 SPF uztektu, pasiteirauk sarmoj arba droge, gi daug yra ju rusiu ir ivairiu firmu, net namie turetum tokiu pati tureti smile.gif
Atsakyti
turiu namie spirig firmos apsauginį kremuką, tačiau deginimuisi saulėje, įdomu ar jis tiktų soliariumui ( ant apgamų patepti), o sarmoj ieskojau bet nieko gero man ten nepasiūlė, nes dauguma kremų kurie skatina įdegį. o kokia kaina tų kremukų apsauginių kur soliariumuose parsiduoda?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 02 25, 13:43)
tie kur soliariume parduodami tai jie skatina idegi, o tau reiktu ta apgama patept apsauginiu kremuku, kuriuo tepiesi degindamasi lauke, manau 15-20 SPF uztektu, pasiteirauk sarmoj arba droge, gi daug yra ju rusiu ir ivairiu firmu, net namie turetum tokiu pati tureti smile.gif


Visi kremai,kurie yra skirti deginimuisi lauke-NETINKA deginimuisi soliariuke
tei kremai,kurie yra parduodami soliariume,ne tik skatina idegi,bet ir apsaugo nuo pasaliniu veiksniu......
Vieni ju stipresni,kitie silpnesni(kaip pvz:su bronzantais turinciu kremu besitepant idegis bus stipresnis,bet greiciau nusiplaus ir t.t.).

Papildyta:
Pries keleta metu,kai mane pasikviete dirbti i soliariuma turejau isbandyti daugeli kremu,ivairiausiu firmu,kad galeciau klientams patarti kuris koki poveiki duoda.Siulyciau swedysh beauty(nezinau ar taisiklingai parasiau),kaina nuo mazdaug 169 iki 300lt uz buteliuka.Buteliuka labiau apsimoka pirkti,negu po 5ml
Atsakyti
Turiu Swedish Beauty"Swedish Hemp creme" skatinantis idgi...Tikrai super geras thumbup.gif Apsauginiu nebandziau,bet manau irgi turetu buti neblogi,tik kad kaina tikrai brangi...
Atsakyti
nu jo kaina tai nemaza unsure.gif esu naudojus "... sex kiten..." ar kazkaip panasiai (pavadinimo kaip visada nepamenu blush2.gif ) tai man labai patiko jo kvapas labai skaniai kvepejo ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuute @ 2006 02 25, 18:07)
Visi kremai,kurie yra skirti deginimuisi lauke-NETINKA deginimuisi soliariuke
tei kremai,kurie yra parduodami soliariume,ne tik skatina idegi,bet ir apsaugo nuo pasaliniu veiksniu......
Vieni ju stipresni,kitie silpnesni(kaip pvz:su bronzantais turinciu kremu besitepant idegis bus stipresnis,bet greiciau nusiplaus ir t.t.).

Papildyta:
Pries keleta metu,kai mane pasikviete dirbti i soliariuma turejau isbandyti daugeli kremu,ivairiausiu firmu,kad galeciau klientams patarti kuris koki poveiki duoda.Siulyciau swedysh beauty(nezinau ar taisiklingai parasiau),kaina nuo mazdaug 169 iki 300lt uz buteliuka.Buteliuka labiau apsimoka pirkti,negu po 5ml
Swedish beauty diamond tai thumbup.gif o jeigu ne paslaptis gal La Bamboj dirbi? 4u.gif
Atsakyti
tai reik dengti tik didelius ir piktybinius apgamus ar visus blush2.gif
Atsakyti