Įkraunama...
Įkraunama...

Startuoju dabar!

Na... Sveikos visos!
As seniai svejojau numesti ta savo nelemta svori, bet niekada man taip ir nesiseke. Galbut valios neturiu, galbut is tiesu labai labai ir nenorejau blush2.gif
Bet visada visada pavydziai nuzvelginedavau savo drauges ir aplinkui esancias merginas ar moteris, ir taip susigesdavau... Man ir dabar atrodo, kad esu nevalyvi stora karve, i kuria zmones ziuri ir snabzdasi verysad.gif Bet gana! Noriu tam padeti taska! Nenoriu atsisakyti eiti i koncertus, klubus ar kitas vietas, kur renkasi zmones tik todel, kad zinau - nesijausiu smagiai ir nuolat tempsiu savo juoda bliuske zemyn, kad paslepciau ta begedi pilva... Nuo dabar stengsiuosi susiimti! Palinkekite man sekmes. mirksiukas.gif

Mano duomenys ir papildoma informacija :
Esu neauksta - ugis 1.63., svoris 75kg. Si svori uzsiauginau per dvejus - trejus metus ir niekaip nebepajegiau jo numesti (o gal tikejausi, kad jam atsibos pas mane ir pats iseis? g.gif ). Baisu, pagalvojus. Kaip tai nutiko? Nepastebejau, tiesiog milziniskai didejo rubu dydziai, savo pries dvejus metus nesiotus dzinsus uzsitempiu iki keliu, ne daugiau verysad.gif Ir labai dideles tapo maisto porcijos, nustojau judeti - kamavo ir tebekamuoja tinginys, o i viesas vietas, kaip jau minejau, eiti man tiesiog nesmagu. Vat taip ir turiu savo ,,turta''.

O daugiau... tiesiog meginsiu kazka keisti. Gal bus palaikymu, patarimu. Apskritai, esu cia naujoke, tad jeigu ka darysiu blogai - pasakykite.
Dekoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, ziuriu, kad tau cia niekas neparaso... Dziaugiuosi, kad apsisprendei kazka keisti savo gyvenime. Mano ugis 1,63, o 2005 01 01 sveriau 73,60 kg. Taigi situacija panasi. Turejau stimula- tekejau rugpjuti, tad tvirtai ryzausi svori numesti. Pasirinkau Atkinso dieta (mazai angliavandeniu, forumuose yra) ir 2005 08 06 sveriau 63,5. Taigi, -10 kg per 7 men. Noriu pabrezti, kad visiskai nebadavau, prie progos sau leidau ir anglliavandeniu, ir alkoholio, bet pirmadieni po fietsos sugebedavau sustoti.

Mano patarimai:
1. Nesiek numesti 10 kg, o siek numesti 100 gramu per siandien.
2. Kasdien sverkis ir registruok kalendoriuje- matydama kaip krenta nenoresi sustoti
3. Visuomet turek po ranka kazka be angliavandeniu (surio, desros, riesutu, darzoviu)
4. Jei mastai apie sporta, nesiek but olimpine cempione, o pradeknuo to ka labiausiai megsti ir svarbiausia, stenkis patirt malonuma.

Galiu ir daugiau testi, jei sudominau, rasyk:)
Atsakyti
Kaprese, užeik čia mirksiukas.gif Rasi daug naudingos informacijos ir daug bendraminčių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hestija: 19 kovo 2006 - 11:26
QUOTE(Hestija @ 2006 03 19, 11:26)
Kaprese, užeik čia mirksiukas.gif Rasi daug naudingos informacijos ir daug bendraminčių  rolleyes.gif

Tai kad kaprese paskutinį kartą ir buvo aktyvi SM tą dieną, kai nusprendė lieknėt. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 03 19, 11:52)
Tai kad kaprese paskutinį kartą ir buvo aktyvi SM tą dieną, kai nusprendė lieknėt. hihihi.gif

Neatkreipiau dėmesio ax.gif Matyt jau sulieknėjo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2006 03 19, 01:42)
Labas, ziuriu, kad tau cia niekas neparaso... Dziaugiuosi, kad apsisprendei kazka keisti savo gyvenime. Mano ugis 1,63, o 2005 01 01 sveriau 73,60 kg. Taigi situacija panasi. Turejau stimula- tekejau rugpjuti, tad tvirtai ryzausi svori numesti. Pasirinkau Atkinso dieta (mazai angliavandeniu, forumuose yra) ir 2005 08 06 sveriau 63,5. Taigi, -10 kg per 7 men. Noriu pabrezti, kad visiskai nebadavau, prie progos sau leidau ir anglliavandeniu, ir alkoholio, bet pirmadieni po fietsos sugebedavau sustoti.

Mano patarimai:
1. Nesiek numesti 10 kg, o siek numesti 100 gramu per siandien.
2. Kasdien sverkis ir registruok kalendoriuje- matydama kaip krenta nenoresi sustoti
3. Visuomet turek po ranka kazka be angliavandeniu (surio, desros, riesutu, darzoviu)
4. Jei mastai apie sporta, nesiek but olimpine cempione, o pradeknuo to ka labiausiai megsti ir svarbiausia, stenkis patirt malonuma.

Galiu ir daugiau testi, jei sudominau, rasyk:)

sveki as irgi cia naujoke ir turiu ta pacia problema-svoris,mane istikro labai sudomino tavo pamokymai jei gali parasyk daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hestija @ 2006 03 19, 12:26)
Kaprese, užeik čia mirksiukas.gif Rasi daug naudingos informacijos ir daug bendraminčių  rolleyes.gif

aciu ten is tikro daug idomiu pamokymu,tik va nezinau ka daryti su savo valios stoka niekaip negaliu vakare atsilaikyti ko nors nesuvalgiu
Atsakyti
na, as irgi prisijungciau i gretas, taciau nera startuojanciu, o taip liudna vienai 4u.gif
gal kas prisides? noreciau iki vasaros bent biskuti aplink save gelbejimosi ratus aptirbdyti... blush2.gif
Atsakyti
Lady, o tu atidžiau apsidairyk- temų lieknėjančioms čia sočiai... mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai vienai labai liudna ir as labai noriu prisijungti i jusu gretas. lyg ir daug visko zinau taciau neturiu valios g.gif ,gal turiu tik nera su kuo pasitarti, mano ugis 170 , svoris 80kg labai noreciau numesti iki savo gimtadienio apie 8 kg ( birzelio men) o paskui toliau sekmingai liekneti . Ar valgote po 18 val ir kaip apskaiciuojate misru maista ?pvz. lazanija paruuosta namu salygomis
Atsakyti
As labai atsiprasau ir man labai geda del neaktyvumo blush2.gif Bet nelabai turejau priejima prie interneto. Nuo siol turiu savaji ir apsilankysiu dazniau 4u.gif

Prisipazinsiu, daznai tik planuoju planuoju ir nieko nedarau blush2.gif baisus budas, beviltiska ir visiska bevale.
Bet jau savaite kaip stengiuosi nevalgyti saldumynu, geriu daugiau skysciu ir valgau maziau mesos. Siandien pasisveriau - svoris 600g mazesnis. smile.gif
Labai dziaugiuosi! Bet i nevilti varo, kai pagalvoju kiek dar laukia pries akis. Ir dar, sunkiausia man alki malsinti vakarais, jau po vakarienes ir pries miega. Negaliu nieko veikti nes vis noriu ka nors sukrimsti doh.gif Bet meginsiu meginsiu.
Labai dekoju visoms parasiusioms, tikiuosi draugausim blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noracka @ 2006 03 31, 07:18)
Sveikos paniskos  4u.gif
isivaizduojat? mano pasiryzimas neisgaravo iki vakar ir as nuejau i sporta! dziaugiuosi savimi ir toliau tais stengsiuosi. beje ir vakare nevalgiau, tik pora saukstu sali misinio ir 2 taures raudono vyno, bet, manau, raudono vynas netokia jau didele beda, manau, kad net i nauda smile.gif
Zaneta1,
o tu babandyk vietoj dziuvesiu nusipirkti duoniuku, jie nesaldus, tai tokio noro - dziuvesiuos valgyt (nes jie skanus) gal nebebus. O del visu dziuvesiu suvalgymo ir ledu  umn.gif nugi pasistenk nevalgyti, isivaizduok, ka turesi parasyti mums sitoje temoje ir kaip tau bus nemalonu, arba kitaip, duok mums pazada, kad pvz. siandiena valgai tik nekoloringus produktus ir stenkis pazado laikytis, o jau mes tave pagirsim (jei issilaikysi) arba ....... (jei neisilaikysi) jei issilaikysi, tai galesi didziuotis savimi, tai juk tavo mazytis laimejimas! pvz. as vakar daviau pazada, kad nueisiu i sporta ir nors noras vakare buvo isgaraves, bet as prisiminiau, jog cia PASIZADEJAU! ir nuejau smile.gif o del begiojimo sestadienio rytais, aisku BEK!!! SVARBIAUSIA pradek, o jau po to matysi, as tai manau, jog noras begioti atsiras ir kitom dienom, nereikia daug sau nusistatyti begioti, nors truputi babegiok ar pasilankstyk, pratimelius padaryk gryname ore, iskarto geriau jausiesi, pamatysi. as dabar berasinedama irgi sumasciau kad reiktu kazka panasaus padaryti rytais  bigsmile.gif  Zodziu visoms sekmes ir NEPALUSKITE!!!!!!
Papildyta:
SORRY UZ KLAIDAS  doh.gif



sveika Kaprese,
nu gi susiimk moteriske smile.gif 4u.gif cia tau idejau citata kaip mane subare viena forumiete del vargsu dziuveseliu ir ledu blush2.gif
tai supykau ant saves ir bandysiu atsikratyt tu savo keliu kilogramu, nes baisiai noriu pasipuost aptempta bliuskute, bet tie soniukai, kurie man nepatinka schmoll.gif na o as uzsispyriau numest juos iki geguzes galo ir numesiu.patariu ir tau supykt ant saves ir susiimt. Del 600 g saunuole thumbup.gif taip ir toliau ir nepastebesi kaip "sumazesi"
Atsakyti