Įkraunama...
Įkraunama...

Aš ir mano lėkštė :)

Šiandien balandžio 12d. Ėmiau ir suskaičiavau - iki grįžimo į darbą liko lygiai 140 dienų. O svoris po antrojo gimdymo stovi vietoje kaip įkaltas. Ką ten stovi - šokinėja kaip užsispyręs išdykęs ožiukas - 3 kilogramai žemyn, tada vėl tie patys 3 aukštyn ir taip be galo doh.gif

Nesiteisinsiu, nesakysiu, kad kalti hormonai, valios trūkumas ar žali žmogeliukai irnesakyk.gif Net ir maistas, kuris visas man yra labai skanus, nekaltas schmoll.gif Problema - karts nuo karto pamirštamas saikas. Todėl ir prireikė man šios temos, kad galėčiau čia fiksuoti nenumaldomą "sugrįžimo į viešąjį gyvenimą" datos artėjimą ir, tikiuosi, tokį pat nenumaldomą svorio tirpimą.

Jei kasdien nutirptų bent po 50-100g (1/4-1/2 pakelio sviesto ax.gif ), iki "didžiosios datos jau būčiau sulieknėjusi 7-14kg, taigi, jau tikrai būčiau grįžusi į priešnėštuminį svorį. O gal net jį ir dar labiau sumažinusi flirt.gif

Bet - mažiau svajonių, daugiau skaičių.

Amžius: 33 metai
Ūgis: 164cm
Svoris: 88kg
I etapo siekis: 80kg (priešnėštuminis svoris)

[B]Taigi: 8 kilogramai -->140 dienų[/B]

user posted image
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

mano tema patvirtinta po pusmečio biggrin.gif

per tą laiką aš grįžau į darbą thumbup.gif ir pasunkėjau dar keletu kilogramų verysad.gif

bet kiaulės metai pamažu baigiasi, šventės jau ant nosies, tema patvirtinta, taigi man nebelieka priežasčių atidėlioti lieknėjimo šventę cool.gif

Skelbiu temą atidarytą iš naujo.

labai tikiuosi nedaryti sau gėdos...
Atsakyti
Taigi - nauji duomenys:

2011-12-24

Amžius: 34 m.
Ūgis: 164cm.
Svoris: 93kg
Siekiamas svoris: 70kg
Papildyta:
Planuoju PLANĄ kurti ir tobulinti nuolat. Kas savaitę pridėsiu po naują tikslą.

Mano pirmasis tikslas laikotarpiui nuo 24 iki 30d:

1. KASDIEN IŠGERTI BENT PO 2 LITRUS VANDENS.

nes taip jau nutiko, kad pastaruoju metu nerandu netgi tam laiko doh.gif
Atsakyti
SILRA, parašiau tau į AŽ ir aš su tavim būsiu nuo sausio 2d. tikuosi per šventes pasveikti ax.gif
Atsakyti
labas rytas.

Iki metų pabaigos liko 4 dienos (su šiandiena). Aš po švenčių maratono jaučiuosi apsunkusi ir... sunki doh.gif Todėl šiandieną skelbiu apsivalymo ir išsivalymo diena. Sėdėsiu darbe iki 12h, tai nutariau tą laiką gerti daug vandens ir nesaldytos arbatos, o be to - kas valandą suvalgyti po vieną vaisių.
Iš namų atsigabenau 1 apelsiną ir 4 obuolius. O grįžusi namo virsiu daržovių sriubą ir likusią dienos dalį baigsiu šiltu lengvu viralu ax.gif

tai tokie mano planai.

beje, o planą su 2l vandens vykdau, bet kol kas jis pavyksta tik pusėtinai - 24d beveik įvykdytas (1,6l), 25d - sunku pasakyt g.gif 26d - smarkiai vykdytas, bet ne iki galo, 27d - kelionėje buvau, tai gal koks litras išgertas g.gif Šiandien jau stengsiuos kuo daugiau išpliurint ax.gif
Atsakyti
na ką... vakarykštė diena nebuvo tokia, kokią planavau - kol darbe buvau, organizmas nuo obuolių ir skysčių valėsi kaip pašėlęs, lengvėjau ir pilvas bliuško tiesiog akyse, bet... grįžau namo ir akis pradėjo visokie skanėstai badyti unsure.gif neatsilaikiau... verysad.gif šiandien vėl atsibudau apsunkusi. tiesa, mažiau nei vakar, bet vis tiek...

na, bent vandens geriu tikrai daug.

šiandien visą dieną būsiu namuose, tikiuosi, kad gal bent šiandien pavyks į vėžes įstoti...
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 12 24, 08:23)
mano tema patvirtinta po pusmečio  biggrin.gif

per tą laiką aš grįžau į darbą  thumbup.gif ir pasunkėjau dar keletu kilogramų verysad.gif

Oi, kaip pakėlėt nuotaiką laugh.gif

Aš DAR 15 kg priaugau grįžusi į darbą po motinystės atostogų, per 4 metus. Lyg anų kilogramų būtų buvę maža... Per tą laiką spėjau pamiršt visus sveikos mitybos principus... Todėl seksiu jūsų temą, prisidėsiu prie tikslų.

Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 29 gruodžio 2011 - 11:33
Sveikos, Pinkrose ir Meškute 4u.gif

Tikiuosi, kad būsit ne tik stebėtojos, bet ir dalyvės, svorio bendrametikės.

tarpušventis smarkiai gadina reikalus, todėl pratęsiu tą patį PLANO tikslą nuo 12.30 iki 01-06

1. 2l vandens kas dieną.
Atsakyti
Na ką gi, nauji metai - nauji ratai. Švenčių maratonas baigėsi.

Aš triušio metus baigiau kaip tikra kiaulaitė. Savaitė nepabaigiamo "nevalgysiu, nevalgysiu, nevalgysiu, ai, tiek to - suvalgysiu" doh.gif

Pasičiupinėju savo lopšio dydžio pilvą, užlipu ant svarstyklių, pasižiūriu-užsimerkiu-atsimerkiu ir vis tiek matau, kad svoris artėja triženklio skaičiaus link doh.gif Po naujametinės nakties sveriu vos pora kilogramų mažiau negu važiuodama gimdyti doh.gif Pati savęs pradedu bijoti.

Kaip save bemyliu, kaip begodoju, bet teks jau bandyti sutraukti skrandį, nes jaučiu, kad į jį dabar tilptų visas duonos kepalas. Ir net nesukramtytas doh.gif

2l vandens programos vykdymas prasideda visu pajėgumu - jau įsitaisiau dvilitrinį butelį, į kurį prisipyliau vandens ir dabar jau tikrai neišsisuksiu nuo nuolatinio gurkšnojimo.

Tikrąjį svorį užfiksuosiu ateinantį penktadienį, nes sversiuos penktadienio rytais.

Ką gi, TEGUL DRAKONAS ATSIUNČIA MAN IR VISOMS JUMS KUO DAUGIAU MOTYVACIJOS IR KANTRYBĖS TIKSLŲ ĮGYVENDINIME 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2012 01 01, 09:11)
Ką gi, TEGUL DRAKONAS ATSIUNČIA MAN IR VISOMS JUMS KUO DAUGIAU MOTYVACIJOS IR KANTRYBĖS TIKSLŲ ĮGYVENDINIME  4u.gif

Drakonas myli darbščius žmones, jiems ir padeda. Sėkmės šiais metais, ryžto įgyvendinant tikslus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2011 12 29, 10:03)
na ką... vakarykštė diena nebuvo tokia, kokią planavau - kol darbe buvau, organizmas nuo obuolių ir skysčių valėsi kaip pašėlęs, lengvėjau ir pilvas bliuško tiesiog akyse, bet... grįžau namo ir akis pradėjo visokie skanėstai badyti unsure.gif neatsilaikiau... verysad.gif šiandien vėl atsibudau apsunkusi. tiesa, mažiau nei vakar, bet vis tiek...

na, bent vandens geriu tikrai daug.

šiandien visą dieną būsiu namuose, tikiuosi, kad gal bent šiandien pavyks į vėžes įstoti...

tą žodį paryškinau raudonai, kodėl dar manęs čia nėra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2012 01 02, 23:25)
tą žodį paryškinau raudonai, kodėl dar manęs čia nėra[/color] blush2.gif

Lieknėjimas - kaip kūdikio pirmieji žingsniai: paeini ir bumbt, paeini - ir bumbt... Lieknėt reikia išmokt cool.gif

SilRa, kaip sekasi vandens programa?
Atsakyti