Įkraunama...
Įkraunama...

Biotherm kosmetika

Pamaniau, kad nėra atsiliepimų apie "Biotherm". Pasidalinkime nuomonėmis: ką vartojate, kas patiko-nepatiko, kurie gaminiai (tiek skirti odos priežiūrai, tiek dekoratyvinė kosmetika), jūsų nuomone, verti už juos mokamų pinigų.
Atsakyti
mano akis irgi uzkliuna uz sitos kosmetikos, as ir laukiu isbandziusiuju komentaru...
Atsakyti
As dirbau kosmetikos parduotuvei ir teko dirbti su siais produktais thumbup.gif
Kiekvienas atranda kazka savo ir tikrai nemazai klijentu pamego sios firmos produktus.Tikrai demesio verti produktai,bet kaip ir viska reikia bandyti,nes kas tinka ir labai patinka kitam,tai nereiskia,kad tai bus ir tau.Jeigu jus susidomejote siuo produktu as jums siulau nueiti i parduotuve ir pasikonsultuoti,yra meginiai ir pardaveja suteiks jums informacijos kokios tik pageidausit,isbandysit.
Atsakyti
dabar naudoju kuno losjona,gavau dovanu,pati uz 90 lt nepirkciau,labai patinka tankinantis tusas,lupu blizgiai,seseliai.kas nepatiko net nezinau,nebent toninis kremas riebiai odai man asmeniskai sausindavo oda,bet kas turi labai riebia oda manau tikrai neblogas dalykas bigsmile.gif
Atsakyti
ir man toninis kremas normaliai-riebiai odai nepatiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandricka @ 2006 02 27, 14:56)
As dirbau kosmetikos parduotuvei ir teko dirbti su siais produktais thumbup.gif
Kiekvienas atranda kazka savo ir tikrai nemazai klijentu pamego sios firmos produktus.Tikrai demesio verti produktai,bet kaip ir viska reikia bandyti,nes kas tinka ir labai patinka kitam,tai nereiskia,kad tai bus ir tau.Jeigu jus susidomejote siuo produktu as jums siulau nueiti i parduotuve ir pasikonsultuoti,yra meginiai ir pardaveja suteiks jums informacijos kokios tik pageidausit,isbandysit.


Suprantu, kad reikia paciai isbandyti, kad zinotum, ar produktas tinka, bet, antra vertus, tai padaryti ne visada imanoma, nes parduotuves ne visada turi norimu kosmetikos meginuku.
O kalbant apie tai, kad apie produkto savybes reiketu klausti pardaveju, tai mano patirtis tokia, kad as apie produkta, kuris mane domina, bet kurio nesu bandziusi, jau bunu susiradusi daugiau informacijos nei gali papasakoti pardaveja. O cia teiraujuosi ne apie produkto savybes, o to kaip tam tikros produkcijos vartotojos apie ji atsiliepia. Tarkim, jei 90% moteru, nusipirkusiu jautriai odai skirta krema, parasys, kad jis neatitiko ju lukesciu - to kremo nepirksiu, net jei jo reklamos bus superines ir pardavejos baisiai girs biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(dianna @ 2006 02 27, 15:08)
dabar naudoju kuno losjona,gavau dovanu,pati uz 90 lt nepirkciau,labai patinka tankinantis tusas,lupu blizgiai,seseliai.kas nepatiko net nezinau,nebent toninis kremas riebiai odai man asmeniskai sausindavo oda,bet kas turi labai riebia oda manau tikrai neblogas dalykas bigsmile.gif


O gal galetumete issamiau apie lupu blizgius? ax.gif Ar ilgai laikosi, ar nenubega, ar lupu nesausina, ar "chemijos" kvapas kiek pastovejus neprasimusa? ax.gif
Atsakyti
Jų yra super lūpų blizgesys, thumbup.gif geresnio nesu radusi,mano lūpos sausos,ir aš visada prieš tepdmaa blizgesius turėdavau dar naudot kokį balzamą (sebamedo arba eucerino dažniausiai), šitas blizgesys drėkina lūpas,atrodo labai gražiai ir niekada niekas nenubėga,nesmirda,nelimpa
štai kalbu apie šitą:
Biotherm
Atsakyti
man ir dabar tenka dirbt su 6ita kosmetika man labai patinka j7 kremasn age fitnesss dienai ir nak2iai atskiras jis eina su alyvuogem nuo pirm7 rauksli7 tai yra stabdo odos sen4jimo po=ymius =iema man thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2006 03 02, 10:57)
Jų yra super lūpų blizgesys,  thumbup.gif geresnio nesu radusi,mano lūpos sausos,ir aš visada prieš tepdmaa blizgesius turėdavau dar naudot kokį balzamą (sebamedo arba eucerino dažniausiai), šitas blizgesys drėkina lūpas,atrodo labai gražiai ir niekada niekas nenubėga,nesmirda,nelimpa
štai kalbu apie šitą:
Biotherm


Aciu uz info 4u.gif Reikes ir man pasibandyti nusipirkus - mano lupos irgi labai issauseje, tai, tarkim, "Lancome" ar "Body Shop" blizgesiu nusivyliau: "Lancome" "Juisy Tubes" lipnus, o "Body Shop" lupas dar labiau dziovina. verysad.gif Bandysiu "Biotherm" 4u.gif
Atsakyti
Esu turejusi drekinanti krema, jaunai odai tokioje labai ekstravagantiskame i viena puse palinkusiame buteliuke(buvo su dozatoriumi).Kremas patiko,nes lengvas,greitai isigeria,makiaza gerai ant jo tepti galima.
Po to turejau zeles pavidalo akiu valikli.Man tai buvo labai keista,kai as ji pirma karta pabandziau.Labai geras akiu valiklis.
Turejau open eyes tusa,tai jis man nelabai patiko,blakstienos i skirtingas puses styro.
Turejau ir as lupu blizgesi.Kaip cia pasakius,jis ne mano skonio.Nors maloniai ant lupu jauciasi,bet as megstu tokius spindincius kaip lorealo glam shine,o sis - dregnu lupu efekta suteikia.
Atsakyti
O as geresnio uz tuos vandeninius lupu dazus nieko nesu turejus thumbup.gif
Atsakyti
O man tai labai patiko lūpų blizgesiai, puoselėjantys lūpas(drėkina, nesausina lūpų, neišsilieja, ilgai blizga). Super:) siūlau pabandyt, tikrai nenusivilsit. Esu išbandžiusi įvairiausių, bet šie patys pačiausi smile.gif)
Atsakyti