Įkraunama...
Įkraunama...

Kada nuėmėte nuo lovos apsaugas?

Seikos mamytes, noreciau pasiteirauti kada Jus nuemete nuo lovos apsaugeles. Mums jau 1.4 metukai, bet vis dar bijau nuimti jas.
Atsakyti
tas medžiagines apsaugėles? Turbūt kai metai buvo, gal kiek anksčiau g.gif
Atsakyti
naudojom mazai, nes nuspardydavo, sukeldavo kojomis i virsu ( uzsirisimai buvo virsuj, o apacia dedavau tarp ciuzinio ir lovytes) .
Atsakyti
as atsimenu ilgai laikiau apsaugeles,berods kol grotos dukrai ant lovos buvo,tol apsaugeles buvo.Man jos visai nekliude 4u.gif
Atsakyti
Dar net neplanuoju nuimti, man jos patogios, nes neleidžia niekam užkristi už lovytės, o ir dukrytei nekliudo. smile.gif
Atsakyti
Mes nuemem turbut kai 10 menesiu buvo - jei mala jas, kilnoja, tai nemanau kad labai jau reikalingos
Atsakyti
QUOTE(Cup @ 2011 04 14, 10:05)
Mes nuemem turbut kai 10 menesiu buvo - jei mala jas, kilnoja, tai nemanau kad labai jau reikalingos


būtent - tik atsigula, puola su jom žaisti: susuka, suspaudžia, atriša, trauko doh.gif
Atsakyti
man tai jos irgi nekliudo. Ir vaikas su jomis nezaidzia. Aptine dali mes pakisam tarp lovos grotu ir ciuzinio. As tik klausiau gal jau vaikas gali ir be ju jau miegoti... Juk man taip norisi kad greiciau vaikas uzaugtu... smile.gif O tai tos apsaugeles atrodo tik kudikiams. O vaikas nesitrankys galva i grotas? o kaip kojos tarp grotu nestrigs?
Atsakyti
Mes apsaugeles nuememe, kai maziui apie 1 metukus buvo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(VilijaZyzla @ 2011 04 14, 14:46)
man tai jos irgi nekliudo. Ir vaikas su jomis nezaidzia. Aptine dali mes pakisam tarp lovos grotu ir ciuzinio. As tik klausiau gal jau vaikas gali ir be ju jau miegoti... Juk man taip norisi kad greiciau vaikas uzaugtu... smile.gif O tai tos apsaugeles atrodo tik kudikiams. O vaikas nesitrankys galva i grotas? o kaip kojos tarp grotu nestrigs?


strigs, trankys, bet nieko nuo to neatsitiks biggrin.gif
Atsakyti
Mes tik pries pora savaiciu nuemem apsaugeles, kai suneliui buvo 2.4-2.5m., o kur skubeti? g.gif bandem ir anksciau nuimti, bet vis ikisdavo koja ar rankytes tarp strypu miegodamas ir verke pabudes... o vat baldakima nuemem kai buvo kokiu 6-7men., nes pradejo su juo zaisti, sugebedavo isivinioti, kramte ir tt.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiduuulia @ 2011 04 13, 21:56)
Dar net neplanuoju nuimti, man jos patogios, nes neleidžia niekam užkristi už lovytės, o ir dukrytei nekliudo.  smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti